Acer 8371 - SU9400

Diskuze o přenosných počítačích

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod XMike1 1. 12. 2009 20:41

Asi by som pri tej cene už išiel do macbooku, aj keď len do toho bieleho. Predsalen bude mať vyššiu výdrž ako iné v tej cene a má to ten Mini DisplayPort, cez redukcie (dokúpiteľné) sa dá dať na DVI alebo DSUB.
XMike1
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mh 1. 12. 2009 21:24

Nad Macbookem jsem již přemýšlel, ale rozhodně s Windowsama... Zase si říkám, že za nějakých 17-18 tisíc, co stojí 8371 s SU9400, 4GB, Vistama je to hodně zajímavé... klidně bych dal i těch 30,a le musím tam být vídet ta přidaná hodnota....
mh
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod mh 3. 12. 2009 23:09

Tak mám nového favorita. Konečně jsem se dočkal dostupného tabletu, který za dva roky až bude zničený, tak mi ho nebude líto prostě hodit do koše... Acer Aspire 1820PT se mi zdá opravdu pěkným kouskem. Kdyby Acer chystal ještě něco ve 13" verzi byl bych nadšen.
mh
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod XMike1 3. 12. 2009 23:25

Vyzerá veru dobre. Jediné, čo sa mi nepáči je ten nápis pod displayom, keby sú tam iné písmená, hneď by to bolo lepšie. :) A hej, 13tka by sa hodila, bohvie ako bude vyzerať to rozlíšenie na takom malom displayi.
XMike1
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mh 3. 12. 2009 23:31

No viděl jsem to už na 11,6 a celkem se to dá:) nicméně na 13,3" by to bylo pro delší práci vhodnější. Mně vadí menší lesklý display a také to logo, ale za ty prachy bych se s ním smířil ( poctivě zálohuji a mám náhradní stroje, takže bych to klidně i zkusil). bohužel stále není na trhu, takže odložím nákup až na začátek příštího roku a třeba se z Aspire 1820 vyklube matný Travelmate s 13" 8-D A nebo ještě lépe Dell :D
mh
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod XMike1 3. 12. 2009 23:36

:). Ja beriem UL30 práve kvôli tomu 13.3" displayu, pretože počítam s tým, že za ním budem sedieť dosť často cca 6 hodín (okno v rozvrhu dosť často). Ale som rád, že hentaký stroj je v ponuke, hádam aj asus bude chcieť mať niečo také (dúfam, že aj iní výrobcovia).
XMike1
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mh 4. 12. 2009 14:46

Naprosto chápu. Jak už jsem psal, tak mám momentálně 2 ntb a do školy používám 1000H, který ale prostě není na práci a právě v prolukách je prakticky nepoužitelný (nízké rozlišení, komfort při práci), ale ještě to chvilku vydržím a doufám, že třeba během 1-2 měsíců bude něco ve 13" a dotykáčem, protože to by se třeba při kreslení grafů hodilo:)
Já byh třeba do toho Asusu nešel - je na mě celý prostě moc lesklý a toho už mám plné zuby.
mh
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod XMike1 4. 12. 2009 15:26

Ja som mal do školy tiež 2 nb, jeden 12" FS s C2D, čo bol fajn, len výdrž 3h proste nestačila a teraz mi ostal HP mini 2140, čo je utrpenie, také preklikávanie sa cez google reader sa proste v kľude nedá spraviť. Tiež sa mi nepáči na Asuse, že je lesklý, ale tak nič v tej cene, čo by reálne dalo tých 9h (podľa recenzií) som nenašiel a Acer nechcem. Mal som jeden, bol tuším 3-4x v servise, ale nie počet opráv je u mňa dôležitý, ale ten prístup servisu. Pokiaľ odtiaľ nevyrazia tie opice, čo tam robia, tak dovtedy je v našich končinách Acer riziková značka. Vždy sa čudujem, že v zahraničí, napríklad v USA je Acer celkom obľúbený, ale tam asi nemajú tak neschopný a protivný servis ako u nás. Ináč, ten Asus je aj v striebornej verzii a tá by mala byť na tom s otlačkami oveľa lepšie (zase ale u nás bol cenový rozdiel cca 50€ a to sa mi len za zmenu farby dávať nechcelo).
XMike1
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod KineCZek 4. 12. 2009 16:22

8371 ma velkou vyhodu - dokovaci konektor s DVI vystupem, USB vstupy, audio vystupy a samostatnou nabijeckou. Proste prijdes domu, vyndas z tasky SAMOTNY notebook, pripojis do nej JEDEN konektor a mas:

Externi klavesnici
Externi mys
Externi monitor
Externi repro
Vyresene napajeni
Pripojenou LAN
Pripojenou tiskarnu a dalsi zarizeni. To mame takovy JEDEN kabel, misto sedmi. Coz spousta lidi oceni. Asus sice ma v te kovove verzi Geforce, ale jinak nenabidne NIC navic.

O tom, ze 8371 se da objednat s 3G modulem pro vysokorychlostni 3G internet, nebo alespon EDGE/GPRS, nemluve.

PS: Tech 50E je za tu nVidia Geforce GT 210M a hlinikovy kryt, neni to JEN lakovane na stribrno. (!)
Don't think you are. Know you are. (Morpheus)

| PC sestavy hracum i profesionalum na miru | Kontakt zde tlacitkem SZ, nebo na Facebooku |
KineCZek
Odborník PC sestav a ULN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod XMike1 4. 12. 2009 16:31

Myslel som konkrétne model UL30A-QX158V. Ten okrem toho, že je strieborný, myslím neobsahuje nič iné oproti QX141V.
XMike1
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod KineCZek 4. 12. 2009 16:47

Jo oni delaji i leskloplastovy stibrny ... to mi uniklo. Ja mluvil o UL30V. : ))
Don't think you are. Know you are. (Morpheus)

| PC sestavy hracum i profesionalum na miru | Kontakt zde tlacitkem SZ, nebo na Facebooku |
KineCZek
Odborník PC sestav a ULN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod XMike1 4. 12. 2009 19:07

Nj, viem. Myslím ale, že UL30A a aj UL30V majú hliníkový kryt displaya a zvyšok je plastový. O spodnej strane UL30V síce nič neviem, ale vnútro je podľa všetkého rovnako plastovo strieborné ako pri UL30A.
XMike1
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod KineCZek 4. 12. 2009 19:23

Ano, vsak i ja jsem psal jen o viku. zbytek je plast. LESKLY. To bych neprekousnul. A leskly displej tez ani videt.
Don't think you are. Know you are. (Morpheus)

| PC sestavy hracum i profesionalum na miru | Kontakt zde tlacitkem SZ, nebo na Facebooku |
KineCZek
Odborník PC sestav a ULN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mh 4. 12. 2009 21:50

Ja zase neprekousnu Asus:) I kdyz Acer opravdu nemusim, tak radsi nez Asus. Logicky nevysvetlitelne, ale je to tak:)
jinak s tim servisem je to opravdu o lidech - mam Toshibu s rozsirenou zarukou, ktery byl v servisu 3x a potom jsem si rekl, ze nez bych se s kre*eny bavil, tak tech 40 litru ozelim a budu pracovat na necem, co zlobi...
mh
Mírně pokročilý

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků