Aver TV hybrid=nejde zvuk u analogu...

Počítačové periferie a další kategorie hardwaru, které nemají samostatnou sekci

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod takito30 22. 12. 2009 19:02

Zdravím,
mám problém s touto kartou. Pokouším se rozchodit analog-kabelovku.Najde mi to všechny programy,ale nejde u nich zvuk.Už jsem zkoušel snad všechno.Když jsem nainstaloval ovladače starší,tak zvuk šel,ale nešel obraz.Celý byl šedý a občas byly vidět obrysy jako na negativu... Když dám ovladače nejnovější,tak je obraz parádní,ale zvuk žádný... Nevíte někdo co s tím? Díky ;-)
Chybovat je lidské, ale jestli chcete něco opravdu p****t potřebujete počítač. (Murphyho zákony) :-)
takito30
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dnv 22. 12. 2009 21:44

zmeň príslušnú zvukovú normu,české analogové stanice obvykle vyžadujú PAL D/K,ovládače od aver obvykle nastavia PAL B/G,alebo Secam a potom dochádza k takýmto paradoxom,alebo pokial si nastavil hladanie kanálov na Česká republika,zmeň to na Nemecko,Dánsko,prípadne Polsko,pokial si v severných Čechách /Morave,alebo Rakúsko,pokial si niekde na juhu,pokial si v stredných Čechách,niekedy zaberie paradoxne volba Slovensko alebo Nemecko..
dnv
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod pablomino 22. 12. 2009 22:07

Mozna to bude k smichu, ale uz mi zabralo i nastaveni regionu na Kazachstan.
pablomino
Junior

Odeslat příspěvekod takito30 23. 12. 2009 13:40

jj díkes. Pomohlo Polsko.Teď už to "běhá" jak má... ;-)
Chybovat je lidské, ale jestli chcete něco opravdu p****t potřebujete počítač. (Murphyho zákony) :-)
takito30
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jawik 29. 12. 2010 21:45

mám úplně stejný problém jako takito30, ale nepadařilo se mi to odstranit žádným popsaným způsobem. Ve Win XP vše běhalo v pořádku, při přechodu na win 7 64bit to nejde. Můžete mi někdo poradit? Mám nainstalovat nové nebo staré ovladače (oboje jsem zkoušel, ale dopadlo to jako u takito30)?
Jawik
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod soban 29. 12. 2010 23:47

Musíš nainstalovat takové ovladače kde můžeš změnit zvukovou normu.
/----------------------------------------\
| Petr Šobáň |
| Olomouc |
\----------------------------------------/
soban
Pokročilý

Odeslat příspěvekod kevin a perry 30. 12. 2010 13:22

Jawik píše: (oboje jsem zkoušel, ale dopadlo to jako u takito30)?

Jestli to nebude tim...
Odinstaluj vše od AVERu, vyndej kartu, nainstaluj nejnovější ovladače z webu výrobce, dej kartu z5 a musí to šlapat
GA Z68MX-UD2H-B3|Core i5 2500K@4,2Ghz default Vcore(@5Ghz, 1,41vcore) +Noctua NH-C14|4GB DDR3 Corsair 1600Mhz VengeanceLP|nVidia GTX 560 Ti + GELID rev.2 ICY VISION | 2x OCZ Vertex2 60GB SSD :) |Enermax MODU II 82+ 625W|LIAN LI PC A04 black
kevin a perry
Mírně pokročilý


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků