Jaký LCD Monitor pro PS3?

CRT, LCD, tiskárny a technologie tisku, skenery

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod Goddmetal 14. 9. 2011 21:25

Zdravím.

Nejsem žádný znalec monitorů(a to jsem si do teď myslel, že celkem jo :-D ). A proto prosím o pomoc vás - nadšence a odborníky. Chci si koupit monitor k mé nové PStrojce(herní konzole). Chtěl bych, aby měl 23,24 palců, HDMI a stál maximálně 5000. Jde mi o použitou technologii. Do teď se mi líbil monitor od BenQ, ale pak jsem to začal víc zkoumat a čtu, že TN panel je nic moc a lepší je nějaký VA. Fakt je to pro mě kocourkov. Budu od něho asi tak 2-3 metry, občas sedět, občas ležet a on bude na stolku, asi půl metru nad zemí. Jde mi o to, aby jsem viděl hezky i když budu ležet a taky aby stíhal akční hry(odezva). Vím, že asi nenajdu špičku, tu ani nehledám, ale prostě něco co stačí a máte to někdo vyzkoušené, prostě víte o čem mluvíte. Díky moc za rady.
Goddmetal
Junior

Odeslat příspěvekod PC 14. 9. 2011 22:04

na konzoli si kup telku...
Back to Mac - with new Mac Book Pro !
PC
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod milsimr 14. 9. 2011 22:23

Zkus třeba LG E2370 BF (IPS).. Má i dálkový ovládání - pro "pohodlnější" typy osob se může hodit (pro akce typu zapnout / vypnout).

K tomuto monitoru jsem v některém z předchozích témat již mluvil, mám ho sám doma. Trochu pohledej a počti si. Opakovat se nehodlám. Na doplňující dotazy rád odpovím.
Administrátor fóra Živě.cz.
milsimr
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Goddmetal 14. 9. 2011 23:36

Telku nechci a tobě děkuju. Už jsem od tebe četl příspěvky. A jak je to tam prosím tě s tím vypínáním obrazu při zatemnělích scénách?
Goddmetal
Junior

Odeslat příspěvekod Lukes 15. 9. 2011 07:41

Pokud to mas jen na hrani her tak TN vubec nevadi.

A to hrani na 3m na 23/24 nebude moc pohodlne u zavodnich her to mozna nebude vadit, ale u strilecek bych mel asi problem neco trefit.
Lukes
Junior

Odeslat příspěvekod PC 15. 9. 2011 12:36

Jak chceš ale ono to opravdu je u telky trošku jiné nežli u monitoru. Když si chci hry jo užit tak je píchnu na televizi, k tomu xboxový ovladač a jedu. Díky velké uhlopříčce to vtáhne člověka snáze dovnitř děje.
Back to Mac - with new Mac Book Pro !
PC
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod milsimr 15. 9. 2011 16:26

PC: Jenže cena je taky někde jinde....

Goddmetal píše:Telku nechci a tobě děkuju. Už jsem od tebe četl příspěvky. A jak je to tam prosím tě s tím vypínáním obrazu při zatemnělích scénách?


O tomto problému jsem se již rozepisoval jinde. Zkus to trochu konkrétněji.
Administrátor fóra Živě.cz.
milsimr
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Goddmetal 17. 9. 2011 00:14

Goddmetal
Junior

Odeslat příspěvekod milsimr 17. 9. 2011 03:01

Papírově špatně nevypadá, kritiku jsem zatím nenašel, bohužel to samé s nějakými uživatelskými referencemi.

Těžko říct. Koupě to špatná být nemusí. A přinejhoršim se to dá do 14 dnů vrátit, kdyby něco... (pokud se bude kupovat přes e-shop, s doručením zboží poštou)
Administrátor fóra Živě.cz.
milsimr
Administrátor
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků