Instalace ovladačů zvuku-

Na téma Windows XP, 2000, Me, 98, 95 a starší

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod kladawoe 28. 9. 2010 10:43

Mám problém s instalací ovladačů zvuků. Nainstaloval jsem si windows xp a samozřejmě bez ovladačů no tak sem vzal dvd které bylo u ntb od výrobce a nainstaloval všechny až na jeden- Ovladač zvuku Realtek High Definition Audio Driver (2.58). Normálně spustim samostatnou instalaci ovladače ´´ono to najede´´ až skoro ke konci a tam se to zasekne a ukáže to tohle :
Při instalaci zvukového ovladače Realtek HD došlo k chybě!!
(Error Code : 0xE0000227)
Nevíte v čem může být ten problém ?? Já už to nevydržím bez zvuku to prostě nejde to potom neni pc !!!! ]:-< ( jo a mám asus eeee pc 1000h/xp kdyby někdo nevěděl a měl jsem tam win 7 a teď se mi tam povedlo vrátit win xp :tleskani 8-D )
Naposledy upravil kejki3 dne 28. 9. 2010 22:11, celkově upraveno 1
Důvod: Upraven název, dodržuj pravidla.
AMD Athlon II X3 3.01Ghz, Gainward GTS 450 512MB, 4GB RAM, 500W, Redstar OEM33, Gigabite, Seagate 500GB 7200ot. ( GTA IV- full hd, medium detail, COD 5 full hd, full detail..)
kladawoe
Junior

Odeslat příspěvekod Bari007 28. 9. 2010 10:56

Nainstaluj ovladače z webu Realtek.
Bari007
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod kladawoe 28. 9. 2010 11:40

No právě to mi taky nejede :-(
AMD Athlon II X3 3.01Ghz, Gainward GTS 450 512MB, 4GB RAM, 500W, Redstar OEM33, Gigabite, Seagate 500GB 7200ot. ( GTA IV- full hd, medium detail, COD 5 full hd, full detail..)
kladawoe
Junior

Odeslat příspěvekod oooooooooo 28. 9. 2010 12:02

system devices zakazat microsoft UAA bus driver ...
dalši krok odinstalovat - nezakažeš neodinstaluš
instalačka zvukovky
restart
po restartu ti tam zas se microsoft UAA BUS DRIVER nahodí
Tot vše zbytek by byly komentaře ktere nejsou k věci uplně a raděj je polknu
http://seven7.blog.zive.cz/
Spuštění Windows předchází pád.
oooooooooo
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kladawoe 28. 9. 2010 16:58

Cože ? :shock: :mrgreen: :mrgreen: :hm :oboze hmm asi sem to nevysvetlil dost no ja at se snazim jak chci nainstalovat nejakej ovladac tak mi to vzdycky hodi tam tu chybu no a potom sem v řiti :'(
AMD Athlon II X3 3.01Ghz, Gainward GTS 450 512MB, 4GB RAM, 500W, Redstar OEM33, Gigabite, Seagate 500GB 7200ot. ( GTA IV- full hd, medium detail, COD 5 full hd, full detail..)
kladawoe
Junior

Odeslat příspěvekod kladawoe 28. 9. 2010 18:25

Ted sem se koukal na google.com a tam sem našel že je prej chyba v registru ale moc sem to nepochopil to asi proto že moje znalost aj neni tak velká jak bych ted potreboval :-'( nemohl by jste mi někdo pomoci stím jak to tam je ? Děkuji
AMD Athlon II X3 3.01Ghz, Gainward GTS 450 512MB, 4GB RAM, 500W, Redstar OEM33, Gigabite, Seagate 500GB 7200ot. ( GTA IV- full hd, medium detail, COD 5 full hd, full detail..)
kladawoe
Junior

Odeslat příspěvekod Bari007 28. 9. 2010 18:36

Tak pošli odkaz na to, co jsi našel ;)
Bari007
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Horst_ 28. 9. 2010 19:03

Vyzkoušej http://www.notebook-driver.com/asus/asus-eee-pc-1000h-netbook-windows-xp-driver-and-utilities/
Horst_
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod charliex 28. 9. 2010 19:13

Taky jsem měl podobný problém a vyřešil ho instalací obyčejného driveru Realtek AC97. Myslím že na NB by kvalitativně neměl být oproti HD driveru žádný rozdíl.
charliex
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod oooooooooo 28. 9. 2010 19:31

No představ si že tvuj problem řeší můj post...
Kód: Vybrat vše
hmm asi sem to nevysvetlil dost no ja at se snazim jak chci nainstalovat nejakej ovladac tak mi to vzdycky hodi tam tu chybu no a potom sem v řiti

Tak jestli se ti ta chyba líbí moji radu ignoruj,jestli se ji chceš zbavit udělej co pišu.Jestli tomu nerozumiš co pišu je na čase pozvat někoho kdo zakladní pojmy dešifruje :-D
http://seven7.blog.zive.cz/
Spuštění Windows předchází pád.
oooooooooo
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kladawoe 28. 9. 2010 19:55

oooooooooo píše:No představ si že tvuj problem řeší můj post...
Kód: Vybrat vše
hmm asi sem to nevysvetlil dost no ja at se snazim jak chci nainstalovat nejakej ovladac tak mi to vzdycky hodi tam tu chybu no a potom sem v řiti

Tak jestli se ti ta chyba líbí moji radu ignoruj,jestli se ji chceš zbavit udělej co pišu.Jestli tomu nerozumiš co pišu je na čase pozvat někoho kdo zakladní pojmy dešifruje :-D


No mě by možná stačilo to trošku rozvést xD abych se v tom vyznal :-D

-- 28. 9. 2010 20:56 --

Bari007 píše:Tak pošli odkaz na to, co jsi našel ;)


Jojo máš ho tady > http://hardforum.com/showthread.php?t=1301917 < 8-P
AMD Athlon II X3 3.01Ghz, Gainward GTS 450 512MB, 4GB RAM, 500W, Redstar OEM33, Gigabite, Seagate 500GB 7200ot. ( GTA IV- full hd, medium detail, COD 5 full hd, full detail..)
kladawoe
Junior

Odeslat příspěvekod oooooooooo 28. 9. 2010 20:07

Kód: Vybrat vše
No mě by možná stačilo to trošku rozvést xD abych se v tom vyznal

Tam neni co rozvadět podle popisu prostě zakaž - popsané
potom teprv odinstaluj popsané
teprv potom nahod ovladače.
restart
nasledně zakazané popsané se ti tam znovu nasomruje
Hotovo,víc nelze fakt podrobněj popsat.Možna existuje jina cesta u teto chyby nicmeně řešení co jsem ti rozepsal funguje.
http://seven7.blog.zive.cz/
Spuštění Windows předchází pád.
oooooooooo
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kladawoe 28. 9. 2010 20:27

oooooooooo píše:
Kód: Vybrat vše
No mě by možná stačilo to trošku rozvést xD abych se v tom vyznal

Tam neni co rozvadět podle popisu prostě zakaž - popsané
potom teprv odinstaluj popsané
teprv potom nahod ovladače.
restart
nasledně zakazané popsané se ti tam znovu nasomruje
Hotovo,víc nelze fakt podrobněj popsat.Možna existuje jina cesta u teto chyby nicmeně řešení co jsem ti rozepsal funguje.


no to je sice pěkný xD ale ja jako nwm kde mam najit popsané ja tady stim nemam zkušenosti a potřeboval bych poradit sem tak trošku p.ičus :hmm: ale fakt vůbec nwm kde to najdu. promiňte :-[
AMD Athlon II X3 3.01Ghz, Gainward GTS 450 512MB, 4GB RAM, 500W, Redstar OEM33, Gigabite, Seagate 500GB 7200ot. ( GTA IV- full hd, medium detail, COD 5 full hd, full detail..)
kladawoe
Junior

Odeslat příspěvekod Bari007 28. 9. 2010 21:27

Z tvého odkazu je řešení následující:
Open 'regedit' (Start -> Run), search for 'enum'. There should be two occurrences. Both will have a subfolder called 'HDAudio'. Delete both HDAudio folders (one may require changing the permissions on it). At this point you should be able to install the driver. Have Windows search for new hardware. It should detect the audio device as though it has never seen it before, and install the drivers for it.


Ve zkratce v češtině máš spustit editor registrů (Start - Spustit - regedit) a máš hledat enum. Mělo by to najít dva výskyty a oba by měly mít podsložku HDAudio. Máš smazat obě složky HDAudio (jedna může požadovat změnu oprávnění). A poté by mělo jít nainstalovat ovladače.

Poté tam někdo píše, že mu to pomohlo. Za postup ale neručím a ani ho neověřím, pouze jsem to přeložil :)
Bari007
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod oooooooooo 29. 9. 2010 06:01

Zkusim to jinak - http://www.microsoft.com/whdc/device/au ... ioddi.mspx
Z toho vyplývá že daný zasah v regu děla prakticky to samé to co já ti postuju,rozdíl bude v tom že můj je řekněme o kapku standartnější.
http://seven7.blog.zive.cz/
Spuštění Windows předchází pád.
oooooooooo
Pokročilý
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků