Nová cena Časopisu Computer

Diskuze o časopisu Computer

Moderátoři: Moderátoři Živě.cz, Moderátoři Computer

Odeslat příspěvekod oczadly 6. 12. 2010 14:07

Chtěl jsem se zeptat proč předplatné Computeru s Dvd které stalo 1199,- zdrařilo na neuvěřitelných 1780,- Zda se Vám to normalní.
oczadly
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Pavel Nygrýn 6. 12. 2010 16:26

To vám opravdu nepovíme, cenu předplatného redakce neurčuje. Případně ta odpověď může znít takto: "příslušné oddělení našeho nového vydavatele se tak rozhodlo". Popravdě o žádné změně ceny předplatného nemáme žádné informace, takže lepší odpověď nemáme. Viz viewtopic.php?f=1861&t=1056500
Pavel Nygrýn
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lbr76 8. 12. 2010 14:36

Přesně tak, dneska mi přišla složenka na 1780,- minulý rok 1199,- to je mazec!!!! Asi jako poděkování za 10 let pravidelného odběru...

Jsem z toho pěkně rozhozenej! ]:-< Ještě budu chvíli přemýšlet jestli to má cenu za takovou pálku do toho jít, ale asi konec - bohužel :/
Lbr76
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod oczadly 8. 12. 2010 20:48

Mě dneska přišla taky a letěla do koše už jsem si objědnal předplatné Chipu,stejně mi to přišlo jako reklamní leták a ne časopis... :-(
oczadly
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod shcuf 8. 12. 2010 23:13

Jsem dlouholetý odběratel „Computeru“. Do 1.12. jste nabízeli na stránkách časopisu předplatné s DVD za 1.199 Kč s poznámkou, že je pouze pro nové předplatitele. Časopis jsem proto na příští rok neobjednal.Čekal jsem na podnět k zaplacení předplatného. 7.12. jsem dostal poštou objednávku na předplatné na r.2011 za 1.780 Kč. Z toho mě vyplynulo, že jsem si měl časopis objednat jako nový odběratel také za 1.199 Kč. Jak mě to ale po předchozích letech mělo napadnout ?
:?:
shcuf
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Horis 9. 12. 2010 13:07

Dobrý den,pokouším se pochopit a následně shrnout novou politiku prodeje vydavatele časopisu Computer.Snaha o zvýšení zisku z prodeje časopisu vedla vydavatele k šílenému kroku diskriminovat stávající/mnohdy mnohaleté/členy.Jedná se o tzv.exkluzivní nabídku předplatného,ovšem která se týká pouze nových předplatitelů.O nové ceně ani psát nebudu,o té se již zmiňovali kolegové čtenáři výše uvedeni v tomto tématu.Tento marketingový tah se mi jeví vůči stávajícím předplatitelům minimálně nefér a dovoluji si pochybovat,že přinese vydavateli vytoužený efekt zisku.Potencionální nový předplatitel si časopis nevybírá podle EXKLUZIVNÍ NABÍDKY PŘEDPLATNÉHO,nýbrž dle obsahu časopisu.Z tohoto důvodu si myslím,že by si měl vydavatel své ovečky hýčkat a ne je naopak vyhnat.To je vše,co jsem měl asi na srdci.Teď jdu přemýšlet,do které salaše půjdu.
S pozdravem Váš mnoholetý čtenář M.H
Horis
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Alex_ 9. 12. 2010 15:04

Neomalený přístup nového majitele ke kmeni předplatitelů je zřejmě výsledkem hluboké úvahy a odpovídá poměrům, které v české kotlině nastavili mobilní operátoři, stavební spořitelny, pojišťováci a jim podobní - když ptáčka lapají, pěkně mu zpívají. Na rozdíl od předchozích obětí my NEMUSÍME dva nebo třicet let litovat svého unáhleného podpisu smlouvy. Hlasovat lze jednoduše - nohama. A já tak činím. Retenční oddělení v Mladé frontě asi nemají, maily a dopisy od zprostředkovatelů předplatného jsou jeden lepší než druhý.
Děkujeme, odcházíme.
Alex_
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Petr_PT 9. 12. 2010 23:54

Připojuji se k předchozím příspěvkům. Vše již bylo napsáno, není co dodat. Váš časopis, který odebírám od samého počátku, si za těchto podmínek na příští rok nepředplatím. Petr Falek, Prachatice
Petr_PT
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod rrfv 10. 12. 2010 10:35

Neděkuji (není zač), přesto odcházím.
rrfv
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod KapaCZ 11. 12. 2010 09:37

Jsem stejného názoru. Jak se změnil majitel, tak jde vše do ..... Začalo to pozdním chozením časopisu, poté reklama na obalu desek (Aspon ty by ste nemuseli takhle ....) a ta cene už je vrchol! Předplatné zkončí a už do něj nedám ani Kč. Nejspíš si nepředplatím žadný čaopis, ale na truc bych si mohl předplatit něco u konkurence!
KapaCZ
Junior

Odeslat příspěvekod Horis 11. 12. 2010 13:42

Za 799kč jsem si předplatil Extra PC.Uvidíme jestli mě to bude dostačovat.Stejně jsem se už v Computeru ztrácel buď v reklamě,nebo v odvětví IT,které mě nezajímalo.Změna je život,možná dobře,že mě to přinutilo hledat něco jiného/možná lepšího/.
Horis
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod redex 11. 12. 2010 17:24

Tak ta cena je opravdu přehnaná ... po mnoha letech předplatného konec.
redex
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod svat 12. 12. 2010 13:42

Dobrý den, končím, jsem dlouholetý předplatitel Computeru (cca 15let) a předplatitel Mobilit (od prvního čísla), takže mám skoro všechny čísla co vyšli. No jsem zvědav kolik bude nových předplatitelů náhradou za ty co zruší předplatné. Přecházím jinak, chování nového majitele s cenou a dárkem je přímo odpuzující. Vlastně jen opakuji a souhlasím s názory většiny na tomto fóru.
svat
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Rudko 13. 12. 2010 13:37

Souhlasím, jenom konstatuji, že dárek je jen marketingovej trik a ve skutečnosti si ho koupíš za 581 Kč
Rudko
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod anonym2328 16. 12. 2010 22:56

Tak milá redakce pochlubte se začátkem roku tím o kolik se Vám snížil počet předplatitelů... Tohle je nehorázné... :(
anonym2328

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků