MAGIO - reálne skúsenosti?

Poskytovatelé a technologie, dial-up, ADSL, kabel, optika, bezdrátové připojení

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod martin5516 21. 3. 2010 21:13

Odkiaľ vieš, že to zvýšia na 8 mbit/s?
martin5516
Junior

Odeslat příspěvekod sony99 21. 3. 2010 21:33

Podla noveho cennika od 1.4.2010 zvysenie uploadu pri OPTIKE na 8 Mbit nehrozi :'( , akurat je tam FUP 240GB aj to az pri objednani sluzby od 1.4.
http://www.t-com.sk/DownloadFile.axd?id=fe4f30e5-9af6-4bbb-aed1-c1382ada6e78
Naposledy upravil sony99 dne 21. 3. 2010 22:05, celkově upraveno 2
N97 mini fw: 11.0.045 (hacked)
sony99
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod martin5516 21. 3. 2010 22:03

Crank na JOJke taktiež v 16:9 s WSS (Magio Sat).

Zaujímavé, že tento program má piktogram "od 18 rokov", no začal o 21:58, teda 2 minúty pred 22:00. Tento piktogram je povolený len po desiatej hodine večer.
martin5516
Junior

Odeslat příspěvekod karioll 22. 3. 2010 07:06

jojka malokedy dodrziava casovo spravne vysielanie svojich programov
karioll
Junior

Odeslat příspěvekod tcomak 22. 3. 2010 13:55

Notice: nove magio hry premium.
Konkretne: Black Jack,Blockbuster,Šachy,Kozmos,Drakula,DropDuel,Piškôrky,Míny,Pexeso,Potvorky,Passians,
Drahokamy,Sudoku,Terminátor.
Naposledy upravil tcomak dne 22. 3. 2010 15:28, celkově upraveno 1
tcomak
Junior

Odeslat příspěvekod stelko123 22. 3. 2010 14:43

tcomak keby Tcom dal nieco zadarmo pre svojich zakaznikov by sa nieco stalo. Bodaj by O2 zacal poskytovat ako v cechach digitalnu TV na platforme IPTV a zaradil omnoho zaujimavejsie ceny ako v ponuke hlasovych sluzieb kde Orange s Tmobilom lapaju po dychu.
stelko123
Junior

Odeslat příspěvekod tcomak 22. 3. 2010 15:35

stelko123 píše:tcomak keby Tcom dal nieco zadarmo pre svojich zakaznikov by sa nieco stalo. Bodaj by O2 zacal poskytovat ako v cechach digitalnu TV na platforme IPTV a zaradil omnoho zaujimavejsie ceny ako v ponuke hlasovych sluzieb kde Orange s Tmobilom lapaju po dychu.


však niečo (ak narážaš napr. na hry) tam zadarmo je.Sú tam tri hry grátis,aby si ludia mohli pozrieť o čom to je a ako to vyzerá.Tie ostatné sú podobné resp.na rovnaké kopyto.Tí čo sa zvyknu hrať sa už s nimi stretli x-krát na nete a majú slobodnú volu,či si za to zaplatia alebo nie.A tej druhej vete som akosi celkom neporozumel,čo si tým chcel vlastne povedať.Pokial viem na Slovensku je O2 anganzovany len v GSM sieti ohladom mobilnej komunikacie.Na IPTV potrebuje pevnu siet a tú na slovensku O2 nemá.
tcomak
Junior

Odeslat příspěvekod lubo28 22. 3. 2010 15:37

tcomak píše:Notice: nove magio hry premium.
Konkretne: Black Jack,Blockbuster,Šachy,Kozmos,Drakula,DropDuel,Piškôrky,Míny,Pexeso,Potvorky,Passians,Drahokamy,Sudoku,Terminátor.

Nič v zlom ale o toto drvivá väčšina zákazníkov Magia nestojí.Veď na internete je podobných a aj lepších hier plno.
Ja by som privítal,keby sa dali na Magioboxe nejako editovať nahrávky.Napríklad by sa hodil strih.Proste že by som si vystrihol z určitej nahrávky nejaké nechcené veci(napr.:reklamu...)
A taktiež by sa hodilo,keby sa dali meniť názvy nahrávok.
Myslím,že toto nie je nejaká zložitá vec,veď môj 4-ročný HDD DVD recordér Panasonic DMR-EH55,to dokáže hravo,vystrihnúť nechcené veci z nahrávky a zmeniť názov nahrávky na akýkoľvek,čo zadám.
lubo28
Junior

Odeslat příspěvekod paterliny 22. 3. 2010 16:04

Tcomak nevieš niečo o navýšení tej rýchlosti na metalickej sieti? dik
paterliny
Junior

Odeslat příspěvekod stelko123 22. 3. 2010 17:48

tcomak píše:
stelko123 píše:tcomak keby Tcom dal nieco zadarmo pre svojich zakaznikov by sa nieco stalo. Bodaj by O2 zacal poskytovat ako v cechach digitalnu TV na platforme IPTV a zaradil omnoho zaujimavejsie ceny ako v ponuke hlasovych sluzieb kde Orange s Tmobilom lapaju po dychu.


však niečo (ak narážaš napr. na hry) tam zadarmo je.Sú tam tri hry grátis,aby si ludia mohli pozrieť o čom to je a ako to vyzerá.Tie ostatné sú podobné resp.na rovnaké kopyto.Tí čo sa zvyknu hrať sa už s nimi stretli x-krát na nete a majú slobodnú volu,či si za to zaplatia alebo nie.A tej druhej vete som akosi celkom neporozumel,čo si tým chcel vlastne povedať.Pokial viem na Slovensku je O2 anganzovany len v GSM sieti ohladom mobilnej komunikacie.Na IPTV potrebuje pevnu siet a tú na slovensku O2 nemá.

tcomak verim ze nieco poriesia. fandim im
stelko123
Junior

Odeslat příspěvekod zdeno_1 22. 3. 2010 18:36

Ked prepojim STB KISS s externym zosilovacom tak po cca 20 min mi zacne sekat zvuk. Postupne sa sekanie zmeni na uplny vypadok zvuku. Ale ked pocuvaj zvuk cez telku tak vsetko ide v pohode. Cim to je ? Inak mam STB s telkou prepojeny hdmi kablom a este STB so zosilovacom optickym kablom.
zdeno_1
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod jaco 22. 3. 2010 19:13

lubo28 : súhlas, že ľudia by oveľa radšej ako hry privítali nejaké vylepšenie sw boxov.
Ale načo chceš editovať nahrávky? - to by asi málokto využíval. To si tam nechávaš nejaké veci "natrvalo"? Pre pozretie (aj viacnásobné) predsa nemá vystrihávanie reklám zmysel.
Editácia názvu nahrávky má už väčší zmysel, to by som bral a ani by to nemal byť veľký sw-problém.
No oveľa potrebnejšia funkcia, čo mi stále chýba a ktorá je aj na tých najprimitívnejších zariadeniach s TV-tunerom, je tlačítko pre prepínanie posledných dvoch zvolených kanálov. /mám staršiu Motorolu a tlačítko Back na diaľkovom aj je, ale pri pozeraní TV nemá priradenú žiaľ žiadnu funkciu/ Prosím prezraďte mi niekto aspoň, či na novších boxoch, ktoré sa teraz poskytujú, už táto funkcia je.
Keby aspoň bola možnosť ponechania obrazu v obraze (PiP) dlhšiu dobu, ako je iba náhľad na pár sekúnd...
(pri dvoch súbežne idúcich futbalových zápasoch ma tieto nefunkčnosti dosť štvú)
jaco
Junior

Odeslat příspěvekod lubo28 22. 3. 2010 19:25

Editovaním(vystrihnutím) som nemyslel ani tak to,aby som mohol vystrihnuť reklamy,mne skor išlo o nasledovné: Napríklad ja mám celkom rád videoklipy a tak si sem tam napríklad pustím nahrávanie nejakého programu napr.: na VH1.A povedzme,že sa mi tam z 10 klipov páči iba jeden a keď si to chcem potom sem-tam pustiť,tak to treba neustále pretočiť,aby som sa dostal na uvedený klip.A toto sa netýka iba videoklipov.
lubo28
Junior

Odeslat příspěvekod jaco 22. 3. 2010 19:36

to lubo28: ahá, už chápem, tak to má zmysel.
-ja klipy/koncerty nahrávam cez SAT-PC-kartu SkyStar2 a editujem pohodlnúčko priamo na PC, ale keď nemáš takú možnosť, tak by sa ti určite spomínaná funkcia hodila
jaco
Junior

Odeslat příspěvekod DanculD 22. 3. 2010 20:03

To jaco: Na mojej ciernej Motorole je na dialkovom tlacidlo "Last" a funguje presne tak ako pises, tzn. prepina medzi dvomi kanalmi.
DanculD
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků