Reset hesla na Facebook

Freemaily, internetové služby a jiná témata

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod odyssea 29. 1. 2010 22:08

Momentálně řeším problém s resetem hesla. Změnil jsem si heslo na facebook, úspěšně jsem ho zapoměl, chtěl jsem si ho zresetovat, po zadání ověřovacího kódu (většinou dvě slova), mi je údajně na mail odeslán ověřovací kód, který musím zadat do okénka pro dokončení resetu hesla. No a tady přichází problém. Mail nedorazil. Zkouším to už od vánoc a výsledek nulový. Má někdo nějaký nápad, kam se obrátit. Už jsem zkoušel i anglickou verzi facebooku, kde je v helpu trochu více možností, včetně té, že po resetu nedorazil ověřovací kód. Kontaktoval jsem pomocí nějakého formuláře facebook team, leč výsledek je stále stejný...tzn. bez odezvy.
Má někdo nějaký nápad?
odyssea
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod DevAstor 29. 1. 2010 22:13

Nepřijde ten mail do složky spamů?
Toto je můj osobní názor.

    (\_/)
    (°.°)           <=(čert s dvouma půllitrama)
   c(”)(”)
DevAstor
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod digiking 29. 1. 2010 22:50

digiking
Junior

Odeslat příspěvekod KineCZek 29. 1. 2010 23:21

Pokud mas email na SEZNAM.cz, obcas se stane, ze fb emaily "proste nedojdou". Pokud jinde, tak povazuj mou poznamku za bezpredmetnou.
Don't think you are. Know you are. (Morpheus)

| PC sestavy hracum i profesionalum na miru | Kontakt zde tlacitkem SZ, nebo na Facebooku |
KineCZek
Odborník PC sestav a ULN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod odyssea 4. 2. 2010 18:14

ne ne, do spamů to nespadlo, koukal jsem..:(
odyssea
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Bari007 4. 2. 2010 19:37

Na seznamu se dost často stává, že mail prostě vůbec nepřijde. Ani do spamu, ani do doručených, prostě se bez varování ztratí. To byl taky jeden z důvodů, proč jsem od seznamu tak rychle utíkal.

//edit KiN: To byl duvod, proc jsem na Seznamu email nikdy nemel. :P
Bari007
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod odyssea 8. 2. 2010 10:28

citace z rozhovoru se seznam helpdeskem:
Situaci jsme již analyzovali a neshledali jsme na naší straně žádný problém s doručováním zpráv ze serveru Facebook.com. Pokud jste však zaznamenal problém s nedoručením některé konkrétní zprávy, je nutné se obrátit na správce odesílatelova serveru, aby Vám sdělil, z jakého důvodu nebyla zpráva našemu serveru předána. Z naší strany jsme se již snažili správce facebooku kontaktovat, avšak bezúspěšně. Děkuji za pochopení
odyssea
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod soban 8. 2. 2010 21:47

Seznam je šunt a některé maily prostě zahodí, asi měsíc jsem s nimi dopisoval a nic nevyřešily a mail prostě nedorazil, podle logu odesílajícího SMTP prostě jejich SMTP mail převzal a do schránky ho nepřesunul.

Jsem se naštval a pořídil si vlastní server (pronajal virtuální kde mám jak www tak i mail s vlastní doménou).
/----------------------------------------\
| Petr Šobáň |
| Olomouc |
\----------------------------------------/
soban
Pokročilý

Odeslat příspěvekod eLuke 9. 2. 2010 23:25

Mám úplně stejný problém jako kolega a navíc mám email u seznamu. Jak to tedy vyřešit, když na svůj účet facebooku se nedostanu, abych tam email změnil třeba na gmail :D ? Na facebook jsem zanevřel kvůli absolutní pasivitě a neodpovídání na mail. Nejraději bych si smazal i účet, ale bohužel nemůžu, protože se nemůžu přihlásit :D
eLuke
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod DevAstor 9. 2. 2010 23:48

Tak na to kašli. 8-)
Toto je můj osobní názor.

    (\_/)
    (°.°)           <=(čert s dvouma půllitrama)
   c(”)(”)
DevAstor
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod KineCZek 9. 2. 2010 23:50

Ten account se po case zrusi sam, kdyz na nej nebudes pristupovat, resp. logovat se.
Don't think you are. Know you are. (Morpheus)

| PC sestavy hracum i profesionalum na miru | Kontakt zde tlacitkem SZ, nebo na Facebooku |
KineCZek
Odborník PC sestav a ULN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod eLuke 10. 2. 2010 14:14

Zaujal jsem kašlací taktiku, tak se už budu jen těšit, až bude účet smazán :-P
eLuke
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod odyssea 10. 2. 2010 17:50

jen to smiřování s tímhle nezájmem ze strany jak seznamu tak facebooku je trochu obtížnější no...:)
odyssea
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod odyssea 10. 2. 2010 18:02

kde získám ten SMTP log?? Abych měl na seznam aspoň něco v ruce, ono se jim snadno řekne (napíše) Pokud jste zaznamenal problém s nedoručením některé konkrétní zprávy, je nutné se obrátit na správce odesílatelova serveru. Budí to ve mně dojem (a určitě nejsem daleko od pravdy), že mají operátoři ve wordu pár šablonovitých odpovědí a jejich práce je pouze ctrl+c => ctrl+v
Díky za odpověď ohledně způsobu získání toho SMTP logu.
odyssea
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod soban 11. 2. 2010 00:37

odyssea píše:kde získám ten SMTP log?? Abych měl na seznam aspoň něco v ruce, ono se jim snadno řekne (napíše) Pokud jste zaznamenal problém s nedoručením některé konkrétní zprávy, je nutné se obrátit na správce odesílatelova serveru. Budí to ve mně dojem (a určitě nejsem daleko od pravdy), že mají operátoři ve wordu pár šablonovitých odpovědí a jejich práce je pouze ctrl+c => ctrl+v
Díky za odpověď ohledně způsobu získání toho SMTP logu.



No ten log získáš z odesílajícího SMTP serveru (pokud to nejde přes více SMTP pak si musíš vyžádat další ) takže musíš poprosit toho co ten server provozuje (admina toho SMTP). Já jsem to odesílal ze svého SMTP serveru takže jsem měl log svého SMTP a věděl jsem že ho skutečně převzal SMTP od seznamu, ovšem do schránky nedorazil, ani nebyl ve spamu.
/----------------------------------------\
| Petr Šobáň |
| Olomouc |
\----------------------------------------/
soban
Pokročilý

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků