Jak nahrát win 7 z flashky?

Diskuze výhradně o operačním systému Windows 7

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod BennyFischer 24. 8. 2013 15:05

Zdravím, potřebuju poradit ohledně toho, jak nainstalovat windows 7 z flashky?

Zkoušel jsem to přez ISO, ale dalo se očekávat že to nepůjde. Do jakýho formátu to mám hodit?
BennyFischer
Junior


Odeslat příspěvekod oooooooooo 24. 8. 2013 15:11

Ani bys nevěřil kolikrat je to tady ve foru popsaný a kolikrat jsem odkazoval na obrazkovy navod pro osoby ktere maji lehkou disfunkci co se tyče schopnosti čist - přece jen obrazky jim pomůžou zvladnout tu nalož textu o osmi řadcich.Jo a to se bavime o o tomto webu - wem si kolik lidi dotaz položilo a kolikrat byl zodpovězen na internetu.No a z toho vyplyva že kdybys nemarnil čas tady ale položil dotaz do dotazovače vyhledavače tak už bootuješ.
http://seven7.blog.zive.cz/
Spuštění Windows předchází pád.
oooooooooo
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod BennyFischer 24. 8. 2013 15:18

Jo promiň dneska jsem mimo.
díky.
BennyFischer
Junior

Odeslat příspěvekod srato 25. 8. 2013 17:21

taky mam problém :) Postupuju presne podle navodu a v okamziku hned po volbe jazyka a zvoleni moznosti instalace se mne cely proces zasekne na obrazovce "Spouštění instalačního programu" Cekal jsem asi dve hodiny, vice jsem uz nemel nervy. Nevite co s tim?
srato
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Bari007 25. 8. 2013 17:23

To není iso z oficiálního (DramSpark, Technet, MSDN) zdroje, že?
Bari007
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod srato 25. 8. 2013 17:24

je to MSDN
srato
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Bari007 25. 8. 2013 17:26

Tak se zkus trošku rozepsat... viewtopic.php?f=1864&t=1095449
Bari007
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod srato 25. 8. 2013 18:02

Souseduv notebook (Lenovo IdeaPad Z560) s OEM verzi Win 7 Home Premium se uz ani nerozběhne (holt udel prvního pocitace který dostanou deti) CD-Key mam nalepeny zespodu, ale zadnou zalohu po první instalaci nikdo nedelal. Shanim tedy nejakou verzi Win7 kterou bych mohl za pouziti originálního klice pouzit pro opetovne zprovozneni. Jak jsem jiz vyse napsal sehnal jsem MSDN verzi a pri dodrzeni postupu který tu byl pro instalaci z USB flashky jiz mnohokrat zverejneny sice nabootuju z USB a dokonce prejdu skrz uvodni obrazovky instalace (volby jazyka, klavesnice a další screen s tlačítkem instalace uprostřed) avšak potom se to na dlouhou dobu zastavi na obrazovce "Spousteni instalačního programu"
srato
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Miroslav Pragl 25. 8. 2013 18:13

Pouzij standardni a oficialni MS nastroj Windows 7 USB DVD Download Tool.

MP
Miroslav Pragl
Expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod srato 25. 8. 2013 18:36

bohužel naprosto stejny prubeh
srato
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Bari007 25. 8. 2013 18:42

Marná snaha, i kdyby se ti to podařilo nainstalovat, aktivací to neprojde. OEM klíčem neaktivuješ retail instalaci.

Takže si sežeň OEM médium (od nějakého známého nebo ze servisu) nebo si nech zaslat médium od Lenova.
Bari007
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod srato 25. 8. 2013 18:48

aha, ok dekuji
srato
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod lubokubo76 25. 8. 2013 18:54

nemáš UEFI?
lubokubo76
Junior

Odeslat příspěvekod disketa 30. 8. 2013 06:27

Bari007 píše:Marná snaha, i kdyby se ti to podařilo nainstalovat, aktivací to neprojde. OEM klíčem neaktivuješ retail instalaci.

Takže si sežeň OEM médium (od nějakého známého nebo se servisu) nebo si nech zaslat médium od Lenova.


Naprosto souhlasím,možná by stálo za to stáhnout originální instalační DVD z nějaké webové stránky, třeba ulož.to,(je to sice paradoxní, ale je tam-originální OEM v souboru *iso). Z tohoto *iso souboru si vyrobím prostřednictvím aplikace "Almeza MultiSet" instalační flash disk a jedu. Já pokud mi chybí nebo se mi nějakým způsobem poškodí instalační médium, tak si okopíruju fakturu o pořízení Windows, kontaktuji firmu info@softmail.cz pokud mám tak pošlu poškozené DVD ale není to podmínka a za mírný poplatek mi náhradní DVD pošlou.
NB ACER ASPIRE 5735Z,INTEL PENTIUM DUAL-CORE T3200/2,0 GHz/667 MHz FSB,4GB RAM,320GB HDD
disketa
Junior


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků