OT: moderování

Diskuse na témata, která se netýkají výše uvedených témat

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod Python.p 8. 12. 2013 00:45

stejně bych rád viděl aspoň jeden příklad.....

-- 8. 12. 2013 00:50 --

ale já línej nejsem, tak tady máš jeden z mnoha důvodu tvého schvalování

vlazy píše:kernel_panic [passed]:
Vstřícnější ke komu? K tobě bezcharakterní sprostý hulváte a některým tobě podobným určitě vstřícný nebudu tak abych přiznal jednoznačně tobě pravdu jako jedinou správnou. Můžeš se stavět třeba i na hlavě, ale moje názory jen tak nezměním jak by se to některým hulvátům líbilo.



a hlavně když ti to vadí proč sem furt chodíš? :hm
Python.p
Je to rebel!
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod alfah4ns 8. 12. 2013 00:54

Vlazy
Takze porad obvinujes, aniz bys cimkoliv jakkoliv podlozil sve tvrzeni. A ja myslel, ze pokud jsou tady desitky/stovky prupadu, alespon jeden nebo nekolik si vybavujes, kdyz o tom pises.
Seznam po tobe nikdo nechtel.

Jinak rozdilne nazory jsou samozrejme tolerovany, jakakoliv forma vyjadrovani ale ne.
alfah4ns
Ex-moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kernel_panic [passed] 8. 12. 2013 01:08

doufám, že při aplikaci schvalování byla tahle epizoda pouze marginálním píchnutím u srdce, jelikož tudlec gigantní karakter má na mě pifku už od legendárně močopudnýho vlákna o mojeID, tudíž chápu jeho frustraci při nárazu na moje štiplavé ego...
k bití internetovejch nihilistů jsem už příliš starej, ale za ty roky mně narostl krunýř, o kterej se vždy báječně rozplácnete; takže, mám zůstat čelem nebo?
kernel_panic [passed]
Přeborník Živě roku 2008
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod KineCZek 8. 12. 2013 01:14

Neboj :))
Don't think you are. Know you are. (Morpheus)

| PC sestavy hracum i profesionalum na miru | Kontakt zde tlacitkem SZ, nebo na Facebooku |
KineCZek
Odborník PC sestav a ULN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vlazy 8. 12. 2013 20:52

Python.p píše:tak tady máš jeden z mnoha důvodu tvého schvalování

vlazy píše:kernel_panic [passed]:
Vstřícnější ke komu? K tobě bezcharakterní sprostý hulváte a některým tobě podobným určitě vstřícný nebudu tak abych přiznal jednoznačně tobě pravdu jako jedinou správnou. Můžeš se stavět třeba i na hlavě, ale moje názory jen tak nezměním jak by se to některým hulvátům líbilo.
Tak to je nějaký hodně divný důvod. To, že nehodlám být vstřícný a přizpůsobit svoje názory podle názorů některých jedinců tak jak se o to někteří dost intenzivně snaží a záměrnými provokacemi za tiché podpory ze strany moderátorů se mne k tomu chtějí přinutit nepovažuji za důvod ke schvalování příspěvků. Já svoje názory měnit nehodlám podle toho jak by se to někomu líbilo a nebo abych někoho neurazil tím, že si dovolím s jeho názory slušně nesouhlasit.
Python.p píše:a hlavně když ti to vadí proč sem furt chodíš? :hm
A proč bych sem neměl chodit? Podobně bych na to mohl odpovědět i já tobě, že když ti zde vadím já tak proč sem chodíš. Jsou to běžné nekalé praktiky nejen zde, že když někde někdo z nějakých důvodů někomu vadí tak se ho snaží odtamtud vystrnadit. Mne zde ve fóru nevadí nikdo, ale vadí mi bezcharakterní, řádění některých jedinců tiše podporované ze strany moderátorů.

alfah4ns píše:Vlazy
Takze porad obvinujes, aniz bys cimkoliv jakkoliv podlozil sve tvrzeni. A ja myslel, ze pokud jsou tady desitky/stovky prupadu, alespon jeden nebo nekolik si vybavujes, kdyz o tom pises.
Seznam po tobe nikdo nechtel.
V těch tisících příspěvků na celém SuperFóru se těžko něco dohledává a nemíním tím zbytečně marnit čas. Navíc některé nevhodné příspěvky od některých moderátorů si asi oni sami už smazali asi z obavy aby se to nemohlo někdy obrátit proti nim. Když se mne už ale někteří k tomu snažíte vyprovokovat tak alespoň toto. Zcela bezcharakterní hulváti se tam ve snaze házet na mne tu největší špínu snaží pomlouvat a špinit někoho kdo o tom možná ani neví a s kým já nemám nic společného. Dokonce si dovolili zkopírovat část jeho fotografie nalezené na http://www.pavko.cz/kko/clenove/vladislav-zyla. Nejen, že se jednoznačně jedná o OT a porušení pravidel SuperFóra ale asi pravděpodobně i o porušení nějakého zákona. Nejsem právník a proto to nedokážu posoudit. To vše za tiché podpory ze strany moderátorů kteří takové hulvácké projevy vůči někomu koho sami nemají v oblibě záměrně tiše podporují.
alfah4ns píše:Jinak rozdilne nazory jsou samozrejme tolerovany,
V tomto fóru určitě ne. Alespoň ne ve všech případech. Jinak by nebyl důvod těch některých názorů se tolik bát a cenzurovat je formou schvalování. Jsem zvědavy jaký osud dopadné tento příspěvek ve kterém si dovoluji vyjádřit pro moderátory nepříjemné rozdílné názory.
alfah4ns píše:jakakoliv forma vyjadrovani ale ne.
Záleží jak u koho. Kdo je oblíbenec moderátorů tak si může zde dovolovat téměř vše, ale kdo nim není tak má bohužel smůlu.

Dovedu si docela dobře představit o čem se nyní diskutuje v té neveřejné moderátorské části tohoto fóra. Z největší pravděpodobnosti je tam žhavým tématem to jak mne odtud vypudit nebo jak se mne odtud jednou pro vždy zbavit.
Ze zpupnosti vzniká jen hádka, kdežto u těch, kdo si dají poradit, je moudrost.
Bible - Přísloví 13:10
vlazy
Junior

Odeslat příspěvekod Bari007 9. 12. 2013 12:59

Alespoň už víme, s kým máme tu čest, díky za odkaz :)

Každopádně ale FinExpert má s Živě společného jen provozovatele, moderátoři jsou zde jiní a moderátorská práva se mezi jednotlivými fóry nepřenáší. Takže jako příklad je to špatné, to si řeš na FinExpertu...
Bari007
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod kernel_panic [passed] 9. 12. 2013 13:27

vlazy píše:kernel_panic [passed]:
bezcharakterní sprostý hulváte

vlazy píše:vadí mi bezcharakterní, řádění některých jedinců tiše podporované ze strany moderátorů

tady bych rád viděl nějaký orazítkovaný potvrzení, že nevaříš z vody...

jinak začnu řádit!
k bití internetovejch nihilistů jsem už příliš starej, ale za ty roky mně narostl krunýř, o kterej se vždy báječně rozplácnete; takže, mám zůstat čelem nebo?
kernel_panic [passed]
Přeborník Živě roku 2008
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vlazy 9. 12. 2013 16:48

Bari007:
Mne je jedno co s čím má co a jak společného. Je to vše provozované pod společným názvem SuperFórum a tak to beru vše jako jeden celek.

kernel_panic [passed]:
Klidně si zde řaď kolik chceš když máš až tak obrovskou potřebu všudy možně prezentovat tu tvoji bezcharakterní sprostotu. Moderátoři, administrátoři a provozovatele tohoto fóra z toho určitě budou mít radost, že tak poslušně plníš jejích nikde nepsané pravidla, že sprostota je zde přímo žádaná.
Ze zpupnosti vzniká jen hádka, kdežto u těch, kdo si dají poradit, je moudrost.
Bible - Přísloví 13:10
vlazy
Junior

Odeslat příspěvekod myšpulín 9. 12. 2013 17:47

Vlazy je zpupný prudič, co se rád hádá, upozorňuje na tuto svoji vlastnost i ve svém podpisu, tak ho tak berte, on už jiný nebude.
myšpulín
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Milanr1 9. 12. 2013 18:30

Číst podobné bláboly = škoda času. :roll:
Co s tím?
Fórum má naštěstí možnost filtrování. :-)
MS fórum se má od Hlavního Admina co učit. ;-)
Milan
Milanr1
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Python.p 9. 12. 2013 20:01

Já jsem chodím z radosti a protože mě to baví, ale proč jsem chodíš ty když ti to tak hejbá žlučí to mi hlava nebere...
Python.p
Je to rebel!
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vlazy 9. 12. 2013 21:51

Python.p:
http://forum.zive.cz/viewtopic.php?p=9851671#p9851671
Jinak já už žluč dávno nemám, tak že mi to s ní hejbat nemůže.
Ze zpupnosti vzniká jen hádka, kdežto u těch, kdo si dají poradit, je moudrost.
Bible - Přísloví 13:10
vlazy
Junior

Odeslat příspěvekod Python.p 9. 12. 2013 22:14

Jak zaseklej gramofón...
Python.p
Je to rebel!
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků