iv style="width:183px; float:left; text-align:center; margin: 3px;font-size:13px">Cybertruck jsem zaplatil přes Apple Pay a převzal přes appku, říká Tom Krcha (Podcast Živě Speciál)
Cybertruck jsem zaplatil přes Apple Pay a převzal přes appku, říká Tom Krcha (Podcast Živě Speciál)
DJI už drony a kamerky nestačí. Firma začala prodávat 500Wh a 1024Wh powerbanky
DJI už drony a kamerky nestačí. Firma začala prodávat 500Wh a 1024Wh powerbanky
Bitcoin dnes v noci čeká halving, odměna pro těžaře se zmenší na polovinu. Co to udělá s trhem?
Bitcoin dnes v noci čeká halving, odměna pro těžaře se zmenší na polovinu. Co to udělá s trhem?
Programy mizí, geekovství umírá. Nedostatky Windows nemusí tolik suplovat třetí strany
Programy mizí, geekovství umírá. Nedostatky Windows nemusí tolik suplovat třetí strany
Gmail nevěří schránkám @outlook.cz. E-maily z této domény po cestě sestřelí
Gmail nevěří schránkám @outlook.cz. E-maily z této domény po cestě sestřelí
', 'reklama19_webu_cz7' => false, 'reklama19_webu_cz5' => false, 'reklama19_webu_cz3' => '
Mladí mají chytrých věcí plné zuby. Přecházejí na obyčejné mobily, oblíbené jsou tyto
Mladí mají chytrých věcí plné zuby. Přecházejí na obyčejné mobily, oblíbené jsou tyto
Výlet, na který jen tak nezapomene. Američanovi při cestě do Evropy vyčíslili roaming za 143 tisíc dolarů
Výlet, na který jen tak nezapomene. Američanovi při cestě do Evropy vyčíslili roaming za 143 tisíc dolarů
Vodafone spustil 90 nových vysílačů. V jeho síti dodnes volají i pěkné mobilní vykopávky
Vodafone spustil 90 nových vysílačů. V jeho síti dodnes volají i pěkné mobilní vykopávky
Sto tisíc iPhonů určených k sešrotování se nakonec prodalo v Číně. Proti vůli ekologicky smýšlejícího Applu
Sto tisíc iPhonů určených k sešrotování se nakonec prodalo v Číně. Proti vůli ekologicky smýšlejícího Applu
Co nového v aplikaci WhatsApp. Díky filtrování chatů najdete rychleji důležité zprávy
Co nového v aplikaci WhatsApp. Díky filtrování chatů najdete rychleji důležité zprávy
', 'reklama19_webu_cz4' => false, 'reklama19_webu_cz6' => '
Nejlepší akce na PlayStation 5 Slim. Konzole včetně hry Horizon Forbidden West je teď za 11 977 Kč
Nejlepší akce na PlayStation 5 Slim. Konzole včetně hry Horizon Forbidden West je teď za 11 977 Kč
Vivat Slovakia, městská akce odehrávající se v Bratislavě, vychází v předběžném přístupu
Vivat Slovakia, městská akce odehrávající se v Bratislavě, vychází v předběžném přístupu
Vigor od Bohemia Interactive se chystá na PC. Předběžný přístup na Steamu odstartuje v květnu
Vigor od Bohemia Interactive se chystá na PC. Předběžný přístup na Steamu odstartuje v květnu
Hry zadarmo, nebo se slevou: Festival stříleček a pestrobarevná adventura The Big Con zdarma
Hry zadarmo, nebo se slevou: Festival stříleček a pestrobarevná adventura The Big Con zdarma
Kingdom Come: Deliverance II vyjde už letos. Jindřich se vrátí ve dvakrát větší hře a bude mluvit česky
Kingdom Come: Deliverance II vyjde už letos. Jindřich se vrátí ve dvakrát větší hře a bude mluvit česky
', ); $this->var_expires = array ( 'config' => 1745096073, 'reklama19_webu_cz10' => 1713563734, 'reklama19_webu_cz2' => 1713563682, 'reklama19_webu_cz7' => 1713563686, 'reklama19_webu_cz5' => 1713563689, 'reklama19_webu_cz3' => 1713563692, 'reklama19_webu_cz4' => 1713563738, 'reklama19_webu_cz6' => 1713563720, ) ?> Excel - Klikací odkaz na jinou buňku v jiném listě - Živě.cz

Excel - Klikací odkaz na jinou buňku v jiném listě

Programy pro práci s textem, tabulkami, prezentacemi

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod MW-201 8. 9. 2011 21:12

- Mám hlavní list kde mám ve sloupcích výsledky z více listů (Nazevlistu!A1 atd)
- Na dalších listech mám v řádcích hodnoty z kterých mám daný výsledek (první sloupec jsou výsledky , které se zobrazují na hlavním listě)

Potřeboval bych, když kliknu na určitou hodnotu na hlavním listě, aby mě to hodilo daný list a řádek s touto hodnotou.


Zkoušel jsem použít příkaz =HYPERTEXTOVÝ.ODKAZ, ale píše mi to "Nelze otevřít zadaný soubor"
MW-201
Junior

Odeslat příspěvekod xlnc 8. 9. 2011 22:40

Ctrl+K, vlevo ikona Místo v tomto dokumentu
Petr Pecháček
xlnc
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MW-201 12. 9. 2011 18:04

Jde to udělat pro více buněk? Ve sloupci je jich přes 100 a po jednom by to bylo docela nadlouho :-)
Mělo byt to být G2->A2, G3->A3 atd..
MW-201
Junior

Odeslat příspěvekod xlnc 13. 9. 2011 17:39

Pošlete mi ten sešit...
Petr Pecháček
xlnc
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MW-201 22. 9. 2011 18:54

Mám ho připravený na poslání, do SZ příloha dát nejde, mail jsem v profilu nenašel.
MW-201
Junior

Odeslat příspěvekod Beda 2. 22. 9. 2011 20:13

V profilu je jako kontakt
http://excelplus.net/news.php
a tam je v levem sloupci mail (v sekci pohotovost Excel)
8-)
edit:
Nebo je mozne dat soubor do nejake uschovny a dat sem odkaz.
Beda 2.
Junior


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků