OT: Krovinorez

Diskuse na témata, která se netýkají výše uvedených témat

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod zmizik 6. 7. 2006 15:12

Zdravim,

mam otazku na majitelov krovinorezov. Potrebujem kupit krovinorez kt. pokosi stredne velky pozemok asi cca 150x20 m. Rozmyslam nad znackou Honda, ale bolo mi povedane ze Honda nieje nic moc. Uvazujem este nad Mountfield. Je rozpocet cca do 20 000,-SK dost alebo malo a co doporucujete?
cpu: intel mb: asus ram: adata gpu: ati hdd: hitachi, maxtor psu: enermax case: thermaltake dvd-rw: lg lcd: acer cooler: zalman ntb: hp pda: htc foto: sony gps: gpsmap
zmizik
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod christian 6. 7. 2006 16:40

Tohle by se spis melo resit na http://forum.abecedazahrady.cz
die('Hacking attempt');

Kdo se chce zapojit do alpha testu nové verze aplikace SuperFórum pro Android, napište mi soukromou zprávu.
christian
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zmizik 6. 7. 2006 18:32

Dobry tip - dik.
cpu: intel mb: asus ram: adata gpu: ati hdd: hitachi, maxtor psu: enermax case: thermaltake dvd-rw: lg lcd: acer cooler: zalman ntb: hp pda: htc foto: sony gps: gpsmap
zmizik
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hofy 7. 7. 2009 12:29

Vyuzil som tuto ponuku, kupil o mounfieldu oleomac, zatial spokojnost, 2x som kosil celkovo asi 50 arov. vykon 1,6 kw
hofy
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Dodo677 7. 7. 2009 15:25

Co vým tak hodně chválijou Husqarny.... ale co mám přesně za typ ti neřeknu...za 3 roky nikdy nebyl problém... :hm ale žádný zkušenosti s tím nemám tze bude fakt lepší se obrátit na nějakýho Přemka Podlahu....
...narážky nVidiotů na ATi a fanATiků na nVidii není potřeba komentovat...
Dodo677
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pytlík 7. 7. 2009 15:53

Mám Husquarnu, tuším R333 (mám to na chalupě a z hlavy ti to nepovím) a jsem s ní velmi spokojen.
Pytlík
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kejki3 7. 7. 2009 21:03

A proč ne něco na kolečkách? Křovinořez je docela těžký a máš slušnou plochu.
„Ale proč? Aby to bylo v rozkladu? Aby se to totálně rozvrátilo. Proč?“
kejki3
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pytlík 7. 7. 2009 21:10

Velice záleží na charakteru plochy. Pokud to není rovinka, tak ti je cokoliv na kolečkách k ničemu. A stejně mám pocit, že s tím křovinořezem to jde rychleji, než s tím potvorstvem na kolečkách.
Pytlík
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zmizik 7. 7. 2009 21:36

No od 2006 mam prave tu Husquarnu R333. Je to super masina, zatial nesklamala. Inu koliecka nie, je to dole kopcom, to by neslo.
cpu: intel mb: asus ram: adata gpu: ati hdd: hitachi, maxtor psu: enermax case: thermaltake dvd-rw: lg lcd: acer cooler: zalman ntb: hp pda: htc foto: sony gps: gpsmap
zmizik
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod DevAstor 8. 7. 2009 23:30

s křovinořezem je to o hodně pomalejší a pracnější, na sekačku s pojezdem to nemá a svahy vůbec nevadí
Toto je můj osobní názor.

    (\_/)
    (°.°)           <=(čert s dvouma půllitrama)
   c(”)(”)
DevAstor
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pytlík 9. 7. 2009 05:51

Ha, ha, asi nevíš, co je to svah ...
Pytlík
Pokročilý
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků