Poškozený systém / drivery

Diskuze výhradně o operačním systému Windows 10

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod Michelle1981 6. 4. 2021 18:40

Zdravím potřebovala bych pomoc s nějakého důvodu mi nejde zapnout žádná hra ani přes Steam,když si stahnu hru tak se mi to dlouho načítá a mám třeba černou obrazovku a pak mi ta hra nejde vypnout a nebo se to sekne a vypne,chtěla jsem dat pc do továrního nastavení ale když jsem na to klikla tak se mi to chvilku načítalo a pak vyplo a měla jsme plochu.nevíte jak jinak ho dat do továrního nastavení bez nějakého servisu?jo a Často mi to háže wir s windous mám pocit ze jsem odinstalovala omylem něco s windous a proto mám teď pc celý zasekaní,něco kdyby jste měli nějakou pomoc tak předem děkuju za odpověď
Michelle1981
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod vladimir 7. 4. 2021 16:20

1. Už ti bylo odpovězeno v poradně: pořiď si instalační médium a nainstaluj Windows znova. Pro začátek se můžeš pokusit o opravu, kdyby to nešlo (to je dost pravděpodobné), tak čistou instalaci.

2. A pokud nevíš, jak na to, předej počítač někomu, kdo to ví (může, ale nemusí to být nutně servis).
Naposledy upravil vladimir dne 7. 4. 2021 18:05, celkově upraveno 1
vladimir
Expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod milsimr 7. 4. 2021 17:22

Přesunuto do samostatného vlákna.
Administrátor fóra Živě.cz.
milsimr
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vladimir 7. 4. 2021 18:11

Sice jsi nenapsala, o jaké windows se jedná, píšeš o "továrním nastavení", předpokládejme tedy, že máš W10.
Abys ve W10 smazala /odinstaovala něco důležitého, tak by ses musela hodně snažit, systémové soubory jsou chráněné. Systém bude nabouraný něčím jiným - malwawem, zaseknutým antivirovým programem, může být poškozený disk,..
vladimir
Expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod milans74 18. 6. 2021 21:14

PXL_20210618_203409588.jpg
Ahojte, potrebujem poradiť.

PC s Win10 mi vypisuje problémy so zariadením PnP a ovládačov. Prejavuje sa mi to tým, že po pripojení android mobilu k PC a povolení prenosu súborov, sa mi úložisko mobilu nezobrazuje na počítači, len keď prepnem na prenos fotiek, to funguje. Ide o Google pixel 5, ktorý pripájam k PC nie originálnym káblom. Pôvodne všetko šlapalo OK, potom po nejakej aktualizácii nastal problém. Vec som skúšal riešiť aj podľa návodov vo vlákne pre Pixel 5, ale neúspešne (nie som v tom technicky zdatný).

-- 18. 6. 2021 22:37 --

Skúšal som aj niektoré postupy na youtube, ale ta zložka LeMobile nešla ani odstrániť - odinštalovať cez príkazový riadok.
BB Passport
BB Q5 -ex
Nokia E6 - ex
Nokia E52 - ex
milans74
Junior


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků