Pojďme pomoct !

Diskuse na témata, která se netýkají výše uvedených témat

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod PoliceCollector 15. 1. 2014 11:47

Možná jste slyšeli o šikovném 11 letém chlapci který si chce vydělat prodejem křížal na herní počítač. Ostatně vyšlo o něm už několik článků (poslední dneska, kdo hledá najde.) Mě je jeho snaha symptická, protože které dítě si samo vydělá na počítač - a pořádně drahý ? Na svém FB profilu (https://www.facebok.com/tomasovikrizaly?frf=ts) se ptá jestli je tenhle: http://www.aza.cz/hp-elte-7500-microtwer-d45642.hm stroj OK. Myslím že jestli má někdo v ČR právo pařit hry v té nejlepší kvalitě, tak je to tenhle přičinlivý hoch. Což by si na téhle mašině nezahrál. Tak myslím že by bylo fajn kdyby se mu nějaká mašina navrhla a pak se to tam postlo, ať jak říkají bratia Slováci "Si chalan pořádně zahraje". Protože na GT 640 se 4GB (sic !!!) by si teda moc nezahrál a byl by zklamaný a to si myslím nezaslouží. Pomůžete mu něco navrhnout ať má klučina radost ?
PoliceCollector
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Python.p 15. 1. 2014 11:50

Všem fanouškům se omlouvám, ale přesunuto tam kam to patří....
Python.p
Je to rebel!
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod X123 15. 1. 2014 11:57

Alza už mu to PC zřejmě poslala...
X123
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Milanr1 15. 1. 2014 13:55

Obávám se, že takový zákon
PoliceCollector píše:má někdo v ČR právo pařit hry v té nejlepší kvalitě

naši zákonodárci ještě neschválili. :-)
Btw:
Není náhodou tím „šikovným 11 letým chlapcem“ všem známý populární komik PC? ;-)
Milan
Milanr1
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kernel_panic [passed] 15. 1. 2014 14:16

takový přičinlivý chlapec by měl svoji výdělečnou aktivitu směřovat k rodičům; nákup elektroniky, případně nějakej příspěvek za přičinlivost, by měli realizovat oni...

pakliže svoji aktivitu obrátí směrem k veřejnosti, měla by na něj fungovat standardní neviditelná ruka trhu...

situace, kdy si jedenáctiletý chlapeček vydělává na počítač prodejem křížal, jejichž virtuální poptávku tvoří virální socializace, je hybridem mezi zvrhlou charitou a nefunkčním kapitalismem...

a kromě toho jsou tady jistá pravidla facebooku, která byla porušena...
k bití internetovejch nihilistů jsem už příliš starej, ale za ty roky mně narostl krunýř, o kterej se vždy báječně rozplácnete; takže, mám zůstat čelem nebo?
kernel_panic [passed]
Přeborník Živě roku 2008
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PoliceCollector 15. 1. 2014 14:40

Sem myslel že byste mu poradili dobrej komp aby si zapařil a nekoupil si šmejd, ze kterýho by byl zklamanej. Kor když se ptá jestli je ten komp dobrej.

Asi je to hodně zajímavá činnost, protože to je už asi třetí článek co jsem o něm čet.

Rozhodně jsem nemyslel že si od něj máte koupit křížaly... Prostě jen klukovi poradit dobrýho kompa aby nebyl zklamanej, páč krouhat jabka a pak pařit hry na drahým kompu na minimu, to znám...Když sem si koupil P-4 3GHz Northwood a k tomu FX-5200 128MB RAM a divil se proč mi běhaj hry mizerně a ne na full.
Naposledy upravil PoliceCollector dne 15. 1. 2014 14:45, celkově upraveno 1
PoliceCollector
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kernel_panic [passed] 15. 1. 2014 14:44

má k ruce celej fejsbůk; kromě toho si teď bude schopen koupit těch počítačů několik, takže aspoň jednou se trefí...

bude-li chtít radu s nákupem, jistě se může obrátit na někoho z tohoto fóra na těchto fórech...
k bití internetovejch nihilistů jsem už příliš starej, ale za ty roky mně narostl krunýř, o kterej se vždy báječně rozplácnete; takže, mám zůstat čelem nebo?
kernel_panic [passed]
Přeborník Živě roku 2008
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PoliceCollector 15. 1. 2014 14:49

Píše že mu to vyneslo asi těch 18 000 zatím. za to si teda několik počítačů člověk nekoupí.

-- 15. 1. 2014 14:59 --

Aha, on ho dostane od Alzy coby promo. Dobrýý ! A za ušetřený prachy si tam může dám "trestající combo" v podobě nějaký super duper karty a má vystaráno na deset let.
PoliceCollector
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kernel_panic [passed] 15. 1. 2014 15:46

už, už zase vlhneš...

nechceš ztrestat?
k bití internetovejch nihilistů jsem už příliš starej, ale za ty roky mně narostl krunýř, o kterej se vždy báječně rozplácnete; takže, mám zůstat čelem nebo?
kernel_panic [passed]
Přeborník Živě roku 2008
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PoliceCollector 15. 1. 2014 18:54

Taky někdo nehrál legendární karetní hru DoomTrooper jinak by pověstné trestající kombo znal.
PoliceCollector
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod KOSŤA KOSTIČ 15. 1. 2014 21:56

Já bych to práskla, velebnosti. Hygieně, čoice, živnosťáku, berňáku, inspekci práce a hlavně sociálce. Ti všichni mu velmi ochotně pomohou k pořádnýmu kompu oficiální a legální cestou. :-D
Jsem gastrosexuál, takže mi každá může akorát tak uvařit...
Je lepší mrtvej frajer, než živej sráč?
KOSŤA KOSTIČ
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Python.p 15. 1. 2014 22:28

Já začnu prodávat hadí bobky, taky chci novou mašinku :(
Pozor! Tento příspěvek může obsahovat stopy: ironie, mléka, čokolády, sarkazmu, oříšků a cynizmu...

Forum, není vyhledávač s lidským rozhraním !

Delidy a další věci okolo PC najdete na webu v profilu.
Python.p
Je to rebel!
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod KOSŤA KOSTIČ 15. 1. 2014 22:36

Tak tebe prásknem na veterinu.
Jsem gastrosexuál, takže mi každá může akorát tak uvařit...
Je lepší mrtvej frajer, než živej sráč?
KOSŤA KOSTIČ
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Python.p 15. 1. 2014 22:55

Otázkou zůstavá proč ? :D
Pozor! Tento příspěvek může obsahovat stopy: ironie, mléka, čokolády, sarkazmu, oříšků a cynizmu...

Forum, není vyhledávač s lidským rozhraním !

Delidy a další věci okolo PC najdete na webu v profilu.
Python.p
Je to rebel!
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dodo677 16. 1. 2014 07:50

...třeba pokud by tě napadlo zrychlit produkci projímadlem....? :D to už je týrání ne....? :D

K malýmu šerifovi....no nevím... za méch "mladéch" :lol: let bylo naprosto normální že sem si různě zkoušel "zarobiť love" a půlka internotu o tom taky nepsala....
Já myslel že okurková sezóna je až v létě:D
Každopádně...proč ne.... :)
...narážky nVidiotů na ATi a fanATiků na nVidii není potřeba komentovat...
Dodo677
VIP uživatel
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků