Computer 1/11 vychází 13. ledna

Diskuze o časopisu Computer

Moderátoři: Moderátoři Živě.cz, Moderátoři Computer

Odeslat příspěvekod Pavel Nygrýn 13. 1. 2011 12:11

...a grafici pro vás připravili nový vzhled.

Obrázek
Pavel Nygrýn
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dj_mara 16. 1. 2011 22:37

Starej vzhled byl lepsi
dj_mara
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod klikos231 17. 1. 2011 19:18

V čísle 1/11 nabízíte tzv. "plnou verzi" programu XARA3D 3. Po registraci uživatele na webu SW.cz mi byl sice zaslán kód na rozbalení archivu, nicméně po instalaci vyžaduje program XARA3D 3 další heslo na spuštění této "plné verze" nebo odkaz na registraci programu, který je ovšem neaktivní. Sdělte mi prosím postup, jak mohu využívat plnou verzi programu. Děkuji
klikos231
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Pavel Nygrýn 17. 1. 2011 19:37

Kompletní návod pro instalaci programu (včetně získání onoho registračního kódu) najdete v Computeru na straně 43.
Pavel Nygrýn
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod svopex 17. 1. 2011 20:22

Starej vzhled byl lepsi, tady ten ma mala pismenka, jeste, ze me konci predplatne :-( .
svopex
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod chosta 18. 1. 2011 09:02

Nový vzhled je horší než byl ,hlavně malá písmenka to je dobrý kazit si oči časopis má byt přehledný je to takový všechno naplácaný místo k zlepšení časopisu tak je to horší a horší ,hlavně zvětšit písmo textu kazit si oči nehodlám kdyby se to nezlepšilo končím ś předplatným.
chosta
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod klikos231 19. 1. 2011 18:59

Děkuji za odpověď, už vše funguje jak má. Příště musím lépe číst všechny články, které se týkají DVD. Hezký den.
klikos231
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Měchura 20. 1. 2011 20:09

Mě se nový vzhled zamlouvá. Kladně hodnotím tabulku s verdiktem - zdá se mi přehlednější a poutavější, cenovka je taky lépe viditelná a obsah jako vždy SUPER. Pouze jedinou vadu na kráse vidím z mého pohledu a tou je menší písmo než doposud. Ač se neřadím ke starší generaci, čtení je náročnější a opravdu musím použít brýle (což jsem doposud při čtení tohoto časopisu nemusel).
Měchura
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Pavel Nygrýn 21. 1. 2011 11:16

Už ve 2/11 (do tiskárny jsme ji posílali včera večer) je písmo v některých prvcích zvětšené (resp. použit jiný řez). Doufáme, že teď to bude to pravé.
Pavel Nygrýn
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Měchura 21. 1. 2011 19:44

Už se těším :-D. Díky
Měchura
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Pavel Nygrýn 24. 1. 2011 10:44

Resp. "to pravé pro všechny" to nebude nikdy. U layoutů s větším písmem se dočkáme kritiky "na stránce je málo informací, šetříte si práci", u layoutů s menším písmem je to "příliš malá písmenka". Takže se prostě snažíme trefit někam doprostřed.
Pavel Nygrýn
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod aarn 26. 1. 2011 11:30

Ahoj, jsem dlouhodobý čtenář časopisu Computer (defacto od prvního čísla) a musím říci, že jsem téměř vždy jeho proměny hodnotil vesměs pozitivně. Vloni zejména možnost koupě verze bez DVD. Velice rád si každé číslo od začátku až do konce přečtu, ale to "dývko" už jde nějakou dobu mimo mě. To bude ale asi věkem :-). Změny v prvním letošním čísle jsou dle mého opět k lepšímu, jedno ALE tu však je. Pro mne nepochopitelné a velmi výrazné. Na obálce jsem prostě nenašel zřetelné (resp. vůbec žádné) označení ročníku a čísla jako tomu bylo doposud :hm . Vhledem k tomu, že si některé články poznámkuji s odkazem na číslo a rok a vracím se k nim i dva roky zpátky, toto považuji za nepochopitelnou změnu k horšímu. Přemýšlím o tom, že jsem snad ještě nezaznamenal periodikum bez "číslovaní" na titulní straně a tajně doufám, že se jedná pouze o pouze o práci "šotka" v jednom čísle.

Zdraví Luboš S
aarn
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Pavel Nygrýn 26. 1. 2011 12:00

Na jedničce se číslo schovalo pouze do čárového kódu a taky se nám to moc nelíbilo. U dvojky už je číslo na obálce u loga (i když grafik asi chtěl obálku co nejčistší).
Pavel Nygrýn
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hezo 27. 1. 2011 07:59

Ešte sa chcem spytat, nebol problem s na ipad verzii clankom o redakcnych systemoch ? lebo ako som tam listoval, tak mi ukazovalo pravo hore 4 stvorceky (4stranky a boli len tri). a tiez sa mi to nechcelo nejak prehadzovat hore dole ...
i7 7700K | RTX2070S
hezo
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Michal Politzer 27. 1. 2011 09:49

No jo, máte pravdu, navigace tam je špatně. Článek má tři strany, přičemž na poslední se zobrazují všechny produkty pomocí tlačítek. Bohužel se ta navigace vyrábí ručně, takže dokud na to nebudeme mít nějaký skript, tak sem tam asi chybu uděláme :-(
Michal Politzer
Junior
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků