Prosim surne o POMOC-skype a zistenie IP

Diskuse na témata, která se netýkají výše uvedených témat

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod creat 8. 8. 2010 07:28

Rozhodol som sa tej slečne/pani pomôcť :-)

Pôvodné vlákno sa nachádza tu:
http://www.porada.sk/t145120-prosim-sur ... ie-ip.html

adkyy píše:Prosim prosim prosim, dalo by sa aby mi spolocnost ktora vyvynula skype napisala z akej IP adresy sa niekto prihlasil na jeden ucet? Predvcerom priatelovi vo vlaku ukradli notebook a dnes pozeram-vyskocilo mi ,ze je online-on to na 100% nebol kedze nema notebook a je vo Viedni a vo svojom starom notebooku mal prednastavene meno a heslo a automaticky pri zapnuti ho na skype prihlasilo....taaakze,ak by som vedela IP tak policia by ho uz nasla,ci nie?


alebo- skype nema nieco take ako "moje prihlasenia" kde by bola napisana IP z ktorej sa vtedy a vtedy na ten ucet prihlasovalo-tak ako ma aj pokec? Ja jeho heslo viem,tak by som sa mrkla


DAKUJEM

EDIT: pred chvilkou sa prihlasil aj na facebook-neviete,tam sa tiez nejako neda zistit z akej IP sa prihlasovalo?
Tričko AVmánie :lol:

"Ovocné víno každý den, tvůj život se změní ve zlý sen."
creat
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod suk 8. 8. 2010 20:21

Zkontaktovat policii, zkontaktovat skype (idealne pod jmenem policie), oni snad budou mit logy. Hlavne rychle....
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
----
You are an inspiration for a birth control...
suk
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod adky 9. 8. 2010 07:02

No,prave som dotelefonovala so zeleznicnou policiou v BA.....a stratila som vsetku nadej,krasne ma sfukli ako sviecku,vraj je to takto velmi tazko zistit a nevedia ci sa to vobec da,zistit IP pomocou skype a Fb a bla bla bla :eh
adky
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod putin 9. 8. 2010 07:17

u slov. policie sa ani necudujem, je to pre nich jednoduchsie ako pohnut zadkami..
putin
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod p0etrik 9. 8. 2010 09:25

Pochybuju ze se Skype s nima bude bavit, navic dle IP muzes najit tak akorat providera, u ktereho zase bude nejakou dobu trvat, nez z neho dostanes, kam mu vede kabel, na jehoz konci sedi uzivatel s danou IP. Zalezi jestli vubec loguje, ktery zakaznik ma pridelenou kterou IP adresu.
p0etrik
Junior

Odeslat příspěvekod adky 9. 8. 2010 09:34

keby som mala IP tak by som to komu patri netahala od providera sama,dala by som ju policii-oni by to od nich asi lahsie dostali
adky
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod suk 9. 8. 2010 11:31

p0etrik: tak kdyz by chteli IP policajti, tak to bude asi neco jinyho... jenze kdyz policajti sou liny jak prasata tak to pak maj smulu
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
----
You are an inspiration for a birth control...
suk
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod p0etrik 9. 8. 2010 16:50

suk píše:p0etrik: tak kdyz by chteli IP policajti, tak to bude asi neco jinyho... jenze kdyz policajti sou liny jak prasata tak to pak maj smulu

Ale tady nejde o to, ze by tu IP nechtel provider dat. Ale o to, ze u tech velkych to bude byrokraticky proces, ktery nejakou dobu potrva. A pokud to bude nejaka mala firmicka, tak je zas dost pravdepodobne, ze bude mit sit polepenou Buh vi jak a IP zpetne ani nezjisti.
To je vsak stejne uplne jedno, protoze se to s velkou pravdepodobnosti zadrhne uz u Skype.
A i kdyz by mela policie i jmeno cloveka, kteremu dana IP patri, je to dost, aby dostala od soudu povoleni k prohlidce?
Nerikam, ze by se to nemelo zkusit, ale moc bych od toho necekal.
p0etrik
Junior

Odeslat příspěvekod adky 9. 8. 2010 18:02

OK,to znamena asi len jedno "hor sa na kradnutie notebookov" :D
adky
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod suk 10. 8. 2010 00:00

p0etrik: tak me slo o samotny ziskani IP od skype. A to co pise Adky - asi uz to je problem.... takze az k providerovi se to nedostane...
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
----
You are an inspiration for a birth control...
suk
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků