Samovolné vypínání Aspire 8920

Diskuze o přenosných počítačích

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod takito30 12. 12. 2009 13:20

Zdravím,
známá mi přinesla noťase,že se jí vypíná.Měl jsem z to, že to bude sw chyba,ale ouha. Při prvním zapnutí (u mě) to vypsalo,že je potřeba spustit kontrolu disku (CHKDSK).Našlo to několik chyb,odstranilo,opravilo.... Od té doby už nenaběhne systém (vista) což mi ani nevadí.Nainstaloval bych OS znovu,ale problém je ten,že by se to vypnulo i při té instalaci.Před kontrolou disku se vypínal samovolně cca 5min po naběhnutí OS a po kontrole někdy 1min jindy 3min... 8-S Otázkou je jestli odešel HDD a nebo něco s nabíjením. Přijde mi jako by se nedotloukla baterka a vždy po oživení na chvilku naskočí,ale při běhu si nebere "šťávu" z nabíječky... Fakt nevím. Nemáte nějakou radu?
Chybovat je lidské, ale jestli chcete něco opravdu p****t potřebujete počítač. (Murphyho zákony) :-)
takito30
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod perseus.p 13. 12. 2009 10:41

jeste bych zkusil nejaky Live CD, ale pokud to bude chyba v HW, radeji servis.
perseus.p
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kalimero 13. 12. 2009 11:36

toto su priznaky prehrievania a nie nabijania . skus to este bez baterky len na adapter . ak je ale v zaruke tak nie je co riesit . servis
Kalimero
Junior

Odeslat příspěvekod fire_off 13. 12. 2009 11:48

aspire mali celkovo extremne nezvladnute chladenie a jeho manazment.. tiez to vidim na prehrievanie alebo chybne teplotne cidlo
fire_off
Junior


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků