KMPlayer u FLACu nenačítá délku

Záznam a úpravy zvuku a videa na počítači

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod maceon 25. 8. 2011 22:24

Dobrý den
Mohl by mi prosím někdo poradit jak můžu zajistit aby mi KMPlayer (3.0.0.1440) při přidání písniček do playlistu zjistil titul a délku stopy i u FLACů? U ostatních formátů, respektive u mp3 mi to funguje, ale tady ne. Vždy načte pouze jméno souboru. Předpokládám, že FLAC podporuje něco jako jsou ID3 tagy u mp3. Program Mp3tag, který používám na změnu ID3 u mp3 mi tagy u FLACů našel a upravoval.
Je možné, že mám jen něco špatně nastavené nebo mi chybí v KMP nějaký plugin?

Děkuji
Andy
maceon
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod akira.uzai 26. 8. 2011 06:37

nebylo by lepší používat na FLACKy spíše hudební přehrávač než video přehrávač, já používám Foobar2000 a mohu potvrdit, že nic lepšího na audio nenajdete na žádném z tří nejrozšířenějších OS
あきらうざい
akira.uzai
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod maceon 27. 8. 2011 21:42

Nevim.. KMPlayer je multifunkční - nevim o tom, že by byl pimárně audio nebo video přehrávač a to se mi na něm líbí, že nemusím mít v PC několik přehrávačů, ale stačí mi jeden. Jako můžu mít na audio třeba Foobar2000 (přiznám se, že ho neznám) a na video třeba VLC, ale kdyby to šlo, tak bych zůstal u KMPlayeru.
maceon
Kolemjdoucí



Odeslat příspěvekod kejki3 28. 8. 2011 06:05

A jaký plugin používáš?
Zkus si nastavit podle http://www.kmplayer.com/forums/showthread.php?t=4513
„Ale proč? Aby to bylo v rozkladu? Aby se to totálně rozvrátilo. Proč?“
kejki3
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod maceon 28. 8. 2011 16:39

No já tam žádnej plugin nikdy nedával.. používám čistě jenom to, co KMP umí. Ještě jsem nenašel web, kde se ty pluginy sháněj
maceon
Kolemjdoucí


Odeslat příspěvekod maceon 28. 8. 2011 17:58

no, myslim, že kdyby FLAC nepodporoval, tak ho nepřehraje. On ho přehrává docela obstojně =) jen s těma tagama má trochu problém..
Nevim jestli tu maj lidi problémy se čtením nebo s chápáním jednoduché otázky...

Jenom "kejki3" mi zatím napsal něco rozumýho.. ale trochu jsem to nepobral protože na těch stránkách o FLACích nic neni.. :(
maceon
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod akira.uzai 28. 8. 2011 18:30

Vy jste pane ale pěkný píp píp. Když vám odpovědi nevyhovují, tak se naučte používat Google a neotravujte tady ve fóru. A pečlivě si nastudujte jak se chovat při psaní otázek v internetových fórech http://hash.cz/inferno/otazky.html
あきらうざい
akira.uzai
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kejki3 28. 8. 2011 19:43

jarešek píše:Uvažoval jsi také o tom,že KMPlayer třeba tagy u FLAC nepodporuje a nemá ani žádný plugin,který by to zvládal?Ten korejský šunt co má aktualizace jednou za 2 roky žádnou podporu ,žádné forum ,žádný feedback mi do kompu nesmí,přepřáhni koně na něco rozumného viz .foobar nebo aspon winamp. 8-)

1. má forum, dával jsem odkaz
2. na problémy reagují a vydávají nové verze
3. dokážete někdo reagovat na otázku, jak je položená? Nebo nereagovat, když nevíte?

-- 28. 8. 2011 20:48 --

maceon píše:No já tam žádnej plugin nikdy nedával.. používám čistě jenom to, co KMP umí. Ještě jsem nenašel web, kde se ty pluginy sháněj

Někde na jejich foru byl odkaz na sourgeforce. Více méně by to mělo fungovat přes ffdshow, ale nevím, abys instalací nerozhasil zase něco jiného. Vidíš, že se budeš muset obrátit na fórum KMPlayeru.

Prosím všechny diskutující, toto není vlákno: Jaký používáte přehrávač.
„Ale proč? Aby to bylo v rozkladu? Aby se to totálně rozvrátilo. Proč?“
kejki3
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod maceon 29. 8. 2011 09:58

Díky =)
Zkusim to.
maceon
Kolemjdoucí


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků