[Silverlight] Webovka jizdni rady

C++, C#, Visual Basic, Delphi, Perl a ostatní

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod sejnt 23. 11. 2011 11:34

Zdravim dostal som za ulohu robit aplikaciu Jizdny rady. Len ma vobec nenapada ako by som mohol citat jednotlive data. CD poskytuju JR len v subore *.tt , *.ttp, *.ttr a o tom som nic nenasiel. Nejake napady ako by som mohol ziskavat jednotlive spoje ???. Upresnujem ma to byt na vlaky.
Lekvár je produkt šialenej myšlienky ako neurobiť zo všetkých sliviek slivovicu.[CZ] Povidla jsou produkt šílený myšlenky jak neudelat ze všech švestek slivovici.
sejnt
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Vebloud 23. 11. 2011 12:17

Prosimtě, kde jsi našel ty soubory. Dost bych se divil, kdyby k nime nebyla žádná dokumentace o tom co to je. Krom toho jsou mi poněkud divný ty formáty, protože všechny tři se vztahujou k True Type fontům. Teda mimo jiné.
Žít a nechat žít, ty máš svůj názor, já mám svůj názor, já ti nebudu nutit svůj, nemusím souhlasit s tvým, ale udělám vše, abys ho mohl svobodně vyjádřit.
Vebloud
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod sejnt 23. 11. 2011 13:04

Na strankach českých dráh a je k ním aj äplikace ktora s nimi pracuje.dá sa to stiahnuť až po registrácii.
sejnt
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Vebloud 23. 11. 2011 13:07

A odkaz?
Žít a nechat žít, ty máš svůj názor, já mám svůj názor, já ti nebudu nutit svůj, nemusím souhlasit s tvým, ale udělám vše, abys ho mohl svobodně vyjádřit.
Vebloud
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod sejnt 23. 11. 2011 14:34

Lekvár je produkt šialenej myšlienky ako neurobiť zo všetkých sliviek slivovicu.[CZ] Povidla jsou produkt šílený myšlenky jak neudelat ze všech švestek slivovici.
sejnt
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Vebloud 23. 11. 2011 15:29

Tak to bude nějáký proprietární binární bordel. Teda pokud k tomu není dokumentace.

Řekl bych, že jízdní řády v dokumentovaném formátu bys z nich musel dostávat něják složitěji, například si o ně říct. Ale nemám ponětí jak moc bys uspěl. Jestli třeba nemají nějáké exkluzivní smlouvy s IDOSem apod.


A vcelku bych nepochyboval o tom, že v EULE k té aplikaci bude něco o využívání tý databáze spojů pouze pro vlastní potřebu.
Žít a nechat žít, ty máš svůj názor, já mám svůj názor, já ti nebudu nutit svůj, nemusím souhlasit s tvým, ale udělám vše, abys ho mohl svobodně vyjádřit.
Vebloud
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Falhar 23. 11. 2011 22:03

A máš vůbec používat živá data?
Nestačí ti, když si prostě uděláš něco vlastního a pak s tím budeš pracovat?
Falhar
Junior

Odeslat příspěvekod sejnt 23. 11. 2011 23:37

No niekde som o tom cital ze idos to neposkytuje koli reklamam ktore tam ma. A ze sa neda nato napisat ani skript ktory by to z toho tahal. Asi si budem musiet vytvorit vlastne a prezentovat to na tom. Alebo mi poradte nejaku podobnu Silverlight aplikaciu klient-server :mrgreen: .
Lekvár je produkt šialenej myšlienky ako neurobiť zo všetkých sliviek slivovicu.[CZ] Povidla jsou produkt šílený myšlenky jak neudelat ze všech švestek slivovici.
sejnt
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod JiVi 24. 11. 2011 12:34

v aplikaci je TT.dll coz je ovladac pro cteni dat v *.tt* souborech
pak tam mas Vlak.ttr, coz je taky dll pro zobrazovani razeni vlaku.

pozadal bych vyrobce CHAPS spol. s r.o. http://www.chaps.cz o dokumentaci k DLL.
JiVi
Junior

Odeslat příspěvekod sejnt 6. 12. 2011 23:13

Tak som prisiel na sposob ako to z tej stranky dostat po zadani udajov staci kliknut na trvaly odkaz a to vygeneruje url a v tej url staci proste menit udaje a potom uz len staci stiahnut zdrojovy kod webstranky zo zadanej url a nejak tie data odtial dostat. Problem je ze neviem akov Silverlighte stiahnut zdrojovy kod webovky napr do suboru. pri WebCliente nefunguje zrovna tie metody ktore by mi stranku stiahli :http://stackoverflow.com/questions/26233/fastest-c-sharp-code-to-download-a-web-page.A nejde mi tam ani Html Agility Pack. Neviete co s tym ??Az teraz som si uvedomil ze som to napisal do zleho fora :-l . Dik za rady
Lekvár je produkt šialenej myšlienky ako neurobiť zo všetkých sliviek slivovicu.[CZ] Povidla jsou produkt šílený myšlenky jak neudelat ze všech švestek slivovici.
sejnt
Junior
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků