Problém z PC

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod Bren 1. 6. 2020 23:07

Zdravím, doufám, že mi nebudete spýlat, že otravuju. Před pár měsíci mě bouchl zdroj. Elektrikář mi dal Chieftec a PC se rozjelo. Minulý týden jsem chtěl použít WIFI v PC jako Hotspot. Nešlo to, tak jsem chtěl zjit model Wifi. Tak jsem ji vytáhl a opsal údaje a dal zpět a PC už nenaběhlo. Tak jsem vytáhl a rozjel se. Ale po pár dnech mě nešel rozjet...objevila se úvodní obrazovka biosu a cvak...zhaslo všechno. Pár sekund a restart a znovu stejně. Vytáhl jsem grafiku, odpojil všechny HDD, DVD a dal jsem čistý HDD a jednoduchou grafiku aby nebyl moc zatížený zdroj. A nepomohlo nic. Tak teď nevím co dál. Nemám na výměnu nic - deska je ASUS P7P55 LX Turbo V. Paměti to být asi nemůžou, to by houkal hned? Mohlo by to být teplý procesor - ale za těch pár sekund? Poradíte mi někdo...vcelku mě to tlačí, ale stejně nejsou groše na nové...chtěl zjistit co je vadné a to vyměnit. Děkuji
Alfa Romeo 156 2,4JTD Sportwagon
HTC Touch Diamond, HTC TRINITY
Bren
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod milsimr 2. 6. 2020 00:49

.... Elektrikář mi dal Chieftec ...


viewtopic.php?f=938&t=1296860

Když se krám nahradí krámem, tak to opravdu není řešení problému. Z tebou popsaného chování je na vině pravděpodobně opět nekvalitní zdroj.
Administrátor fóra Živě.cz.
milsimr
Administrátor
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků