Nejlepší hudební přehrávač na PC

Záznam a úpravy zvuku a videa na počítači

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod czechian 28. 4. 2011 18:57

MistaTwista píše:Pouzivam iTunes.. nejlepe mi sedli a maji skvele trideni a orientaci v hudbe + podcasty... akorat mi nefungovala zadna z metod jak na pc s win rozfungovat v iTunes FLAC takze ten pres Winamp


Proč používáte přehrávač, který neumí některý z formátů, ve kterém máte hudbu? FLAC je bezkonkurenčně nejlepší lossless audio formát, to vám schvaluji. Sám v něm mám 3/4 hudební sbírky, takže jen díky tomu iTunes ani nemohu používat.
Naposledy upravil czechian dne 28. 4. 2011 18:59, celkově upraveno 1
czechian
Junior

Odeslat příspěvekod Bohumír-miaggi 28. 4. 2011 18:57

Já používám Zune a Winamp
Bohumír-miaggi
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod silverkeeper 28. 4. 2011 19:01

na mpd nic nemá :)
na win asi AIMP
silverkeeper
Junior

Odeslat příspěvekod Jimm98y 28. 4. 2011 19:03

Já používám Foobar na převod FLAC -> WMA Lossless a pak Zune na samotné přehrávání a organizaci kolekce - umí vyhledat informace o albech, stáhnout obaly a má vynikající uživatelské rozhranní.
Jimm98y
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod jimmbo205 28. 4. 2011 19:05

já používám Foobar2000 a to především kvůli jednoduchosti, snadnému nastavení vzhledu a tomu že krom třídění podle id3 tagu tak umí třídit podle adresářové struktury, což je pro mne základ...
jimmbo205
Junior

Odeslat příspěvekod petko kotov 28. 4. 2011 19:31

win - itunes na radio,
vlc, wmp, zune na mp3

mac - itunes, ale je to des.
+ vlc
pocitac: AT 486 DX2 s monitorom a klavesnicou
telefon: tesla Isn1832 /tlacidlovy/
hodinky: Prim - Automatic
kava: Jacobs Kronung 250g
oriesky: Erdnusse wurzig-pikant Lorenz snack world 150g
toaletny papier: Tento economy, 3vrstvovy, 68 m
petko kotov
Junior

Odeslat příspěvekod BLOOD 28. 4. 2011 19:31

KmPlayer jak hudba tak video. Poslední dobou hledám alternativy který umí vše.
Extremis Malis Extrema Remedia.
BLOOD
Junior

Odeslat příspěvekod sheppi 28. 4. 2011 19:37

AIMP3, předtím AIMP2 a dřív WinAmp...

WinAmp už totiž dávno není ten obyčejný, minimalistický a nenáročný audiopřehrávač, proto jsem vyzkoušel AIMP2 a už u něj zůstal. Má propracovanější funkce, lepší zvuk, češtinu v základu a je velice nenáročný. AIMP3 navíc přidává některé další novinky, vylepšuje vzhled a podporu Windows 7.

Určitě doporučuji tento přehrávač vyzkoušet všem, kteří používají WinAmp, třeba se vám zalíbí stejně jako mě a už u něj zůstanete, protože má všechno, co může hudební nadšenec od takového přehrávače chtít :)
sheppi
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Mr.Gentleman 28. 4. 2011 19:37

Kdysi jsem používal WinAmp - to byla ještě verze 2.x. Byl skvělý. Pak jsem ale začal používat klasický Windows Media Player. Po instalaci univerzálního kodeku ffdshow nemá problémy prakticky s ničím. Je ale pravda, že na vide mám radši Media Player Classic - Home Cinema, takže WMP spíše na hudbu. Osobně ale hudbu nijak nekatalogizuji - ostatně těžko se to dělá, když máte spoustu hudby i bez tagů a jsou to rzné kompilace, kde člověk neví od koho je co :). Takže dávám přednost přehlednému rozdělení ve složkách a muziku spouštím klasicky z průzkumníka ve WMP.
...slušnost a morálka nejsou jen slova...
Mr.Gentleman
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod alfah4ns 28. 4. 2011 19:41

wmp s co nejmenším oknem - důvod? Prostě tam ten přehrávač už je...
Co se týče plalistů, neřeším to, mp3 mám normálně jen tak ve složkách + popsané a lezu do nich přez průzkumníka. Mám totiž rád svůj pořádek v systému, vím, kam si co dám, takže se pak orientuju lépe, než v nějakých "inteligentních" databázích.
.
alfah4ns
Ex-moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ferda_sf 28. 4. 2011 19:42

Foobar
Je to o zvyku
ferda_sf
Junior

Odeslat příspěvekod pan smajl 28. 4. 2011 19:48

Desktop - Aimp2
Web - Grooveshark

Az budu mit cas a smartphone, tak porovnam novy Aimp3 a aktualni WinAmp. U WinAmpu mne totiz zaujala Android aplikace a pokud to bude stat za to, mozna se vratim k WinAmpu i na desktopu.
pan smajl
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod L-Core 28. 4. 2011 19:50

Foobar v enhanced verzi 0.8.3.

Ze všeho možného umí nejlépe gapless (vhodné pro přehrávaní koncertu rozděleného na tracky).

Zkuste třeba druhou stranu Abbey Road od Beatles (z rozsekanými tracky, ne ALBW), jak se s tím přehrávač popere.
... do 255 znaků se nic pořádného nevleze, takže raději nic ...
L-Core
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MistrOstravak 28. 4. 2011 20:08

Používám iTunes - skvělé tříděni hudby + rádio...
MistrOstravak
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Tomasek1234 28. 4. 2011 20:19

karlos00x pekne uz sem myslel ze tuhle archivni vec pouzivam sam :)

Neni nic lepsi nez Winamp 2.9x osobne jedu roky na 2.91 a nehodlam nikdy menit neni vubec duvod. Nejlepsi malinkej prehravac audia co sem kdy videl.
Phenom™ X4 Quad-Core Black Edition 9950 2.6GHz 125W socket AM2+ ,BOX, 4GB RAM, ATi HD4850, Samsung SpinPoint F1 1TB, Samsung 2053BW, 20'', Seasonic :)
Tomasek1234
Pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků