Lenovo ThinkPad EDGE S430 a 430

Diskuze o přenosných počítačích

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod ellhonza 1. 8. 2012 21:44

Ahoj vybírám notebook na střední.
Chci : Výdrž alespoň 5 hodin.
USB 3.0
Kvalita doufám ,že mi vydrží aspoň 3roky moje chování k němu bude dobré :love:



Líbí se mi ,ale nevím který je nej + tam nemají fotky přímo nich :-)
http://www.lenovoshop.cz/lenovo-thinkpa ... 53343.html
http://www.lenovoshop.cz/lenovo-thinkpa ... 54107.html
http://www.lenovoshop.cz/thinkpad-edge- ... 53325.html

Nejlépe pokud jsou někde na ně recenze děkuji :-)
ellhonza
Junior

Odeslat příspěvekod Elhen 1. 8. 2012 21:53

Zdravíčko,

možná by to chtělo respektovat oranžový rámeček, jinak ti to tady zavřou!

Jinak jsem šťastným majitelem S430, ze kterého právě píši a nemůžu jinak než doporučit. Mám verzi s i5 a GT 630m , tak jestli by jsi měl nějaké dotazy, klidně se ptej. Jinak opravdu z tvého strohého příspěvku nevím, v čem přesně bys potřeboval poradit, kandidáty máš dobré, proto zatím jen takhle.
Elhen
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod ellhonza 1. 8. 2012 21:58

Zajímali by mě fotky ... (reálné pokud bych mohl poprosit :-)
Dále z čeho je vůbec vyroben ?
Jak sedne baterka ? (něco špatnýho jsem o TP četl tady)

Rozpočet max. 20k+-
Ergonomie: co nejlepší v ceně
Velikosti 13-14"
Konstrukce: co nejlepší nevím co bych dodal na střední každý den 2h v autobuse ...
Servisni možnosti : mě stačí standart jsem chudý :-/ nemám na to připlácet

EDIT: úprava
Naposledy upravil ellhonza dne 1. 8. 2012 22:09, celkově upraveno 1
ellhonza
Junior

Odeslat příspěvekod Elhen 1. 8. 2012 22:07

Fotky můžu přidat zítra dopoledne, dneska je přeci jen trochu pozdě a už jsem unavanej ;) Je to kvalitní plast, alespoň na mém kusu nic nevrže ani neskřípe či něco takového, prostě kvalitní ntb dle mého pohledu. Nevím přesně co myslíš sedem baterky, která mimochodem nemá zrovna nejvyšší kapacitu, ale pokud nebudeš dělat nic náročného na nižší jas, těch 5 hodin dá. Jinak sedí v pohodě, fakt nijak nevypadává :D

Prodává se i ve verzi jenom s integrovanou Gk, což se do těch 20k vejde.
Elhen
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod KineCZek 2. 8. 2012 07:43

Edge S by mely byt neco jako premiovejsi Edge. Kazdopadne v minule rade to byly, pokud se nepletu E420s, dnes je nastupcem S430? Kdyztak mne zastrelte, pokud bych placal hlouposti. :))
Don't think you are. Know you are. (Morpheus)

| PC sestavy hracum i profesionalum na miru | Kontakt zde tlacitkem SZ, nebo na Facebooku |
KineCZek
Odborník PC sestav a ULN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod swarm 2. 8. 2012 10:54

Elhen píše:Jinak jsem šťastným majitelem S430, ze kterého právě píši a nemůžu jinak než doporučit. Mám verzi s i5 a GT 630m , tak jestli by jsi měl nějaké dotazy, klidně se ptej. Jinak opravdu z tvého strohého příspěvku nevím, v čem přesně bys potřeboval poradit, kandidáty máš dobré, proto zatím jen takhle.

Jsi si jistý? Mám za to, že se tam montují pouze GeForce GT620M. Výrobce to uvádí správně, ale všichni výrobci píšou 630M. Měl jsem půjčenou nejvýkonnější konfiguraci s Core i7 a stejně tam byla jen 620M.

-- 2. 8. 2012 11:55 --

Btw moje zkušenosti s S430 jsem už sepisoval na vedlejším fóru, tak případně: http://notebooky-forum.notebook.cz/view ... hp?t=35649
Diagon Swarm - ~460 zrecenzovaných notebooků od 2007
15,6" Acer V15 Nitro - i7-4710HQ, 16GB RAM, 2xSSD, FHD IPS
14" HP EliteBook 840 G5 - i5-8350U, 16GB RAM, 512GB SSD, FHD IPS
14" ThinkPad T400 - C2D T9900, 8GB RAM, 300GB SSD, WXGA+ LED
swarm
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ellhonza 2. 8. 2012 16:32

Rozhodl jsem se šetřit ,protože nemáme na rozhazování možná mi zbyde i na smartphone 8-D


Je to tento vypadá dobře :
http://www.lenovoshop.cz/thinkpad-edge- ... 53340.html


Rozjede minecraft ? (Je to mimo vím není to důležitý ,ale když je je to+ )

Má někdo tento notebook ? (prosím o fotky v reálu néé reklamní fotky ty jsou vždy 100%)
Z čeho má panty ?
Jinak platí většinou z předchozího :-)
ellhonza
Junior

Odeslat příspěvekod Elhen 2. 8. 2012 21:19

Ta 630m by nejspíše měla být přejmenovaná 620m (jeslti se pletu, tak mě opravte, ale i systém mi zobrazuje 620m), jinak promiňte, že jsem sem dnes nedal fotky, ale nedostal jsem se k foťáku, tak jestli je pořád zájem, tak dodám zítra.
Elhen
Kolemjdoucí


Odeslat příspěvekod swarm 2. 8. 2012 22:22

Elhen píše:Ta 630m by nejspíše měla být přejmenovaná 620m (jeslti se pletu, tak mě opravte, ale i systém mi zobrazuje 620m), jinak promiňte, že jsem sem dnes nedal fotky, ale nedostal jsem se k foťáku, tak jestli je pořád zájem, tak dodám zítra.

620M je výrazně podtaktovaná 630M. Výkon o pěkný kus nižší.
Diagon Swarm - ~460 zrecenzovaných notebooků od 2007
15,6" Acer V15 Nitro - i7-4710HQ, 16GB RAM, 2xSSD, FHD IPS
14" HP EliteBook 840 G5 - i5-8350U, 16GB RAM, 512GB SSD, FHD IPS
14" ThinkPad T400 - C2D T9900, 8GB RAM, 300GB SSD, WXGA+ LED
swarm
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pNxioO 3. 8. 2012 00:40

Wow, nejakou dobu sleduji delly a lenova, už jsem se bál jak budu hluboko sahat do kapsy a tento s430 me opravdu nadchl, chci se zeptat, jestli se plánujou další verze řekněme do 26000 kde bude bud lepsi procesor/ram/vetsi ssd/ bo lepsi grafika- konkrétně bych uvítal hlavně, víc RAM, silnější grafiku nebo větší SSD disk.
Ale jinak se mi nechce věřit že SSD,14 palců hd+ ANTIREFLEXNI ,dedik grafika, thinkpad zpracování se dá pořídit za 22k, v čem je háček prosím? a má to podsvícenou klávesnici nebo lenovo lampičku ?
pNxioO
Junior


Odeslat příspěvekod KineCZek 3. 8. 2012 07:59

Python: Ale to v Praze nevijou. :D AD podsvit u S430 ... ja mel za to, ze "jen" ThinkLight?
Don't think you are. Know you are. (Morpheus)

| PC sestavy hracum i profesionalum na miru | Kontakt zde tlacitkem SZ, nebo na Facebooku |
KineCZek
Odborník PC sestav a ULN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Elhen 3. 8. 2012 08:31

V mojí verzi za 22,4k je pouze ThinkLight a nevím o tom, že by v nějaké jiné české verzi byla i podsvícená klávesnice.
Elhen
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod KineCZek 3. 8. 2012 09:03

Vsak praveze neni. :)) Proto rypu.
Don't think you are. Know you are. (Morpheus)

| PC sestavy hracum i profesionalum na miru | Kontakt zde tlacitkem SZ, nebo na Facebooku |
KineCZek
Odborník PC sestav a ULN
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků