Jaký program na BitTorrent a proč?

Online komunikátory, VoIP, webové prohlížeče, e-mailové klienty

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod bezzle 21. 12. 2009 11:25

Jednoznacne transsmission (mac a Linux). Je to rozhodne nejlepší klient a hrozne moc mi vadi ze chybi verze pro win. Na Windows určitě utorrent.
Naposledy upravil bezzle dne 21. 12. 2009 11:27, celkově upraveno 1
bezzle
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod thePrayer 21. 12. 2009 11:25

ooo: Já vim, ale lidi končí v kriminálech potom, protože nezvládaj platit ty pokuty, berou si půjčky a tak a je hotovo.
thePrayer
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod oooooooooo 21. 12. 2009 11:26

Něco maš fakt špatně...
Obrázek
Obrázek
Kód: Vybrat vše
ooo: Já vim, ale lidi končí v kriminálech potom, protože nezvládaj platit ty pokuty, berou si půjčky a tak a je hotovo.

Jinak někdy stačí řict spletl jsem se místo vím :-)- týká se toho FUDU nikoliv screenu-Doporučuji ti zjistit malinký rozdíl mezi napřiklad ůvěrovým podvodem - trestní pravo kriminál a nesplacením půjčky.Žádný kriminál.Takže nevíš a tím bych to ukončil.
http://seven7.blog.zive.cz/
Spuštění Windows předchází pád.
oooooooooo
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hustakF 21. 12. 2009 11:35

BitTorrent - jednoduchej, rychlej, přehlednej, bere si málo místa na disku.
hustakF
Junior

Odeslat příspěvekod mcmichal 21. 12. 2009 12:27

uTorrent - maximální spokojenost
 Macbook Pro Retina 13" mid-2014

Intel Core i5 4440 + Noctua U14S / ASUS B85M-E / 8 GB DDR3 / Corsair RM 650x / MSI GTX 970 GAMING / Intel 530 120 GB / FD Define R4 + 6× Noctua NF-P14s redux-900
mcmichal
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dupl3xx 21. 12. 2009 12:54

uTorrent .. nejjednodusi, nejpouzivanejsi :)
Dupl3xx
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod sopinko 21. 12. 2009 12:55

na zaciatku som pouzival BitComet, ale s nim som mal problemy na Viste tak som presiel na uTorrent a som maximalne spokojny nemam s nim ziadne problemy...
sopinko
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod eoff 21. 12. 2009 13:02

já používám BitComet, ale na otázku proč vlastně nevim jak odpovědět, zkusil jsem ho už dávno a od tý doby mi prostě nezačal vadit :-)
eoff
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod B36 21. 12. 2009 13:08

Ke stahovani pres torrenty jsem se dostal teprve zhruba pred rokem, od zacatku pouzivam uTorrent a vse jede, nemam problem. Vyuziji nove diskuze, kde to bude alespon chvili zit a zeptam se, k cemu jsou ty "magnet linky"? Treba na eztv.it, kliknu na torrent, stahnu a pak spustim, klasika. Kdyz kliknu na magnet, tak se mi rovnou spusti uTorrent a jede to. V cem je to lepsi? Prvni, co me napada je, ze to vyuziva vice trackeru a tudis je k dispozici vice seedu. Ale vim o tom prdlajs, takze...
B36
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod oooooooooo 21. 12. 2009 13:35

Jedním z důvodů je to že bude velký problem pro jiste organizace začit soudní spory.
http://seven7.blog.zive.cz/
Spuštění Windows předchází pád.
oooooooooo
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mtmccox2 21. 12. 2009 14:32

µTorrent - důvody už jsou zde několikrát popsány ;-]

B36: podle mě je to prostě v tom, že nemusíš fyzicky stahovat soubor .torrent na disk a dělat si nepořádek. Jinak jsem žádnou výhodu v tom magnet linku neviděl..
Naposledy upravil DevAstor dne 21. 12. 2009 14:42, celkově upraveno 1
Důvod: sloučeno
Jesus Christ made changes to your life. Do you want to save it?

|Yes||No|
mtmccox2
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod randomofamber 21. 12. 2009 14:34

uTorrent
randomofamber
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod khooca 21. 12. 2009 14:50

mtmccox2: ono to ve finále může být jednodušší než magnet link. Já to mám tak, že v opeře mám nastaveno, aby se mi *.torrent soubor uložil rovnou na zadané místo (síťový disk). Na domácím serveru mi utorrent jede nonstop a má nastaveno, aby si automaticky načítal *.torrent ze zadané cesty (shodná s operou).
Tzn, že akorát kliknu na stažení *.torrent souboru a už všechno jede. Rychlé, pohodlé, čisté :)
khooca
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod kernel_panic [passed] 21. 12. 2009 14:52

...ale nebezpečné, snadno monitorovatelné a ještě snadněji postihnutelné
k bití internetovejch nihilistů jsem už příliš starej, ale za ty roky mně narostl krunýř, o kterej se vždy báječně rozplácnete; takže, mám zůstat čelem nebo?
kernel_panic [passed]
Přeborník Živě roku 2008
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod khooca 21. 12. 2009 15:15

No pokud budu stahovat warez a někdo tu komunikaci bude sledovat, tak je přeci jedno, jestli je to magnet nebo klasika. Pořád to stahuješ/nabízíš..

V důsledku podle mě jediné řešení je šifrování.
khooca
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků