myš bezdrátová do gauče

Počítačové periferie a další kategorie hardwaru, které nemají samostatnou sekci

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod ghostdog32 1. 10. 2011 00:09

ahoj.chci se zeptat jakou vybrat myš na kancelářskou práci ale i na pohodlný bezdrátový ježdění po všech površích a s dostatečnou výdrží na jedno nabití. možná nějakou co má bluetrack?
i5-2500K @4.4 Ghz, Noctua NH-U14S, GA-Z68XP-UD3P, Kingston 8GB, Samsung 840 EVO 120GB, Intel 320 80GB, WD Green 2TB EZRX, Audinst HUD-mx2 + AKG K240MKII, EVGA SuperNOVA 750W G2, Fractal R4, LG W2220P @75Hz
ghostdog32
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Phalanx 1. 10. 2011 07:54

M705 od logitechu. Sice jí občas musíš vyčistit ze spodu sklíčko, ale jinak je boží. Ohledně nabití - mám ji asi čtvrt roku a hlásí mi z baterky 90 % :)
Phalanx
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ghostdog32 1. 10. 2011 22:47

ok dík za tip :-)
i5-2500K @4.4 Ghz, Noctua NH-U14S, GA-Z68XP-UD3P, Kingston 8GB, Samsung 840 EVO 120GB, Intel 320 80GB, WD Green 2TB EZRX, Audinst HUD-mx2 + AKG K240MKII, EVGA SuperNOVA 750W G2, Fractal R4, LG W2220P @75Hz
ghostdog32
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 27. 10. 2011 10:38

neuvadite cenovou hladinu ... takze ...
z vlastni zkusenosti muzu vrele doporucit Logitech Anywhere MX ... funguje opravdu na jakemkooiv povrchu vcetne treba na sklene desce stolu atd ... vydrz baterii(2xAA) podle cetnosti pouziti ... ale pul rok minimum bych rek ...
anonymni

Odeslat příspěvekod Ares952 20. 2. 2012 08:31

Ahoj, uvažuji o koupi bezdrátové myši, protože s drátovou mám problém, že při příjmu smsky, nebo telefonátu mi samo začne rolovat myší kolečko a navíc už i pomalu odchází.

Moje požadavky jsou:
- standardní velikost, nic miniaturního
- nesmí rušit wifinu
- cena je rozhodující, ale kvalita je důležitá. Možná mi řeknete, že za 4 stovky dobrou myš neseženu
- kompatibilita napříč různými OS

Co byste mi doporučili? Nechci dávat za myš více, než 5 stovek.


Díky
Naděje je motorem duše
Ares952
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod KineCZek 20. 2. 2012 09:22

Za 500Kc je kvalitni dratova mys, to ano. Ale nad bezdratem v tehle cene bych ani neuvazoval. Krom baterii Ti takova mys obcas sezere i svacinu a kvality moc nepobere.
Don't think you are. Know you are. (Morpheus)

| PC sestavy hracum i profesionalum na miru | Kontakt zde tlacitkem SZ, nebo na Facebooku |
KineCZek
Odborník PC sestav a ULN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod alfah4ns 20. 2. 2012 14:30

u bezdrátu bych nešel pod microsoft wireless mouse 5000. Vypadá poměrně malá, ale drží se i s velkou tlapou dobře (a to říkám jako majitel "mega velké" gigabyte GM-6880). Nemá ale bohužel nano přijímač.

Osobně bych šel pak do Logitechu M705.
Ideální ale bude, když si zajdeš někam do obchodu, kde mají vystavených dost myší a osaháš si je.
Myš nejsou rohlíky, nekupují se každý týden. A je to jedna z nejdůležitějších věcí, co do ergonomie (hned po židli+stolu a LCD), přitom se na ni často zapomíná a šetří, a to není dobře.
(lidi, kteří dělají x hodin denně s počítačem a měli někdy karpál, o tom mohou doclea dost vyprávět...)
.
alfah4ns
Ex-moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PC 20. 2. 2012 15:42

Back to Mac - with new Mac Book Pro !
PC
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod akira.uzai 20. 2. 2012 16:21

nepochopil jsem souvislost s otomanem po dědovi
あきらうざい
akira.uzai
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Python.p 20. 2. 2012 16:27

PC: jj úplně splňuje požadavek na cenu 500 kč :) já osobně bych zkusil novou drátovou myš :) napč GigaByte co má Alfah4ns je poměrně pohodlná a cena je cca v limitu
Pozor! Tento příspěvek může obsahovat stopy: ironie, mléka, čokolády, sarkazmu, oříšků a cynizmu...

Forum, není vyhledávač s lidským rozhraním !

Delidy a další věci okolo PC najdete na webu v profilu.
Python.p
Je to rebel!
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod alfah4ns 20. 2. 2012 16:33

GM-6880 není bezdrátová. Resp. její bezdrátová verze je malinká a přišla mi nic moc. tím jsem chtěl říct, že přesto, že mám rád a sám používám velké myši, přišla mi ta MS wirelles mouse 5000 v pohodě (kupoval jsem ji sestřence).
A pod ní bych nešel, co jsem si okoukával levnější kousky, všechny se mi pak už zdály moc malé na pohodlnou práci.
Bezdrátovku jedině MS/logitech.
S horšíma značkama (trust) jsem si užil až až. Sice doteď jede, ale baterky vydrží 2 týdny, člověk aby měl dva páry, aby to mohl vždy vyměnit, protože ono to jede, najednou se to začne odpojovat a najednou nejede :D
(používám jen jako DO u filmů, na práci mám pak drátovku...)

špatně nevypadala ani m310 (cca 5 stovek), ale snad už ani nejde sehnat v inteligentním barevném provedení...
.
alfah4ns
Ex-moderátor
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků