Win 7, selhání inicializace procesu přihlášení

Diskuze výhradně o operačním systému Windows 7

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod expander01 8. 2. 2010 13:22

Zdravím, mám obrovskej problém co se týče Win 7 a jejich instalace, mám notebook ASUS model F3S a chtěl sem si tam nainstalovat win 7 ultimate cz x86, co se týče instalace tak vše probíhá v pořádku až do chvíle kde je systém již nainstalován a poprvé se spouští, tak mě to v rychlosti hodí tuhle hlášku, viz příloha a pak se notebook zresetuje a resety probíhaj pak pokaždý ve fázi když má načíst windows. ůbec nvm čím to je jediný co sem zjistil tak že model co mám je asi už postarší na windows 7 páč v tabulce kde asus uvádí modely, který podporují upgrade na win 7 tak tam můj model není:(,zkoušel sem ji 64 bitové verze a ne jen ultimate ale i profesional atd.. prostě nic, přitom do teď sem valil na zkušební verzi od Microsoftu a vše v poho, prosím o radu thx.
chyba.JPG
expander01
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Milanr1 8. 2. 2010 13:31

expander01 píše: v tabulce kde asus uvádí modely, který podporují upgrade na win 7 tak tam můj model není

Tak si to vyzkoušel ;-)
Až Tě přejde to hračičkování, vrať se zpět k bezvadně funkčnímu OS Vista.
Milan
Milanr1
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod aumirek 8. 2. 2010 13:56

Milanr1 píše:
expander01 píše: v tabulce kde asus uvádí modely, který podporují upgrade na win 7 tak tam můj model není

Tak si to vyzkoušel ;-)
Až Tě přejde to hračičkování, vrať se zpět k bezvadně funkčnímu OS Vista.

pěkná blbost pokud někde funguje vista bez problému tak mi řekni jeden jedinej duvod proč by tam nměli jít 7 ky
aumirek
Junior

Odeslat příspěvekod kejki3 8. 2. 2010 17:52

A v nouzovém režimu nahlédnout do protokolu událostí?
Jinak v tématu viewtopic.php?f=907&t=944171&start=2835 je řeč o upgrade Biosu a vůbec okolo F3S.
„Ale proč? Aby to bylo v rozkladu? Aby se to totálně rozvrátilo. Proč?“
kejki3
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod expander01 8. 2. 2010 19:45

Právě že do protokolu událostí sem se nedostal nvm zatím jak :) a v nouzovím režimu spustit ty windowsy nejde, taky si říkám proč vista tam jde a win 7 ne, upgrade biosu sem zatím ještě nezkoušel ne že bych se toho bál ale beru to až krajní případ :)
expander01
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Nargon 8. 2. 2010 21:06

A jsou to legalni windowsy? Moc legalnich verzi Ultimate neni. A ani bych se nedivil kdyby ta "legalizacni" uprava warez windowsu nefungovala na tvem notebooku. Pokud je to tak. zkus si ukradnout jinou verzi windows.

Kejki31. Zkoušel i Profesional 2. Tytyty
Desktop: Ryzen 7 1800X (3.95GHz, 1.35V), Asus Crosshair VI Hero, 16GB DDR4 Ram (3200MHz), 128GB SSD + 3TB HDD, Nvidia GTX 1080
Notebook: Asus UL50VT 15.6" (SU7300@1.7GHz, 4GB ram, 500GB HDD, Intel GMA 4500MHD + nVidia G210M, dlouha vydrz cca 7+ hod)
Nargon
Moderátor

Odeslat příspěvekod expander01 8. 2. 2010 21:50

No zkoušel sem i jiné verze Windowsu, samozdřejmě že jsou z neoriginální.
expander01
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod t85m 8. 2. 2010 22:30

expander01 píše: upgrade biosu sem zatím ještě nezkoušel ne že bych se toho bál ale beru to až krajní případ :)


tak vyskusaj, nemas co stratit - prave naopak. Otcov starucky Asus uz mal v biose funkciu update, takze som stiahol novu verziu, hodil na usb, v biose som vybral moznost flashnut z usb a za minutu bolo hotovo.

Ak chces, tak mi napis SS a poradim ti dobru medicinu na win 7, lebo tu v diskusii je warez proti pravidlam. Tiez si myslim, ze ak tam sla Vista, tak musi aj win 7. Nevidim v tom problem.
***
t85m
Junior

Odeslat příspěvekod kernel_panic [passed] 8. 2. 2010 22:42

jakej je rozdíl, jestli se dopustíš porušení autorských práv ve vlákně nebo v soukromé zprávě?

důvodů, proč nemusí W7 fungovat tam, kde fungoval WVista, je kvantum...
k bití internetovejch nihilistů jsem už příliš starej, ale za ty roky mně narostl krunýř, o kterej se vždy báječně rozplácnete; takže, mám zůstat čelem nebo?
kernel_panic [passed]
Přeborník Živě roku 2008
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod t85m 8. 2. 2010 23:17

kernel_panic [passed] píše:důvodů, proč nemusí W7 fungovat tam, kde fungoval WVista, je kvantum...


to je mozne, ale vsetko sa da, len treba vediet ako.

kernel_panic [passed] píše:jakej je rozdíl, jestli se dopustíš porušení autorských práv ve vlákně nebo v soukromé zprávě?


To, že by som mu poradil, este neznamena, ze by som sa dopustil porusenia autorských práv.
Nie kazdy clovek ktoreho bavia pocitace alebo pocitac potrebuje na kazdodennu pracu ma tolko penazi, aby mohol kupit novy OS. Ale to este neznamena, ze takemuto cloveku neporadim z toho dovodu, ze porusil nejake blbe autorske prava. Minimalne 80 % prispievatelov do tohto fora ma nelegalny soft. Však sme predsa ludia, treba si navzajom pomahat a nie riesit stupidne veci.
***
t85m
Junior

Odeslat příspěvekod kernel_panic [passed] 9. 2. 2010 08:13

pomáhejte si na warez fórech, ne na oficiálních fórech komerčního média...

aspoň se naučí, že podporu ke kradeným věcem musí shánět tam, kde danou věc ukradl...
k bití internetovejch nihilistů jsem už příliš starej, ale za ty roky mně narostl krunýř, o kterej se vždy báječně rozplácnete; takže, mám zůstat čelem nebo?
kernel_panic [passed]
Přeborník Živě roku 2008
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod oooooooooo 9. 2. 2010 08:32

Kód: Vybrat vše
Nie kazdy clovek ktoreho bavia pocitace alebo pocitac potrebuje na kazdodennu pracu ma tolko penazi, aby mohol kupit novy OS.

Mně je šumafuk co kdo kde porušil ovšem tento názor tto je blbost.Za prve ultimate je ultimate takže je trošku dražší,ovšem tito typci zasadně berou ultimate i když Home který stojí par šupů obsahuje všechny funkce který na jejich šmudlaní a hraní her potřebují.Ovšem Ultimate zní Ultimatně.
Navic na každodenní praci pokud se bavime o praci by mu stačila linuxova distribuce pokud každodenní prace za celý měsíc nevyděla ani na peniz ekvivalentu celý měsic si kupuji cigarety.Takže specificke věci - neboli co win uživatel to architekt,profi fotograf,grafik mu pod linuxovou distribucí zadara chybět nebudou.
http://seven7.blog.zive.cz/
Spuštění Windows předchází pád.
oooooooooo
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod expander01 9. 2. 2010 08:38

Takže pokud to dobře chápu tak jediná rada co je je update biosu?
expander01
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod kejki3 9. 2. 2010 09:54

A legální soft a vyzkoušet ovladače.
„Ale proč? Aby to bylo v rozkladu? Aby se to totálně rozvrátilo. Proč?“
kejki3
VIP uživatel
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků