VALECNY FILM ! ? PORADITE ?

Diskuse na témata, která se netýkají výše uvedených témat

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod Dr.No64 14. 9. 2010 23:23

poradily byste nejaky valecny film, zajimavy, kultovni ?
ty bezne jako Patton, Olovena vesta, Centurion, Apokalypsa, Iron Man, Platoon, Zachrante vojina R., Stalingrady atp mam nebo je znam, poradily byste neco zajimaveho ?
dik
Sledujte posty v poradně!
Dr.No64
Junior

Odeslat příspěvekod dockalacek 15. 9. 2010 09:57

Nepřítel před branami..
Jsem propiskovej magor:-) Fantastic Four - já, Shitman, KineCZek a soap mactravish:-) Už mám Be Quiet PP11 300W:-) Chceš mít mysl veselou? Snídej housku s nutellou! Nepiji, nekouřím, jsem hebký, přítulný a v nouzi mě lze použít jako mop:-)
dockalacek
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod jirkarubino 15. 9. 2010 11:27

Válečné například: Bratrstvo neohrožených, Odpor, Admirál, Bílé peklo, Bitva v Ardenách, Katyň, Leningrad, Moje válka, Norimberský proces (1,2), Pád třetí říše, Pianista, Schindleruv seznam, Šedá zóna, Tichý úkryt
jirkarubino
Junior

Odeslat příspěvekod kernel_panic [passed] 15. 9. 2010 12:58

já bych ti poradil nějakou databázi, ačkoliv nejsem žena (poradily)
Naposledy upravil kejki3 dne 15. 9. 2010 15:25, celkově upraveno 1
Důvod: Po dlouhé době někdo zvládne byste a ty hned hledáš chybičku!
k bití internetovejch nihilistů jsem už příliš starej, ale za ty roky mně narostl krunýř, o kterej se vždy báječně rozplácnete; takže, mám zůstat čelem nebo?
kernel_panic [passed]
Přeborník Živě roku 2008

Odeslat příspěvekod Matysek 15. 9. 2010 16:18

Není to přesně "ten správný" žánr, ale zkus Peacekeepers/Warriors, ovšem upozorňuji, že se dívá dosti drsným pohledem na konflikt v Bosně. Řadím ho jako jednoho z nejlepších, co jsem kdy viděl.
Definice moderatora Zive? Zookeeper. Vyhledat zbloudilou ovecku, ustajit, vycesat, nakrmit a zalozit chudince nadaci. Ovecka prece nemuze 5 minut myslet. Vsichni mame povinnost oveckam uvarit, precist pohadku a prispet do nadace.
Matysek
Expert

Odeslat příspěvekod koliar 16. 9. 2010 11:50

Kam orli nelétají / Where Eagles Dare
koliar
Junior