Nejlepší download manažer pro Rapidshare

Online komunikátory, VoIP, webové prohlížeče, e-mailové klienty

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod riman 25. 8. 2011 15:38

Jaká je nejlepší páska do psacího stroje?

P.S. Nejlepší byl Rapget.RS.
riman
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod A0lani 25. 8. 2011 15:49

Dříve FreeRapid Downloader, byla s ním sice spousta problémů, ale zvyk mě nedonutil vyzkoušet něco jiného. Až v poslední době jsem přešel na jDownloader, který je o 100% lepší a prostě nemá konkurenci ať se jedná o stahování odkudkoliv. Jedna z mnoha zajímavých funkcí je třeba automatické rozbalení i několikrát zabaleného archivu nebo pamatování již použitých hesel při rozbalování. Všem uživatelům FreeRapid Downloaderu JDownloader jednoznačně doporučuji.

Jinak ale musím souhlasit s předešlými názory, že rapidshare je dnes prostě mrtvý.
A0lani
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod psychocowboy 25. 8. 2011 15:54

ani nepamatuju kdy sem co naposledy stahoval... ale driv jsem pouzival primo managera od RS, byl spolehlivy a s premiovym accountem bezchybny...
psychocowboy
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jonnyrobbie 25. 8. 2011 16:04

FreeRapid....sice jede na javě (pro někoho výhoda), ale automaticky se aktualizuje, podporuje hromadi jinejch stahovacích služeb a docela spolehlivě funguje
jonnyrobbie
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod lordnox 25. 8. 2011 16:10

Beze sporu

JDOWNLOADER
lordnox
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Bari007 25. 8. 2011 16:17

JDownloader.

Důvod je jednoduchý: Běží mi na vlastním linuxovém serveru. Ovládám ho přes webové rozhraní a kromě RS tam mám i premium Share-rapid.
Bari007
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod deadman_kt 25. 8. 2011 16:21

FreeRapid!
deadman_kt
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod dejvidek 25. 8. 2011 17:14

JDownloader i když je to šílenej a pomalej moloch. Občas používám i RapidShare Manager.
dejv
dejvidek
Junior

Odeslat příspěvekod mladoboleslavak 25. 8. 2011 17:16

Mipony
mladoboleslavak
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod akira.uzai 25. 8. 2011 18:13

Firefox
Jdownloader
wget
(v tomto pořadí, ale doby rapidu už jsou minulostí)
あきらうざい
akira.uzai
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 25. 8. 2011 18:14

jDownloader. Používal jsem kdysi většinu zmíněných, ale nakonec jsem musel většinou stejně zapnout jDownloader, protože ostatním chyběla podpora některých hostingů. Zajímavé je, že ať už hosting vznikl včera nebo před 2 roky, tak jDownloader ho podporuje.

Nemluvě o tom, že kromě obyčených file hostingů podporuje taky stahování videa z youtube a dalších podobných serverů (vč. výběru formátu - WemB, mp4, flv atp. nebo konverze do mp3) nebo získávání odkazů z ruzných "utajovačů" odkazů jako je lix.in. Bez této poslední funkce by mě v některých případech asi povalilo, klikat jednotlivě třeba 20 a více odkazů :-|
anonymni

Odeslat příspěvekod Dr.acula 25. 8. 2011 18:24

Tiež jDownloader.
Mňa by viac zaujímalo, kde sa momentálne najviac uploaduje. Mám pocit, že po dávnej zmene pravidiel pár krát po sebe na RS, došlo k absolútnemu bordelu. Stáva sa mi často, že zaplatím mesiac na HF a zistím, že vačšina obsahu je zmazaná. Potom skúsim FS /serve aj sonic/ a výsledok je dtto. Šla by anketa, čo má kto zaplatené? Alebo je snáď niekde objektívna štatistika?
Dr.acula
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod payter 25. 8. 2011 18:32

súhlasím Dr.acula, tiež by ma to zaujímalo lebo chcem proste vedieť kam sa oplatí dať prachy
payter
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod anonymni 25. 8. 2011 18:38

Lidi sice říkají že rapidshare už je mrtvý, ale já stále najdu skoro všechno i tam. Kromě toho fileserve, filesonic, hotfile... z českých pak share-rapid, hellshare, ulozto. S czshare jsem nikdy neměl dobré zkušenosti, ale ještě pořád se objevuje.

Osobně bych doporučil filesoni a z českých share-rapid, protože kredit tam není moc drahý při různých akcích a nesmažou ti ho. Já už tam mám kredit asi tři roky.
anonymni

Odeslat příspěvekod bujnmi 25. 8. 2011 19:01

Rapidshare mě nikdy neoslovil, ale pro stahování jako takové používám FreeRapid, po drobné úpravě nastavení funguje způsobem, že o něm ani nevím, nestarám se o CAPTCHU, nestarám se o to zda se stahuje, či ne. Zapínám, vypínám comp (u mě to znamená hibernace), a pokud je něco ve frontě, tak se to stahuje.
bujnmi
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků