ORANGE OPTIKA

Poskytovatelé a technologie, dial-up, ADSL, kabel, optika, bezdrátové připojení

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod revenant76 4. 6. 2009 20:46

pokial pri pouziti download managera pouzijem este nejaky druhy software (napr. bandwidth monitor pro) , a este si pustim windowsackeho spravcu uloh - siete (ctrl+alt+del) a vsetky ukazuju priblizne rovnako tak zrejme na tom nieco bude..
revenant76
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod rhett 5. 6. 2009 09:54

Ladislav2: Na meranie rychlosti mi sluzia ine nastroje (DUmeter). A merat rychlost objem/cas je najmenej presne meranie, kedze iniciacia a terminacia spojenia dokaze vela ovplyvnit ;) ver ci never, <50 Mbit pohodlne bez problemov.
revenant76: suhlasim
Be Wise, Be fair
rhett
Junior

Odeslat příspěvekod cache 7. 6. 2009 19:17

Zdravim. Nemate v poslednej dobe problemy s fibernetom? Pozorujem to uz snad mesiac, ale deje sa to len obcasne. Nie je to trvaly vypadok, ale pomerne otravny packet loss.
Nechal som si robit 1000 pingov a vychadza to na 3% packet loss.. Otravne je to hlavne ked clovek browsi a kazdu chvilu mu nenacita daky obrazok, ci flash, obcas css..

Lokalita BA - Ruzinov
Můj bože, to je budoucnost! Mí rodiče, přátelé, má dívka.. Už je nikdy neuvidím.. JUPÍÍÍÍÍÍ! (Fry s1e1)
cache
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tomcop 7. 6. 2009 20:17

cache: Za PD hlasim, ze u mna nie je ziadny problem s packet loss. Ani jeden packet strateny z vyse 1000...
PC : MacBook Air (late 2010), 11.6" LCD, 2GB RAM, 128GB SSD HDD, MacOSX Snow Leopard
Mobile : Nokia N9, 64GB, White
tomcop
Junior

Odeslat příspěvekod zorro_astro 8. 6. 2009 09:32

nemáš náhodou Eset Smart Security? ja mám verziu 4 a presne problém s načítavaním stránok. po vypnutí FW je to OK.
zorro_astro
Junior

Odeslat příspěvekod cache 8. 6. 2009 12:46

Mam Noda 3.. Ale tiez ho uz zacinam podozrievat.. Všetok http prenos totiz ide cez neho, ako som zistil.. Skusim ho vecer doma disablnut a pretestovat.
Můj bože, to je budoucnost! Mí rodiče, přátelé, má dívka.. Už je nikdy neuvidím.. JUPÍÍÍÍÍÍ! (Fry s1e1)
cache
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod metallus 9. 6. 2009 14:30

Zdravim, ludia ako je to s tym nahravanim cez FiberTV v Bratislave? Viem ze uz dakedy zo zaciatku roka pisali daki ludia, ze to zacinaju rozbiehat, ale mne to stale nejde (Ruzinov). O co tym ludom v Orange ide?? Normalne zacinam lutovat, ze som si to dal zaviest. Ziadne HD kanaly nepribudaju, neda sa nahravat, STB je katastrofalne pomaly, programy nie su takmer vobec s viackanalovym zvukom, no katastrofa.
metallus
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Liu 9. 6. 2009 17:01

Ja si myslím, že to stále ešte testujú...rozumej...nejde im to tak, ako by chceli a obávajú sa masového nasadenia, tak to stále odkladajú :(
Liu
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tulino 9. 6. 2009 19:40

S malymi otravnymi vypadkami mam problem aj ja - BA Ruzinov. Mam vsak AVG, takze to asi nebude problem s NODom. Dnes vecer bol taky cca 1 - 2 minutovy vypadok o cca 20:30. Vista zahlasila pri idendifikacii problemu problem s providerom - DNS. Nesiel ani LAN ani WAN, dokonca ani 3G chvilu neslo (mozno uz len paranoja). Navyse mi v noci zo vcera na dnes vypadali aj ine sluzby - prerusovane spojenia ...
Fibernet mam len 3 tyzdne, ale tie vyadky pozorujem tak 2 tyzdne.
tulino
Junior

Odeslat příspěvekod JanoV 9. 6. 2009 19:48

tulino píše: Dnes vecer bol taky cca 1 - 2 minutovy vypadok o cca 20:30. Vista zahlasila pri idendifikacii problemu problem s providerom - DNS. Nesiel ani LAN ani WAN.


Len doplnim - podobny vypadok cca 5 min bol aj v BB (nesiel DNS) a vypadol aj FiberTel (asi pre istotu a preventivne, aby sa nedalo dovolat do Orange). :-D
JanoV
Junior

Odeslat příspěvekod kranky 9. 6. 2009 19:52

tulino píše:S malymi otravnymi vypadkami mam problem aj ja - BA Ruzinov. ...... Navyse mi v noci zo vcera na dnes vypadali aj ine sluzby - prerusovane spojenia ...
Fibernet mam len 3 tyzdne, ale tie vyadky pozorujem tak 2 tyzdne.


Pripjam sa aj ja, to iste akurat mi to nabehlo. A je tu aj ten nejake paket loss :-(

Jo lokalita BA-Ruzinov.
Naposledy upravil kranky dne 9. 6. 2009 19:55, celkově upraveno 1
kranky
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod revenant76 9. 6. 2009 19:54

takisto Zilina - okolo 20:30 vypadok asi 5-10min.
nic neslo ale zaujimave ze internetove radia hrali stale :):)
revenant76
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod rvbb144 9. 6. 2009 19:55

Áno, áno - výpadok v BB okolo poldeviatej cca 5 - minút, nešlo to ani na pevnú IPéčku.
rvbb144
Junior

Odeslat příspěvekod Peter85 9. 6. 2009 20:29

Áno, Prešov takisto zhruba 5 minút.
Peter85
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Spaceber111 9. 6. 2009 20:45

Ked vam nejdu stranky ale ide napr. ICQ tak chyba je v DNS serveri. Nastavte si natvrdo vo Windowse tieto DNSka:

208.67.222.222
208.67.220.220

(OpenDns)
Spaceber111
Junior
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků