Snížení životnosti notebooku

Diskuse na témata, která se netýkají výše uvedených témat

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod kernel_panic [passed] 8. 1. 2014 13:58

jak může být asociální, když jsou všude tydlety fejsbůky?!

takovejch kamarádů kolem dokola, jenom stačí kliknout...
k bití internetovejch nihilistů jsem už příliš starej, ale za ty roky mně narostl krunýř, o kterej se vždy báječně rozplácnete; takže, mám zůstat čelem nebo?
kernel_panic [passed]
Přeborník Živě roku 2008
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mrak 8. 1. 2014 14:59

Já zapomněl, promiň :-(
Mrak
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod KOSŤA KOSTIČ 9. 1. 2014 01:35

VS - odpravil jsi hadr tím zapalovačem? Nebo jsi to ještě nezkoušel? Máš jistotu, že to je hadr a ne řadič?
Jsem gastrosexuál, takže mi každá může akorát tak uvařit...
Je lepší mrtvej frajer, než živej sráč?
KOSŤA KOSTIČ
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod geal 9. 1. 2014 01:56

Mrak píše:Čím víc člověk sedí u pc, tím větší šance, že bude asociální, proto bylo dřív fajn jít ven s klukama, než sedět doma. :-)


Nebo je to naopak, čím je člověk asociálnější, tím větší šance, že bude víc sedět u PC, že?
geal
Junior

Odeslat příspěvekod eLzyx 9. 1. 2014 08:58

Mrak píše:Spíš by mi zajímalo, když je nb rozbitý, z čeho píše..

mohl by ze školy, ale to by mohli potvrdit leda admini (jestli vidí IP adresu - jestli se liší od té u prvního příspěvku)
eLzyx
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kernel_panic [passed] 9. 1. 2014 09:00

moc to řešíte; trochu si ho proklikejte a bude vám to jasný...
k bití internetovejch nihilistů jsem už příliš starej, ale za ty roky mně narostl krunýř, o kterej se vždy báječně rozplácnete; takže, mám zůstat čelem nebo?
kernel_panic [passed]
Přeborník Živě roku 2008
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod eLzyx 9. 1. 2014 09:07

jo je lhář, hajzlík a rozmazlenej fracek.
Na webu píše, že má Acer Aspire 7551G (AMD Phenom II Triple-Core N830, 17.3" LED 1600x900 lesklý, RAM 4GB, ATI Radeon HD 5650 1GB, 640GB) a tady skuhrá, že "mám něco se starým Celeronem SL64V+ taktovaným na 1400 MHz "
eLzyx
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mrak 9. 1. 2014 09:29

geal píše:Nebo je to naopak, čím je člověk asociálnější, tím větší šance, že bude víc sedět u PC, že?

Taky možnost :D
Mrak
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod The Shitman 9. 1. 2014 11:42

Poslední post je podle všeho ze školní IP. Třeba opravdu nekecá. :)
The Shitman
Ex-moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod geal 9. 1. 2014 11:43

a rozmazlenej fracek. Na webu píše, že má Acer Aspire 7551G


Tak to nechci vědět, co jsem já s ThinkPadem T. :-D
geal
Junior

Odeslat příspěvekod eLzyx 9. 1. 2014 11:56

Nevážíš si vlastních, resp. darovaných věcí? Snažíš se je zničit, abys dostal od sponzorů bezstarostného života nový? Pokud ne, pak nejspíš rozmazleným frackem nejsi.
A je úplně jedno jestli jde o autíčko, panenku, starý počítač, nový počítač, telefon, auto ...

Já být jeho fotříkem, tak na notebook může minimálně na půlrok zapomenout. Dostal by leda řemenem.
eLzyx
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod geal 9. 1. 2014 14:49

Používám věci, dokud se nerozbijí, nezávisle na jejich původu a povaze. Prostě nevidím důvod zbytečně zvyšovat entropii vesmíru. ;-) Máme jen jednu planetu - tedy zatím.
geal
Junior

Odeslat příspěvekod ka-spel 9. 1. 2014 16:25

Vít Staníček píše:MiK: Ano, jsou tam XPčka, ale jen 64 MB RAM (a ještě SDRAMky).
Swarm: Ano, po upgradu RAM by kancelářinu asi zvládlo. Ale SDRAMky už pomalu nikde neseženeš, to je ten problém.

Mimochodem, zkoušel jsem taky přeinstalovávat OS, ale bez úspěchu, s těma 64 MB RAM to fakt nejde.

Tak si osekej instalačku nlite a vyhaž kraviny. Pak to pojede. Kolik tam máš slotů na paměť. Aspoň těch 256 MB by to chtělo. Jinak dnes dnes už je takový PC jen na zlost. Má to problém dneska zobrazit stránky s flash. Už i ty P4 jsou dávno pase. No proti tomu tvému by to bylo letadlo.
Felicia 1,6 kombi LPG -> Octavia II 1,9 TDI kombi
Časy se mění : praskají řetězy místo řemenů a lehčí je nastartovat nafťák v mrazu než zahřátý po jízdě
ka-spel
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ka-spel 9. 1. 2014 16:40

karlos00x píše:myslim, ze ani ne. ja si to pamatuju stejne. pro nas byl trest nesmet ven mezi baraky cutat fotbal, dneska je trest jim vzit komp a poslat ven.

Přesně tak. Dnes je za trest děckám říct, ať vytáhnou kolo, řeknou, že kolo je nuda.No když jsou v tom od malička podporováni strašením, že je něco přejede, někdo přepadne atd.
Felicia 1,6 kombi LPG -> Octavia II 1,9 TDI kombi
Časy se mění : praskají řetězy místo řemenů a lehčí je nastartovat nafťák v mrazu než zahřátý po jízdě
ka-spel
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ka-spel 9. 1. 2014 16:46

eLzyx píše:
hnedahlava píše:Spis by me zajimalo, kdo normalni by daval "bezcenny" kus notebooku nekam do servisu, kdyz i za diagnostiku zavady da vice nez ma dany notebook hodnotu.

kdokoliv, kdo tomu nerozumí. Kolikrát jsem byl v jednom místním shopíku svědkem, jak provádí "diagnostiku" PC za 500, co by člověk znalý poslal na šroťák, nebo od koruny na aukro.

Tak já mockrát řešil kolenovrty co chtěli po mě takový PC spravit nebo repasovat, ale zaplatit za to moc nechtěli. A x hodin trápení co nikdo neocení. Od jisté doby na podobné žádosti z vysoka....
Felicia 1,6 kombi LPG -> Octavia II 1,9 TDI kombi
Časy se mění : praskají řetězy místo řemenů a lehčí je nastartovat nafťák v mrazu než zahřátý po jízdě
ka-spel
Junior
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků