Seasonic - Zdroj se sám zapíná a vypíná cca 40x denně

Skříně a zdroje, úpravy počítačových skříní, chlazení, odhlučnění

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod oneill_sx1 19. 10. 2011 09:07

To je EC zdroj?
oneill_sx1
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod franta.koudelka 19. 10. 2011 09:26

...jo, didaktig gama, 80kB RAM rozdelenych do dvou bunek a gama copy, to byly doby. ...jo,jo...
franta.koudelka
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pytlík 19. 10. 2011 11:00

Jéžímarjá, on je to dokonce Eurocase!
Tak abys věděl, Eurocase je na jednom z čelních míst seznamu výrobců potenciálně NEBEZPEČNÝCH zdrojů.
Do Eurocase ani klacíkem...
Pytlík
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kernel_panic [passed] 19. 10. 2011 11:10

nevím, jestli je zrovna dobrý, aby se ve vlákně o jednom výjimečně špatným seasonicu řešily úplně všechny tragédie, zejména pak eurocase...
k bití internetovejch nihilistů jsem už příliš starej, ale za ty roky mně narostl krunýř, o kterej se vždy báječně rozplácnete; takže, mám zůstat čelem nebo?
kernel_panic [passed]
Přeborník Živě roku 2008
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod franta.koudelka 19. 10. 2011 12:54

Pytlík:tak ono před šesti lety to byla třeba značka par excelence:) a když vydržel tak dlouho při našich výkyvech v síti..asi ho dám zabalzamovat a vystavím někam na polici:)
ba ne..jak jsem psal 25.10. svážej u nás nebezpečnej odpad..tak ho půjdu zrecyklovat:)
...jo, didaktig gama, 80kB RAM rozdelenych do dvou bunek a gama copy, to byly doby. ...jo,jo...
franta.koudelka
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pytlík 19. 10. 2011 13:44

Eurocase NIKDY nebyla značka par excelence a před šesti lety to už rozhodně byla provařená značka. Maně si vzpomínám na průšvih, kdy ve zdrojích osazovali jeden čas (tedy ne jedna série, ale nějaký čas to trvalo) obráceně takový malý elektrolyt, díky čemuž zdroje odcházely (často i s deskou).
To ale není předmětem naší debaty a ty dobře činíš, že tento zdroj ekologicky likviduješ.
Pytlík
Pokročilý
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků

cron