Nejlepší program pro ovládání počítače na dálku

Všechny ostatní programy, které nemají samostatnou sekci

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod psychocowboy 19. 1. 2011 23:53

Kde to jde, tak klasiku vzdalenou plochu. Jinak pro bezne users je nejlepsi Teamviewer - mam hodne znamych-zacatecniku po cele evrope a TV je absolutne easy i pro naproste amatery..a navic kooperace s uzivatelem je bez problemu, takze tady zrejme neexistuje kvalitnejsi konkurence.. Jinak pro profesionalnejsi spravu (treba u firemnich zakazniku) pouzivam PuTTy, asi jako vetsina lidi..
psychocowboy
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod TaNdT 20. 1. 2011 00:00

TeamViewer je asi najlepší z tých čo poznám.
TaNdT
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod karlos00x 20. 1. 2011 00:08

putin píše:
karlos00x píše:putin: jestli ma rdp ve win nejakou nevyhodu oproti teamvieweru tak to rozhodne neni pocet soucasne pripojenych uzivatelu...


ale hej, ja suhlasim... ale moznost sucasne pripojenych x uzivatelu na obycajne Win. je pre mna tiez rozhodujuci__ potrebujem to k praci..

kdyz k praci tak urcite nebude problem si poridit serverovou edici, jak psal vyse Bari.
Upgrade který má smysl: SSD. Zažijete svižný počítač.
karlos00x
Pokročilý

Odeslat příspěvekod putin 20. 1. 2011 01:51

kupovat iho ba kvoli vzdialenej ploche a 8 pocitacom v sieti - je to pre nas asi zbytocne..
pre pracu z domu - ako som napisal - pri viacnasobnom pripojeni: VNC cez VPN - bez problemov
putin
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Matysek 20. 1. 2011 04:37

VPN, SSH, RDP (treba LiveMesh uz netrpi sync. neduhem, dokaze to kazdy trouba a pouziva RDP), krome toho lepsich vysledku jde dosahnout kombinaci.

UltraVNC / TeamViewer
Definice moderatora Zive? Zookeeper. Vyhledat zbloudilou ovecku, ustajit, vycesat, nakrmit a zalozit chudince nadaci. Ovecka prece nemuze 5 minut myslet. Vsichni mame povinnost oveckam uvarit, precist pohadku a prispet do nadace.
Matysek
Expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod AiR 20. 1. 2011 07:11

LogMeIn, umí na dálku přistupovat z PC i do mobilních telefonů s OS.
AiR
Junior

Odeslat příspěvekod RomanL 20. 1. 2011 07:27

Co furt máte s tím TeamWieverem? Už neplatí, že ta free verze je omezená? Já osobně používám ShowMyPC

Á - ta vidím, že pro nekomerční použití už je plná verze zdarma. Tak to je dobré, dřív to tak nebylo...
Naposledy upravil RomanL dne 20. 1. 2011 08:38, celkově upraveno 2
RomanL
Junior

Odeslat příspěvekod Bassgooch 20. 1. 2011 08:35

Nejčastěji používám LogMeIn, občas Team viewer a pokud je veřejná ajpina tak klasický RDP. Za tyhle nástroje jsem fakt rád, protože ušetří spoustu peněž a času například za cesty přes celou republiku. Oboje je přístupný i z telefonu, paráda...Často máme kombinaci Logmein a TV současně aby mohl třeba kolega koukat co já kde dělám a nebo naopak, dobrá věc!
Bassgooch
Junior

Odeslat příspěvekod Shepii 20. 1. 2011 12:49

Nejlepší je Teamviewer. Co muže být lepší než vidět plochu, potom na vzdáleném počítači můžete dělat cokoliv. A hlavně je i na android (mám SGS), takže se nechá používat i jako dálkový ovladač. Jsem docela líný člověk a takhle můžu přepínat díly BBT i z postele.. :D
Shepii
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod LivingLegend 20. 1. 2011 13:52

Jeste bych dodal ze mi u TV staci internet a muzu pres tuto adresu https://wa103.teamviewer.com/login.aspx?state=1 obsluhovat kompkdekoli (sice se to trosku trha ale pro akutni pripady kde jej ne net to staci)
LivingLegend
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Substance242 20. 1. 2011 14:06

Ovládať PC na diaľku? Stačí pod Windows vypnúť firewall, on už si ho niekto zoberie. ;-)

Ale vážne - Windows v zamestnaní a doma som k úplnej spokojnosti ovládal cez Live Mesh (aj skrz všetky NATy a neviem čo), k tomu ako bonus výborná synchronizácia súborov. Nevýhodou pre mňa je neexistujúci klient na OS Android.
Substance242
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod GeBu 20. 1. 2011 14:55

Docela zajímavou alternativou je N2N: http://www.vpnhosting.cz/index.php/N2n- ... ng.cz.html
GeBu
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Tomasek1234 20. 1. 2011 17:17

Podle frekvence pouzivani

na win :

mstsc - ve firme naprosto luxusni zalezitost, protoze VNC tam neni a flashku s TeamViewerem je casto blby vytahovat

VNC - klasika
TeamViewer - jednoduchost a pruchodnost NATem
Phenom™ X4 Quad-Core Black Edition 9950 2.6GHz 125W socket AM2+ ,BOX, 4GB RAM, ATi HD4850, Samsung SpinPoint F1 1TB, Samsung 2053BW, 20'', Seasonic :)
Tomasek1234
Pokročilý

Odeslat příspěvekod michal.siman 20. 1. 2011 17:30

psychocowboy píše:Kde to jde, tak klasiku vzdalenou plochu. Jinak pro bezne users je nejlepsi Teamviewer - mam hodne znamych-zacatecniku po cele evrope a TV je absolutne easy i pro naproste amatery..a navic kooperace s uzivatelem je bez problemu, takze tady zrejme neexistuje kvalitnejsi konkurence.. Jinak pro profesionalnejsi spravu (treba u firemnich zakazniku) pouzivam PuTTy, asi jako vetsina lidi..

PuTTy na vzdalenou plochu?
Michal Šiman
michal.siman
Junior

Odeslat příspěvekod vindis 21. 1. 2011 11:27

michal.siman píše:PuTTy na vzdalenou plochu?

Pokud někdo bere vzdálenou plochu i konzolu, tak proč ne :) Na vzdálené připojení k serverů je to zřejmě nejpoužívanější aplikace, kterou také používám.

Jinak pro vzdálenou plochu Windows teď používám TeamViewer. Před pár měsíci jsem zkusil CrossLoop, který je vlastně obdobný jako TeamViewer, ale používá VNC. Před pár lety, co jsem byl na kolejích, tak jsem používal klasiku VNC.


Jen tak bokem. Neznáte někdo nějaký program, pokud vůbec existuje, který by plochu přímo streamoval? Normální RDčka pracuji s plochou jako s obrazem, což při rychlých akcích způsobuje kostičkovaní a neustálé překreslování formou čtverečků nebo efektu postupného přechodu na další obrázek. Jde mi spíše o to, aby překreslování bylo rychlé (jako video, někde kolem 25 fps i níž) a to i za cenu ztráty informací nebo rozmazání plochy. Při dostatečné konektivity, by se dala plocha přenést plynule i se zachováním kvality.
vindis
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků