SMPlayer asociace souborů

Záznam a úpravy zvuku a videa na počítači

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod gman 4. 2. 2012 17:57

Nevíte kde se dá v SMPlayeru nastavit asociace souborů. Nikde to tam nemůžu najít.
gman
Junior

Odeslat příspěvekod jsmach 4. 2. 2012 18:41

a) jaký OS?

b) a neprovádí se náhodou asociování v OS tj. vazba koncovek na aplikaci
jsmach
Junior

Odeslat příspěvekod harrym 4. 2. 2012 19:20

Já už sice smplayer nepoužívám, nyní je nej Potplayer, ale vím, že ty asociace jsou někde v Nastavení.
Core i3-10100F 4.3Ghz/1020mV (undervolting - CPU Lite Load mode1 + offset -20mV); MSI B460M Pro; ADATA XPG Gammix D10 2x8GB; Zotac GTX 1050 Ti Mini; Kingston A2000 1TB; WD10EZRX 1GB; DVDRW Samsung SH-S223C; SS-350ET activePFC. Idle=30W, OCCT burn=151W
harrym
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kernel_panic [passed] 4. 2. 2012 19:46

pokud sis stáhl verzi "portable", tak to hledáš marně...

místo toho si najdi význam slova "portable"...

jinak:
Přílohy
seriously.png
k bití internetovejch nihilistů jsem už příliš starej, ale za ty roky mně narostl krunýř, o kterej se vždy báječně rozplácnete; takže, mám zůstat čelem nebo?
kernel_panic [passed]
Přeborník Živě roku 2008
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod gman 5. 2. 2012 21:24

Zas taková lama online nejsem abych nevěděl význam slova portable... :-D Jo a stáhnul jsem tu portable verzi a tak to mám s asociacema asi teda smůlu. Třeba takovej KMPlayer v portable verzi asociace umí. Jinak díky
gman
Junior

Odeslat příspěvekod kernel_panic [passed] 5. 2. 2012 21:47

to jsou pak ale autoři toho KMPlayeru portable ohromní koumáci...

když teda všichni tak znáte význam slova portable a přesto očekáváte ryze systémový a NON-portable vlastnosti...

úplný žně pro servisáky...
k bití internetovejch nihilistů jsem už příliš starej, ale za ty roky mně narostl krunýř, o kterej se vždy báječně rozplácnete; takže, mám zůstat čelem nebo?
kernel_panic [passed]
Přeborník Živě roku 2008
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků