Windows 7

Diskuze výhradně o operačním systému Windows 7

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod Kryštof Korb 10. 5. 2009 16:16

Předpokládám že ta CZ verze nikde asi leaknutá není, že? Je to škoda, táta si to chce vyzkoušet na tabletu s tím rozpoznáváním písma :(
near field | Úplně všechno o NFC.
Kryštof Korb
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Bari007 10. 5. 2009 16:49

W7 RC v češtině je na torrentech. Ne vše je ale přeložený, stále jsou některé věci v angličtině. O rizicích torrentových verzích už jsem mluvil v jiném topicu, takže není třeba opakovat.
Bari007
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Sattero 10. 5. 2009 16:55

Sakra... Poprvé sem chytil nějakej paskvil z netu a české rozložení klávesnice mi dělá blbosti... Furt se mi zdvojuje ˇˇ a ´´, takže nemůžu napsat ˇˇn/ˇˇd atd. Nejhorší je, že to nejde nějak odstranit a google mi zatím moc neporadil :/
Sattero
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kernel_panic [passed] 10. 5. 2009 17:38

keylogger, obvykle
k bití internetovejch nihilistů jsem už příliš starej, ale za ty roky mně narostl krunýř, o kterej se vždy báječně rozplácnete; takže, mám zůstat čelem nebo?
kernel_panic [passed]
Přeborník Živě roku 2008
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vojtap 10. 5. 2009 18:10

Bari007 píše:W7 RC v češtině je na torrentech. Ne vše je ale přeložený, stále jsou některé věci v angličtině. O rizicích torrentových verzích už jsem mluvil v jiném topicu, takže není třeba opakovat.

a nechceš mi říct kdes to našel????
nikdy numluvím do témat kterým nerozumím.
-----------------------------------------
Vymaloval jsem podlahu a na strop položil lino stejně nejsem jedinej kdo je tady mimo......
vojtap
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Sattero 10. 5. 2009 18:31

kernel_panic [passed] píše:keylogger, obvykle

Ale jak se ho zbavit :))
Sattero
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Milanr1 10. 5. 2009 19:21

Zřejmě sis nainstaloval nelegální W7 včetně exploitů.
Co s tím?
1) Spustit legální instalaci W7 z webu MS.
2) Odstranit bootovací/systémovou partition.
3) Vytvořit a naformátovat novou partition.
4) Dokončit instalaci OS.
Milan
Milanr1
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod blackknight 10. 5. 2009 19:30

OT: Nebo nainstalovat Linux, tak taková havěť není :) /OT

Vím, že je to topic o W7, ale nedalo mi to ;-)
blackknight
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sattero 10. 5. 2009 20:02

W7 jsem sice instaloval z torrentu, ale privátního a byl to "release" z MS webu, takže v tom bych to neviděl.

Blacknight: Linux sem používal 1 rok jako hlavní OS a 2 roky v dualbootu, přičemž hlavní byl Linux - přesněji Fedora 4, 8, Ubuntu 6.04-7.04 a i jiné... Naštěstí sem se z toho vyléčil a poznal, že Linux není zralý pro desktop a jeho plné využití. 60% času v Linuxu jsem musel něco konfigurovat či opravovat, pokud něco nešlo, zbytek sem využíval net a multimedia, přičemž ani za 3 roky nebylo schopno pořádně rozjet moji TV kartu, co sem měl (WinFast Leadtek 2000, v tu dobu hodně prodávaná konkurence Pinnaclům). Prostě a jednoduše - Windows mají své chyby, ale pro klasické desktop PC (o NB nemluvě) je to to nejlepší, co je na trhu.
Sattero
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod sioga 10. 5. 2009 20:14

Sattero: ;-)
tady nechatuji, jelikoz mi na pauze predschvaluji prispevky lini moderatori s nekolikadennim zpozdenim.
sioga
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod 790511 10. 5. 2009 20:23

Sattero: přesně tak.
Jinak právě stahuju RC, jsem zvědav, jak ho poléčili, protože testovací verze měla stejně jako ten Linux dost problémy s mojí TV kartou Aver Speedy. Po nějakých fixech se to trošku zmátořilo, karta šla používat alespoň v Media Centeru (bez dálkového ovládání), ale přepnutí programu trvalo několik vteřin, takže žádná sláva.
790511
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sattero 10. 5. 2009 20:27

Bohužel s Averem jsou vždy problémy. Ten jejich soft a drivery jsou k nepochopení. Když sem si kupoval Aver Hybrid Cardbus do nb, nešlo to používat pořádně ještě několik měsíců a to sem měl XP. Na Vistách nebyly žádné jejich ovladače ještě rok po ofic. uvolnění Vist...
Sattero
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod sioga 10. 5. 2009 20:36

mne zatim ve win7 nejde winfast dtv2000h :(
i kdyz ovladace prijme a winfast pvr2 se spusti (i kdyz okraje okna se nezobrazuji korektne) ale zadne kanaly nenalezne
tady nechatuji, jelikoz mi na pauze predschvaluji prispevky lini moderatori s nekolikadennim zpozdenim.
sioga
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vojtap 10. 5. 2009 21:47

A jak jsou na tom w7 rc1 výkonově v hrách na googlu jsem toho moc nenašel a tak se ptám vás jak jste na tom vy??
nikdy numluvím do témat kterým nerozumím.
-----------------------------------------
Vymaloval jsem podlahu a na strop položil lino stejně nejsem jedinej kdo je tady mimo......
vojtap
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Sattero 11. 5. 2009 06:40

Stejně jako na XP i Vistách, podle mě ty rozdíly nejsou vůbec vidět... Kdo pozná 3FPS ve hře, kde jich má 80+? Ale pro šáše co si myslí, že 3FPS pomůžou k dokonalosti, tak je W7 rychlejší než Vista, asi tak stejně jako XP, ne-li rychlejší...
Sattero
Junior
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků