Velká výška hlavního panelu

Diskuze výhradně o operačním systému Windows 10

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod Mila_s 23. 7. 2020 12:38

Ikona aplikace Lenovo Energy Manager způsobuje zbytečně velkou výšku hlavního panelu, viz příloha. Nedaří se mi ji posunout či vypnout. Nepomůže ani zastavit proces Energy Manager. Děkuji za radu co s tím.
Přílohy
Screensave.png
Win 10 Home, Lenovo Idea Pad Y50-70, 8 GB RAM, HDD 1 TB, Intel Core i5.
Mila_s
Junior

Odeslat příspěvekod KineCZek 23. 7. 2020 13:15

Odinstalovat. Nahradit aplikaci BATTERYBAR.
Don't think you are. Know you are. (Morpheus)

| PC sestavy hracum i profesionalum na miru | Kontakt zde tlacitkem SZ, nebo na Facebooku |
KineCZek
Odborník PC sestav a ULN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mila_s 23. 7. 2020 13:47

Jenže ona aplikace Lenovo Energy Manager má i užitečné funkce - např. udržuje baterku ne plně nabitou (ochrana), umožňuje nulování měřidla kapacity, atd. Obávám se, jestli tyto věci nejsou specifické pro Lenovo a aplikace 3. strany by je nemusela podporovat.
Zajímavé je, že se to léta chovalo korektně, teď to začlo takto zlobit. Nevím, zda to nesouvisí s updatem WIN10.
Na stránkách Lenovo tu appku nemůžu najít, že bych ji odinstaloval (důkladně, např. Revo uninstallerem) a znuvu nainstaloval.
Win 10 Home, Lenovo Idea Pad Y50-70, 8 GB RAM, HDD 1 TB, Intel Core i5.
Mila_s
Junior

Odeslat příspěvekod KineCZek 23. 7. 2020 14:36

Beztak ze souvisi. Lenovo to casem opravi.
Don't think you are. Know you are. (Morpheus)

| PC sestavy hracum i profesionalum na miru | Kontakt zde tlacitkem SZ, nebo na Facebooku |
KineCZek
Odborník PC sestav a ULN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mila_s 23. 7. 2020 14:49

A prostředky Woken se ta ikona nedá přesunout ?

-- 23. 7. 2020 21:55 --

Tak jsem to pořešil kompletní odinstalací Energy Managera (Revo uninstallerem) a znuvu nainstaloval novější verzi - největší potíž byla najít tu verzi na stránkách Lenovo. Takto uživatelsky nepřátelské hledání jsem už dlouho nezažil.
Win 10 Home, Lenovo Idea Pad Y50-70, 8 GB RAM, HDD 1 TB, Intel Core i5.
Mila_s
Junior


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků