info o rapidshare

Freemaily, internetové služby a jiná témata

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod mclee 4. 8. 2009 22:03

poprosím info o rapidshare.
moja anglictina je dosť chabá, nerozumiem toľkým veciam čo píšu a preto poprosím skúsených "harcovníkov" o vysvetlenie a zodpovedanie pár otázok.
ako je to stým rapidshare a platenými "kontami" ?
existuje len jeden variant zaplaternia sluzby a je to obmedzene na cas alebo prenesené data ?
dakujem za strucné a výstižné info.
p.s.: ako nie žeby som si to chcel kúpiť, ale príliš sa o tom hovorí a ja ani netuším čo to je. ;) thanks
mclee
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Bari007 5. 8. 2009 09:12

Rapidshare si kupuješ na dobu - http://rapidshare.com/premium.html ("Days" znamená "Dny"). Tím si zaplatíš Premium účet na určitý počet dnů. Pro každý den máš určitý traffic (5GB), který můžeš ale nemusíš využít. Nevyužitý traffic se přenáší do dalších dnů. Pokud by ti tento traffic nestačil, můžeš si dokoupit větší datový limit.

BTW Google má celkem schopný překladač ;) http://74.125.87.132/translate_c?hl=cs& ... N73ukXggUA
Bari007
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod gmann1 5. 8. 2009 09:35

tak ja mam este jednoduchsie riesenie (a v tom je predsa krasa, nie ? :) ) a to pouzitim stranok :

http://www.predplacenky.cz/, ma otestovane uz nejaky ten rok a zatial ziadny problem 8-)

a na doplnenie Bariho - ak nestiahnes denny limit, tak sa prenasa do nasledujuceho dna s tym, ze max dat co je mozne takto nasetrit je 25GB.
Ked som bol maly, tak som bol namysleny.
Ale teraz ........ uz nemam chybu !
gmann1
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod arnie222 5. 8. 2009 10:04

rok a pol zhruba na www.cvaknito.sk .. pohodicka, cim viac objednas o to vacsia zlava na cenu
arnie222
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod revenant76 11. 8. 2009 15:28

na cvaknito a podobne vyhodne kupy sa vykasli. pokial si zalozis paypal ucet usetris na kazdom mesacnom ucte 1€.
limit je 5 - 50GB denne - noci funguje tzv. happy hour kedy sa ti zapocitava iba 10% stiahnuteho objemu takze sa da stiahnut az 50GB denne co ti urcite staci.
revenant76
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod milo1 23. 8. 2009 19:14

prečo platíte za rapidshare ? ved možte stahovať kolko chcete ked pokaždom downloade zmeníte ip adresu.
milo1
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Bari007 23. 8. 2009 19:15

1. čekací doba
2. nízká rychlost
3. tvoje řešení je opravdu "skvělé", jen má poměrně dost problémů...
Bari007
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod revenant76 23. 8. 2009 19:17

milo1 píše:prečo platíte za rapidshare ? ved možte stahovať kolko chcete ked pokaždom downloade zmeníte ip adresu.


tak nam predved ako zmenime tu IP adresu po kazdom downloade - to ma fakt zaujima
revenant76
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pytlík 23. 8. 2009 19:18

Milo, ne každý může měnit IP, ne každému se chce pořád čekat, ne každému vyhovuje šnečí rychlost neplaceného stahování a konečně, někdo chce na rapidshare i něco umístit a to na dobu delší, než umožňuje neplacený upload.
Stačí?
Pytlík
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod milo1 23. 8. 2009 19:19

neviete odpojit sa a pripojit k internetu ? len je tu tá vec že musite mat dynamicku ip u providera.
u nas na slovensku to splna slovak telecom.
milo1
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod milo1 23. 8. 2009 19:21

Pytlík píše:Milo, ne každý může měnit IP, ne každému se chce pořád čekat, ne každému vyhovuje šnečí rychlost neplaceného stahování a konečně, někdo chce na rapidshare i něco umístit a to na dobu delší, než umožňuje neplacený upload.
Stačí?


ja neumistnuji nic na rapidshare. som len stahovač. pane.
milo1
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod milo1 23. 8. 2009 19:23

Bari007 píše:1. čekací doba
2. nízká rychlost
3. tvoje řešení je opravdu "skvělé", jen má poměrně dost problémů...


čekací doba ? tak si zaoplať. 100MB subor stahujem 5 min. mne to vyhovuje.
nizka rychlost ? máš pomalé pripojenie
milo1
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod milo1 23. 8. 2009 19:25

platbu na rapidshare pokladám za zbytočne vyhodené peniaze. mimochodom je spusta free serverov na umiestnenie suborov.

mimochodom tie stranky su podvody. každý šikovnejší si vie urobit tieto stránky a brať peniaze.
ako na to žial vám tu neprezradím. nemám zájem o podvody. ked už ste ochotný investovať tak len cez orig. stranku rapidu.
tot vše.
milo1
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod revenant76 23. 8. 2009 19:44

milo1 píše:neviete odpojit sa a pripojit k internetu ? len je tu tá vec že musite mat dynamicku ip u providera.
u nas na slovensku to splna slovak telecom.


ano jedine slovak telekom poskytuje dynamicku IP adresu - ostatni provideri maju iba staticke. svata pravda....
revenant76
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod -MHE- 23. 8. 2009 19:45

milo1 píše:mimochodom tie stranky su podvody. každý šikovnejší si vie urobit tieto stránky a brať peniaze.
ako na to žial vám tu neprezradím. nemám zájem o podvody. ked už ste ochotný investovať tak len cez orig. stranku rapidu.
tot vše.


Semtam se podvody určitě vyskytují, ale řada těchto prodejců má smlouvu přímo s rapidshare. Nejjednodušší je si to ověřit na stránkách rapidsharu v seznamu oficiálních prodejců: http://rapidshare.com/resellers.html
michal.h
-MHE-
Junior
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků