Wedos - špatné zkušenosti

Hardware, web hosting, server hosting a housing, peering

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod martin.vysicky1 25. 11. 2011 00:19

Mám problém u Wedosu. Prvně mě blokli web z důvodů nějakého memory limitu. A když jsem chtěl web znova spustit tak mi řekli ať si připlatím. Máte někdo podobné zkušenosti, chtěl bych přejít. Opravdu za tu dvacku co to tam stojí, nemůže čekat více.
martin.vysicky1
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Xenik 25. 11. 2011 01:00

Co tam provozuješ? Pokud cokoliv náročnějšího, tak bych se ti na to za tu dvacku taky vykašlal :-)
Naposledy upravil Xenik dne 25. 11. 2011 01:15, celkově upraveno 1
Xenik
Junior

Odeslat příspěvekod mad_doc 25. 11. 2011 01:05

:D
Nějakého memory limitu.

No za dvacku toho myslím nabízejí ažaž. A pokud tam je pořád memory limit 128MB, tak nechápu co sis jako myslel, že na tom budeš provozovat? (Bez urážky).
Zároveň nevím, kam bys jako chtěl s těmito nároky přecházet jinam, než např. nějaký VPS. A to dvacku měsíčně nestojí. Co provozuješ tak náročného, můžu-li se ptát?
mad_doc
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod karlos00x 25. 11. 2011 01:09

no za 25 kaček si stezovat, ze 128M je malo to je docela podivne, asi netusis kolik to stoji na normalnim trhu hostingu.
druha vec je jak jako "blokli" ?
Upgrade který má smysl: SSD. Zažijete svižný počítač.
karlos00x
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Tobbycz 26. 11. 2011 16:23

Přejdi k Endoře (endora.cz), nabízí toho mnohem více :)
Tobbycz
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod libor.stibor 28. 11. 2011 02:48

Nebo Pes, Banan či savana. Od wedosu za tu dvacku fakt nelze moc čekat
libor.stibor
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod karlos00x 28. 11. 2011 09:01

hehe, prej banan... z pod okapu do deste.
Upgrade který má smysl: SSD. Zažijete svižný počítač.
karlos00x
Pokročilý

Odeslat příspěvekod martin.vysicky1 29. 11. 2011 03:02

Tak banan podle testu http://diamantovyhosting.cz/ je na druhém místě. Takže bych ho tak špatně neviděl.
martin.vysicky1
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod karlos00x 29. 11. 2011 03:36

tak si o tom neco zjisti... jedna vec jsou jakesi testy, čislička z marketingu a neco jineho je to okolo.
Upgrade který má smysl: SSD. Zažijete svižný počítač.
karlos00x
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Samnick 29. 11. 2011 07:45

;-] Ale také by se hlavně někteří měli zamyslet že ten "úžasný" test webhostingů je zcela špatný, srovnávají se tam jablka s hruškami. A tím některé webhostingy dostávají špatné hodnocení. ;-]

Dále by zakladatel fora mohl říct nějaké další podrobnosti, jaký systém co tam běžel, atd atd tedy pokud to není jen házení špíny na nějakého webhostera. ;-)

Pak by mělo být hlavní co člověk od hostingu očekává, na co ho chce využít, tudíž nechápu jak si někdo dovolí vypustit nějaké hodnocení služeb webhostingu jako je na přiloženém odkazu :pozor

Protože hledat hosting s ASP když jej zcela nepotřebuji, tudíž nevidím důvod proč dávat nějaké špatné hodnocení webhostingu co to nenabízí...ale to asi již testerovi nedošlo, je zcela patrné že daným věcem vůbec nerozumí. :!:

To je jako by daný člověk hodnotil u auta jejich autoradia když kupující jsou neslyšící.

Musíte si uvědomit že každý zákazník je specifický a každá hledá jiné služby a každý webhoster se zaměřuje na jiné síto zákazníků.

Např já potřebuji hosting s php+mysql+cron tak nebudu říkat že webhoster který podporuje asp+mssql je špatný :!: NENÍ špatný ale pouze pro me nevyhovující....

Bye :-)
Samnick
Junior

Odeslat příspěvekod WitekCZ 29. 11. 2011 09:49

Tobbycz píše:Přejdi k Endoře (endora.cz), nabízí toho mnohem více :)


Kdyz porovnam nejlevnejsi placene webhostingy Endora Plus a Wedos NoLimit, tak maji nemlich ty same parametry. Coz si kazdy muze porovnat sam:

Kód: Vybrat vše
http://hosting.wedos.com/cs/webhosting/extra.html
http://hosting.wedos.com/cs/webhosting.html

Kód: Vybrat vše
http://endora.cz/vlastnosti


Tvuj nazor bych prirovnal vykriku do tmy ;)
WitekCZ
Junior

Odeslat příspěvekod Samnick 29. 11. 2011 10:23

není to výkřik do tmy,

1. autor fora stále neuvádí co a jak se stalo - takže jen je to házení špíny.
2. neříkám že ten a ten je lepší než ten
3. uvádím že jen musí srovnávat 2 stejné veci, né 2 rozdílné
Samnick
Junior

Odeslat příspěvekod kernel_panic [passed] 29. 11. 2011 11:06

obávám se, že "WitekCZ" reaguje na citovanej výkřik, ne na ten tvůj...

na pouhej výkřik jsi toho napsal až příliš a má to hlavu i patu, jen je to mlácení prázdné slámy, jelikož lidstvo nechce komplikovaný úvahy; dnešní doba si žádá rychle a stručně jmenovat to "nejlepší"...zkrátka éra výkřiků...

ostatně pan Kraus, píšící týdenní "nejlepší" články, by ti mohl vysvětlit, jak frustrující to je...
k bití internetovejch nihilistů jsem už příliš starej, ale za ty roky mně narostl krunýř, o kterej se vždy báječně rozplácnete; takže, mám zůstat čelem nebo?
kernel_panic [passed]
Přeborník Živě roku 2008
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Samnick 29. 11. 2011 12:59

:nenapadne Obávám se že nikoliv.
Samnick
Junior

Odeslat příspěvekod Krakatoa 29. 11. 2011 13:02

Nějak nechápu, jak tě mohli bloknout?
Pokud se tvůj php script pokusí využít víc než uvedených 128 MB, který nabízí wedos v uvedeném tarifu, tak PHP automaticky nedovolí scriptu využít víc než 128 MB (nejspíš zobrazí chybovou hlášku).
Takže pokud tvůj PHP script využívá víc než 128 MB tak jen dement jako ty se může snažit provozovat takový script na hostingu, kde je limit 128 MB.
Problém není ve wedosu, ale v tobě.

martin.vysicky1 píše:Mám problém u Wedosu. Prvně mě blokli web z důvodů nějakého memory limitu. A když jsem chtěl web znova spustit tak mi řekli ať si připlatím. Máte někdo podobné zkušenosti, chtěl bych přejít. Opravdu za tu dvacku co to tam stojí, nemůže čekat více.
Krakatoa
Junior

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků