Jak prohlédnout sosubor .vsd?

Nástroje pro uměleckou i technickou grafiku, DTP, CAD

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod Andrew_R 1. 8. 2009 16:10

Ahoj,
mám jeden soubor vsb., tzn pro Microsoft Visio, ale vůbec se mi ho nedaří jakkoliv otevřít.

1) Instaloval jsem Misrosoft Visio 2002, 2003 a 2007. U 2003 mi to hlásí, že nemám Service Pack 3 (což nemám) a u zbylé dvě instalace proběhne dokonce, ale nic stejně otevřít nejde. Ten soubor se neustále otevírá v IE 7 (což nevím, jestli je správné) a hlásí mi to nějakou chybu. Tu stejnou mi to hlásí, i když nic nainstalované nemám. Možná je problém v instalaci Visia. Nainstaluju, v "přidat či odebrat" ten program můžu odinstalovat, ale vůbec nevidím kde ten program spustit...

2) Instaloval jsem nějaké open source programy (jako alternativu k Windows Visio) a i v těch mi soubor nejde otevřít. Píše to neznámý soubor. Když ten program otevřu, namaluju nějakej diagram, pak ho uložím, tak má koncovku .vsb a otevřít ho znovu můžu bez problémů.

Nemáte někdo s programem Visio na Win XP zkušenosti? Díky za odpovědi.
To say 'I love you' one must know first how to say the 'I.'
Andrew_R
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod KineCZek 1. 8. 2009 16:13

Don't think you are. Know you are. (Morpheus)

| PC sestavy hracum i profesionalum na miru | Kontakt zde tlacitkem SZ, nebo na Facebooku |
KineCZek
Odborník PC sestav a ULN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Andrew_R 1. 8. 2009 16:49

To jsem zkoušel a hlásí to:
Obrázek
To say 'I love you' one must know first how to say the 'I.'
Andrew_R
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod KineCZek 1. 8. 2009 16:50

V tom pripade ten soubor je poskozeny, spatne stazeny, nebo opravdu nekompatibilni.

Pozadej jeho autora o znovuzaslani, pripadne o sdeleni, ve ktere verzi jake aplikace byl soubor vytvoren.
Don't think you are. Know you are. (Morpheus)

| PC sestavy hracum i profesionalum na miru | Kontakt zde tlacitkem SZ, nebo na Facebooku |
KineCZek
Odborník PC sestav a ULN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Andrew_R 1. 8. 2009 17:08

Stáhl jsem to z jednoho webu v USA...

To schéma mám taky v PDFku asi na 60 strankách - je možné to nějak složit?
To say 'I love you' one must know first how to say the 'I.'
Andrew_R
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod KineCZek 1. 8. 2009 17:09

To netusim. Mozna bych zkusil radeji napsat tam k nim, treba Ti budou ochotni i odpovedet a poradit.
Don't think you are. Know you are. (Morpheus)

| PC sestavy hracum i profesionalum na miru | Kontakt zde tlacitkem SZ, nebo na Facebooku |
KineCZek
Odborník PC sestav a ULN
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků