Nejlepší aplikace pro sledování Twitteru

Online komunikátory, VoIP, webové prohlížeče, e-mailové klienty

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod Josef Kraus 27. 7. 2011 20:07

Jaký je podle vás nejlepší desktopový klient pro správu twitterového účtu? Dáváte přednost jednoduchosti a rychlosti, nebo vám systémové nároky nevadí a potrpíte si na pohledný grafický kabátek? Vaše tipy a argumenty budou použity při tvorbě nedělního článku na Živě.cz.
Josef Kraus
Redaktor Živě.cz

Odeslat příspěvekod LukinM26 27. 7. 2011 20:22

Na desktopu to neřeším a spravuji ho přes webové rozhraní - G. Chrome :-)
LukinM26
Junior

Odeslat příspěvekod lecisko 27. 7. 2011 20:27

Taky se přikláním k obyčejnému webovému rozhraní na http://twitter.com - je jednoduché, ale i přesto funkční a se všemi potřebnými nástroji.

Na Androidu používám oficiální aplikaci z důvodů uvedených výše.
"Pracoval jsem na lince důvěry." "Já vím. Volalo ti 5 lidí a všichni spáchali sebevraždu. A to si jeden chudák splet číslo. Volal si o výsledky kriketu"
lecisko
Junior

Odeslat příspěvekod akira.uzai 27. 7. 2011 20:38

Firefox nebo maximálně Digsby připadne mi zbytečné instalovat speciální sw abych mohl přistupovat k jednomu jedinému webu...
あきらうざい
akira.uzai
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod nelson23 27. 7. 2011 21:28

Stejně jako ostatní si bohatě vystačím s webovým rozhraním. Na Androidu pak u mě vede Plume, ze všech testovaných klientů mi přišel nejpohodlnější, nejšikovnější a nejhezčí. Samozřejmě starat se o více účtů než jen ten jeden můj, řeším to na desktopu asi trošku jinak.
nelson23
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod rdm 27. 7. 2011 21:40

Nikdy jsem nepochopil jak někdo může Twitter používat jen s webovým rozhraním. Při tom množství tweetů bych je nebyl schopen sledovat.
Používám DestroyTwitter, ale poslední dobou se zdá, že usnul vývoj což (mi) vadí hlavně z důvodu slíbené funkce správy více účtů, takže nyní čekám co vyleze z MetroTweet.
rdm
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Kryštof Korb 27. 7. 2011 21:41

Taky mi bohatě stačí webové rozhraní, pro korporátní účty je pak skvělý CoTweet.
near field | Úplně všechno o NFC.
Kryštof Korb
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sattero 27. 7. 2011 22:12

Pro OS X jedině oficiální Twitter aplikaci, dříve Socialite, Kiwi a další. Na Windows Tweetdeck přes Google Chrome (v podobě Air aplikaci je zbytečně robustní) a Tweetdeck i na Androidu, kde však asi brzy přejdu na oficiální aplikaci...
Sattero
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod sputnikone 27. 7. 2011 22:31

Desktop - TweetDeck v Airu, hlavně kvůli více sloupcům (listy)
Android - Twicca, čistý design, chybí jen ta featura načtení nových tweetů posunutím timeline
sputnikone
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Destroyer954 27. 7. 2011 22:37

QIP samotny

... icq+fb chat + twitter feed
idealni kombinace ktera mi skvěle vyhovuje
Destroyer954
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod malejjarda 27. 7. 2011 23:05

Rozšíření Echofon do Firefoxu
malejjarda
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod bladezone 27. 7. 2011 23:48

Silver Bird (dříve Chromed Bird) - Google Chrome
http://img36.imageshack.us/img36/3139/96582782.png
bladezone~cz
bladezone
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ewing 28. 7. 2011 05:06

mam iP4 tak pouzivam oficialnu app ktora mi postacuje. na desktope MetroTwit, ktore, aj ked obcas pomale ma paradny design, ktory mam rad
"Imagination is more important than knowledge."
Albert Einstein
ewing
Junior

Odeslat příspěvekod Nat 28. 7. 2011 06:39

Sleduji a spravuji hned několik twitter účtů, zkoušel jsem mnohé aplikace a aktuálně jsem s pokusy skončil u…

Multiklienta Trillian, desktopové aplikaci MetroTwit a doplňku pro Microsoft Outlook TwInbox.

Trillian řešení pro jeho schopnost se přihlásit na několik Twitter účtů zároveň a systému notifikací. (firemní tweety)
MetroTwit pro jeho jednoduchost a přehlednost. (osobní twitter)
TwInbox pro možnost archivace.
Nat
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Krayzie 28. 7. 2011 07:35

MetroTwit & Windows Phone Mango :-)
If murder makes me richer then I'll be a killer.
Krayzie
Junior

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků