[ASP, Javasript] Vložení dat do excelu

Webdesign, HTML, CSS, Flash, PHP, ASP, .NET, JavaScript. Kritika www stránek na Smetišti.

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod nofire 7. 3. 2013 12:39

Nazdar,
nevěděl byste někdo jestli se dají hodnoty z formuláře poslat do excelu ? Nemyslím vyexportovat tabulku v html do Excelu, to bych uměl, ale jde mi o to hodnoty z formu vypálit přímo do excelu do konkrétní buňky. Ne že bych měl otevřený soubor a já do něj zapisoval, ale zavolat xls soubor a na konkrétní buňky mu dát hodnoty. Všude jsou jen příklady převodu html tabulky do excelu a to já nepotřebuju. Je mi jedno jestli to umí přímo asp nebo přes javascript.

Díky za pomoc
Ve víně je pravda... ale ve kterém ? Stále ho hledám.
nofire
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Vebloud 11. 3. 2013 13:07

Přes JS, čistě na klientovi. Šáhnout na disk a zapsat do excelu? Ehm. Ne, to by nešlo. Možná přes Silverlight by to mohlo jít.
Žít a nechat žít, ty máš svůj názor, já mám svůj názor, já ti nebudu nutit svůj, nemusím souhlasit s tvým, ale udělám vše, abys ho mohl svobodně vyjádřit.
Vebloud
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod nofire 11. 3. 2013 17:07

jo díky, ono to jde docela v pohodě udělat v aspx. Udělal jsem to nejdříve v čistém C# a když mi to fungovalo v C# tak jsem to přesunul s drobnými úpravami do aspx. Takže ehm to jde :-)
Ve víně je pravda... ale ve kterém ? Stále ho hledám.
nofire
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Vebloud 12. 3. 2013 10:33

Ehm, já mluvil o JS. Ehm ehm. C# s přes Office Interops to samozřejmě umí, takže i ASP.NET
Žít a nechat žít, ty máš svůj názor, já mám svůj názor, já ti nebudu nutit svůj, nemusím souhlasit s tvým, ale udělám vše, abys ho mohl svobodně vyjádřit.
Vebloud
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod nofire 12. 3. 2013 12:16

...to nebylo špičkování jen konstatování :-)
Ve víně je pravda... ale ve kterém ? Stále ho hledám.
nofire
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod rudidlo 12. 3. 2013 12:37

ASP je ASP.Net nebo ASP 3.0 ?

Mám velmi dobré zkušenosti s EPPlus
Jsou dva druhy uživatelů počítačů. Ti první o svá data už přišli.
rudidlo
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod nofire 12. 3. 2013 12:51

hmm, to EPPlus vypadá zajímavě.

Díky, kouknu na to.
Ve víně je pravda... ale ve kterém ? Stále ho hledám.
nofire
Junior
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků