Asus K53SV - VĚTŠÍ VÝKON - čím víc rad, tím lépe

Diskuze o přenosných počítačích

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod unuti 11. 1. 2012 19:20

Dobrý den,
Mám notebook K53SV-SX966 http://www.alza.cz/asus-k53sv-sx966v-hnedy-d266124.htm a koukal jsem na video od jednoho Poláka co má horší i5 (2410M a já mám 2430M), a ještě má 8gb ramek, jinak totožnej ntb..on dává testy z tohodle nota na youtube a má tam i bf3 http://www.youtube.com/watch?v=MoNQA7hSF4U, na high detaily a nejvyšší rozlišení dal stálých 40 fps a já dám tak max 15-20 a těma 4GB ramkama to podle mě nebude :X zkoušel jsem nastavovat něco v nvidii, stahoval jsem nejnovější ovladače na nvidii a pořád nic, nevíte co bych s tím mohl mít, jestli nemám chybný kousek, nebo v čem by mohl být problém?:/ Děkuji ;)
unuti
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Python.p 11. 1. 2012 19:26

jak víš že tam je 40 FPS? a jak víš že to néni podvod, takových videí ti udělám milion :)

btw na hry je PC ! 8-P
Pozor! Tento příspěvek může obsahovat stopy: ironie, mléka, čokolády, sarkazmu, oříšků a cynizmu...

Forum, není vyhledávač s lidským rozhraním !

Delidy a další věci okolo PC najdete na webu v profilu.
Python.p
Je to rebel!
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod unuti 11. 1. 2012 19:41

Tak on tam má mnohem víc videí, kde testuje hry, přece by to nedělal jen tak pro radost, i kdyby si tam těch 5-10 fps přidal, tak má pořád o znatelně víc fps než já ;)
unuti
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Python.p 11. 1. 2012 19:52

tak pak je to asi něco mezi nebem a zemí :) RAMkama to néni, ta GK prostě néni bůhví jak výkonná
Pozor! Tento příspěvek může obsahovat stopy: ironie, mléka, čokolády, sarkazmu, oříšků a cynizmu...

Forum, není vyhledávač s lidským rozhraním !

Delidy a další věci okolo PC najdete na webu v profilu.
Python.p
Je to rebel!
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod unuti 11. 1. 2012 19:57

Já si právě myslel, že tady je grafika silnějším článkem, ale to mě asi spíš zmátla ta kapacita 2GB :/
unuti
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Python.p 11. 1. 2012 20:06

já mám 555GT 2GB a i5-2430M nedalomi to a zkusil jsem to a rozhodně nemůžu říct že při tom rozlišením a vše na HIGH mi to jede stabilně na 40 FPS, prostě to video je FAKE a tím bych to ukončil :)
Pozor! Tento příspěvek může obsahovat stopy: ironie, mléka, čokolády, sarkazmu, oříšků a cynizmu...

Forum, není vyhledávač s lidským rozhraním !

Delidy a další věci okolo PC najdete na webu v profilu.
Python.p
Je to rebel!
Uživatelský avatar


Odeslat příspěvekod D3VL3R 11. 1. 2012 20:32

kliknes pravym->informace o videu a jasně vidíš, že fps skáčou kolem 10-20 a už ze samotného videa lze pozorovat cukání.

Takže u tebe je vše OK
Case: NZXT S340 Black | MB: Asus M4A89TD PRO​/USB3 | CPU: AMD Phenom II X6 3.9GHz | GPU: Gigabyte GTX1060 OC 6GB | RAM: Hyper X 16GB DDR3 | HDD: SSD EVO 850 256 GB, WD 1 TB | Power: Corsair RM550x | OS: Windows 10 64b
D3VL3R
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Python.p 11. 1. 2012 20:40

Přesně tak to video prostě nemá 40 fps je to vidět okem
Pozor! Tento příspěvek může obsahovat stopy: ironie, mléka, čokolády, sarkazmu, oříšků a cynizmu...

Forum, není vyhledávač s lidským rozhraním !

Delidy a další věci okolo PC najdete na webu v profilu.
Python.p
Je to rebel!
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod unuti 11. 1. 2012 22:07

RE: hongkong -
Za 1.) Jsem si jí koupil za 500
Za 2.) Mi jede v pohodě, když tam hodím 1024x768 a nějak upravím detaily, ale chtěl jsem to zkoušet na high jako ten Polák
RE: D3VL3R -
Na yt to ukazuje chybně, nebo nevím podle, čeho to měří, ale já jsem tam dával videa s 60fps a ukazovalo to všude stejně, jak u těch 0-40 i u 60, ale asi máte pravdu, někde se mu to cukalo, nejspíš je to faker, na druhou stranu, když frapsujete, tak se vám fps výrazně zmenší, to znám z vlastní zkušenosti, tak by byly vysvětleny i ty drobné lagy..
unuti
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar


Odeslat příspěvekod hnedahlava 12. 1. 2012 09:25

BF3 na GT540M a high detaily a jeste plynule :D
hnedahlava
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod wizaard 24. 1. 2012 13:25

Jak tu padlo: na tom videu se ta hra docela slušně seká - nic na slušné hraní FPS střílečky.
Lenovo ThinkPad T420s | HTC 8X | Xbox 360

Lenovo Blog CZ
wizaard
VIP uživatel
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků