Google a soukromí

Freemaily, internetové služby a jiná témata

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod Bakllazaan 8. 3. 2012 13:45

strašně poprosim o vyplnění tohodle. potřebuji to na podložení hypotézy
Dotazník o Googlu a soukromí (max 2min)
http://google-ochrana-soukromi.vyplnto.cz/
Bakllazaan
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod karlos00x 8. 3. 2012 15:51

jaky je ucel? jaká je odměna?
Upgrade který má smysl: SSD. Zažijete svižný počítač.
karlos00x
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Clarkie 8. 3. 2012 16:07

Když kliknu na odpověď, zvětší se tlačítko, zabliká pozadí a dál se nic neděje.
Clarkie
Junior

Odeslat příspěvekod Bakllazaan 10. 3. 2012 13:41

účel je, že se výsledky oobjeví v bakalářce.

S blikáním to je opravdu zvláštní, nicméně dotazník je vyhodnocen
zde vysledky http://www.vyplnto.cz/realizovane-pruzk ... -soukromi/
Bakllazaan
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod SmokeMan 10. 3. 2012 13:56

OT:

:) me zaujala jedna vec, a sice kdyz se objevil clanek od Kuby Cizka o tom, co o vas vi google, tak jsem to vyzkousel a nestacil se divit, jak je mozne, ze vi, ze jsem kdysi davno volal velmi casto s kamaradem a to ani jeden z nas nemel chytry telefon a ani net na mobilu, natoz android a tak vubec (doba skutecne davna, kdy telefon s barvama byl skutecne hodne malo k videni)

ja jen jestli by nekdo vedel jak to zduvodnit
FX 8300@4,4GHz@1,38V, MSI 970 Gaming Pro Carbon, Sapphire Rx 480 8GB nitro+ @580 nitro+ undervolted, 16GB Corsair@1886MHz, Scythe FenrisWolf, KC2000, As2000, Scythe chlazeni
SmokeMan
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod oooooooooo 10. 3. 2012 17:32

Kód: Vybrat vše
doba skutecne davna, kdy telefon s barvama byl skutecne hodne malo k videni

Prošel jsem kratce Palm a Ce a to byl opravdu z hlediska smartphonů dávnověk,.Všechny tyto platformy existovaly když google zdaleka nebyl to co je dnes nebo vůbec,některe infa z te doby o mně google ví.V podstatě je to strašně jednoduché - google může klidně vědět že v roce 1973 jsem se kamaradil a psal jsem si s Jirkou Vohankou - jak je to sakra možny když nebyl ani google ani net dostupnej...
Jo spravně - bud já nebo jirka Vohanka jsme mu to naservirovali aniž si to uvědomujeme.Telepaticky nefunguje,opravdu ne.
http://seven7.blog.zive.cz/
Spuštění Windows předchází pád.
oooooooooo
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SmokeMan 10. 3. 2012 18:15

takze jak:) ?
FX 8300@4,4GHz@1,38V, MSI 970 Gaming Pro Carbon, Sapphire Rx 480 8GB nitro+ @580 nitro+ undervolted, 16GB Corsair@1886MHz, Scythe FenrisWolf, KC2000, As2000, Scythe chlazeni
SmokeMan
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod oooooooooo 10. 3. 2012 19:12

jestli ti to neni jasne co jsem napsal tak tě opravdu tyto věci trápit nemusí :-)
http://seven7.blog.zive.cz/
Spuštění Windows předchází pád.
oooooooooo
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SmokeMan 10. 3. 2012 21:26

aha, takze to mam prijmout

?
FX 8300@4,4GHz@1,38V, MSI 970 Gaming Pro Carbon, Sapphire Rx 480 8GB nitro+ @580 nitro+ undervolted, 16GB Corsair@1886MHz, Scythe FenrisWolf, KC2000, As2000, Scythe chlazeni
SmokeMan
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod oooooooooo 11. 3. 2012 00:32

Jo pokud jsi to sam googlu sdělil musiš to přijmout.je to to same jako bys to řekl mně mezi řeči a nasledně se velmi divil že to vím...
Neboli napřiklad pracuji s věcí kterou jsm plynule synchronizoval kdysi když google neexistoval - a kterou synchronizuji dnes a ma k ní přistup google a vůbec mně to nevadí - google o těch datech ví pochopitelně tim padem,měl jsem mail na mail@něco.com v době kdy google nebyl - přesměřování a ejhle google indexuje obsah on o obsahu mailů.šokující - uvedl jsem par opravdu primitivních přikladů a ted si představ že jsou mezi nami tací kteři pouští do luftu data přes bůhvíco aniž by tušili že to udělali.Jo takže se smiř s tim že pokud nemaš pod kontrolou za prve nastavení soukromí u některých věci,za druhe propojene něco s něčim,za třeti tvůj přiklad je celkem špatnej protože nelze tušit jestli tvůj kamarad vypisy hovorů a ostatni věci jednou za čas neukladal třeba do csv ktere archivuje,plynule ho občas nenatahl do nějakeho planovače a dane csv nesynchronizuje s něčim.Prostě možností je mrtě,existuji i daleko primitivnějši vysvětlení.
Neboli informace klidně minulé ktere v současnosti jsou řekněme offline se můžou jednim kliknutim octnout online i když původní ůmysl ten člověk třeba neměl.Ale lze klidně věřit v klasicke zdůvodněni ono samo,uplně stejně ale můžeš věřit v transmutaci olova ve zlato,z hlediska reality je to stejné.
http://seven7.blog.zive.cz/
Spuštění Windows předchází pád.
oooooooooo
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SmokeMan 11. 3. 2012 01:42

asi se nechapeme, ja rozumim tve myslence, ale kua jak je mozne, ze google vi vic nez bych chtel... on vi komu sem volal pred tim, nez nastala doba internetu a dat v telefenu ...

jak to ***** muze vedet, jak to vi

chces rict, ze ericsson t28 posilal data a ja o tom nevedel.... a posilal to googlu (ano, tak stary je to volani
FX 8300@4,4GHz@1,38V, MSI 970 Gaming Pro Carbon, Sapphire Rx 480 8GB nitro+ @580 nitro+ undervolted, 16GB Corsair@1886MHz, Scythe FenrisWolf, KC2000, As2000, Scythe chlazeni
SmokeMan
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod oooooooooo 11. 3. 2012 08:55

Kód: Vybrat vše
chces rict, ze ericsson t28 posilal data a ja o tom nevedel.... a posilal to googlu (ano, tak stary je to volani

ne ale - bez uražky maš problemy chapat psaný text,je tedy hodně pravděpodobne že maš celkem problemy i pochopit jak věci funguji.
Mala ukazka jak můžu po letech do luftu poslat kontakty a jine data z doby kdy jsem vlastnil k750i - myphone explorer kterej mam i ted na androidovi.Jestli ani ted ti nezapaluje tak už nevím.
Naposled - to že sis volal někde s někym jsi dejme tomu synchro softem uložil - ty nebo kamarad.je nutny pokračovat dál?Toto je vůbec thread - anketa kde si nepořeši aby mu fungovala.Funguje to na jednom prohližeči z X a to celkem logicky :-) A celou by ji šlo shrnout do jedne věty - vite o tom že když nekam zadate svoje udaje tak se zpracovavají?Jste z toho uplně na větvi?Ano-Ne.Zajimava bakalařka,asi humanitně zaměřený obor...
http://seven7.blog.zive.cz/
Spuštění Windows předchází pád.
oooooooooo
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SmokeMan 11. 3. 2012 10:17

ja chapu vsecko spatne, ja se totiz spatne vyjadril, jinak to neni mozne...

proste neni mozne, aby kdokoli z nas to synchronizoval, me napada jedina moznost, a sice, ze na karte je u kontaktu nekde jeste udaj o cetnosti volani, protoze to o cem pisu (ze sme si volali casto neplati uz radu let, kdysi ano, ale tak pet let uz vubec ne), ja na chytry telefon preradil az nedavno, a ten clovek je nekolik let mimo cr a nemame vubec zadny kontakt, presto je v googlu jako hlavni clovek s kym komunikuji, to lae jiz nekolik let neplati, tak se proste divim, jak to sakra vi...

to je cele, samozrejme, ze je mnoho moznosti, ale promin, ani jednu z tvych verzi nemuzu tak nejak podporit a tim i pochopit... thats all

k te bakalarce, no skoda slov...
FX 8300@4,4GHz@1,38V, MSI 970 Gaming Pro Carbon, Sapphire Rx 480 8GB nitro+ @580 nitro+ undervolted, 16GB Corsair@1886MHz, Scythe FenrisWolf, KC2000, As2000, Scythe chlazeni
SmokeMan
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod oooooooooo 11. 3. 2012 11:51

Panebooože těch verzi může byt milion - mam ti fakt všechny i teoreticke vyjmenovavat?
Ano představ si že to že nemůžeš podpořit ani jednu z mých verzi je uplně nepodstatne - mam silnej pocit že vůbec netušiš očem mluvím.Kdysi davno v davnověku počitačovem byli uživatele PC a smartphonů schopni a nuceni exaktně uvažovat,jinak by ty šileně nepřivětive věci nemohli ovladat s rozšiřenim mezi populaci došlo logicky k tomu že už to není nutné...
mala technická
Kód: Vybrat vše
a ten clovek je nekolik let mimo cr a nemame vubec zadny kontakt, presto je v googlu jako hlavni clovek s kym komunikuji, to lae jiz nekolik let neplati, tak se proste divim, jak to sakra vi...

ten google je ale blbej co?a ne že ví :-)
http://seven7.blog.zive.cz/
Spuštění Windows předchází pád.
oooooooooo
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SmokeMan 11. 3. 2012 12:11

ty hledas neco, co vubec neresim, uz radu let nemame zadny kontakt, ten clovek ma davno predavno jine cislo a tu radu let sme nekomunikovali nijak (drive jen volani a sms na "hloupych" telefonech), tak jakto ze google vi, ze sme vubec kdy komunikovali...

ano, taky si pripadam jako osel, ale proste nechapu - nedokazu pochopit, jak muze neco takoveho vedet... (jeste pridam, nikdy sme pres internet nekomunikovali- nikdy)

verze bude mi stacit ta nejpravdepodobnejsi k me situaci...

nebudem se hadat, ja proste nevim, nepresvedcil si me o nicem... hadam, ze neco musi byt jinak (ne, nemyslim to tak, ze google me "vidi" vlastne vsude)
FX 8300@4,4GHz@1,38V, MSI 970 Gaming Pro Carbon, Sapphire Rx 480 8GB nitro+ @580 nitro+ undervolted, 16GB Corsair@1886MHz, Scythe FenrisWolf, KC2000, As2000, Scythe chlazeni
SmokeMan
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků

cron