notebook z nemecka- vite kde?

Diskuze o přenosných počítačích

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

FAQ sekce notebooky: viewtopic.php?f=907&t=1113128
Testy a srovnání procesorů a grafických čipů: viewtopic.php?f=907&t=1105643

Čtěte FAQ, jinak Vašemu tématu hrozí podmínečné uzamčení!

Odeslat příspěvekod lukynSX1 8. 11. 2005 21:08

nevite kde koupit notebook v nemecku? pry jsou tam o dost levnejsi nez u nas tak by me zajimalo kde. cenove tak do 20 000 Kč
lukynSX1
Junior

Odeslat příspěvekod Piškot 8. 11. 2005 21:24

Mrkni třeba na http://www.fischer-bernard.com .... V ceniku tam asi nic nemaj nebo jen malo, ale lze se jich zeptat na nejakej konkretni typ a oni ti řeknou za kolik a jestli vůbec. Navíc uměj česky a jsou hned u hranic (zitava)....

btw: Počítej ale s německou klávesnicí.... :-(
jen radim
Piškot
Junior

Odeslat příspěvekod lukynSX1 8. 11. 2005 21:36

no tak nemecka klavesnice je jasna ale da se koupit nova nebo prelepky. Jinak diky a kdyby jsi vedel jeste o necem budu rad.
lukynSX1
Junior

Odeslat příspěvekod Piškot 8. 11. 2005 21:41

To se asi da no :) Akorat teda nevim, jak se k vlastnorucni vymene klavesnice stavi zaruka :o Snad OK.

Kamarad mi minule o něčem psal, tak když ho naženu na icq, hodim ti to sem. (jeho bracha tam kupoval NB TOSHIBA a usetril prej asi 8 tisic)

Jinak ja u fishera bral prakticky uz tři fotáky a telefon. Da se říct, že to bylo bez problémů...
jen radim
Piškot
Junior

Odeslat příspěvekod lukynSX1 8. 11. 2005 21:48

no tak nemecka klavesnice je jasna ale da se koupit nova nebo prelepky. Jinak diky a kdyby jsi vedel jeste o necem budu rad.
lukynSX1
Junior

Odeslat příspěvekod lukynSX1 8. 11. 2005 21:50

da se rict nebo bylo bez problemu? klavesnice se da vymenit jak se na to bude tvarit zaruka nevim ale jde to v servise nebo si na to zvyknes. v nejhorsim pripojis externi. klidne mi na nej dej ICQ.
lukynSX1
Junior

Odeslat příspěvekod Piškot 8. 11. 2005 21:53

Není online, ale už jsem mu to tam stejně napsal a poslal jsem mu i email, tak až se dovim, tak ti povim :)

Dá se říct bylo myšleno tak, že při koupi telefonu byl malinko zádrhel s dodací lhůtou, ptž dodání bylo o cca týden později, než původně řekli, přičemž mi tvrdili, že zboží už odeslali, což byl podle mě nesmysl. To bylo jediné divné, ale jinak všechny tři fotáky naprosto bez problému...
jen radim
Piškot
Junior

Odeslat příspěvekod lukynSX1 8. 11. 2005 22:02

no o dodaci lhutu to se vzdy nejak da domluvit pro notas bych stejne radsi dojel, ale funkcne je vse OK spokojenost?
lukynSX1
Junior

Odeslat příspěvekod Piškot 8. 11. 2005 22:05

Funkčne no problemo! Nicméně pokazit se může cokoliv na čemkoliv...

U některých produktů je ale záruka mezinárodní pokud se nepletu, takže když se něco stane, je to pro tebe v podstatě stejné jakoby jsi nakoupil přes net v čechách. No a pokud bydlíš někde poblíž, tak není problém ty hranice přejet (já to tam mam např stejne daleko, jako do lbc, takže.... )....
jen radim
Piškot
Junior

Odeslat příspěvekod lukynSX1 8. 11. 2005 22:07

no ja jsem z Usti nad Labem ale neni problem pro to snad i dojet protoze bych radeji videl co kupuji. precijen u notasu je toho hodne na co si dat pozor.
lukynSX1
Junior

Odeslat příspěvekod Piškot 8. 11. 2005 22:10

Pokud by tam byla značná úspora, tak se to určitě vyplatí, to ano!

Na co např. si dávat pozor při nákupu? -> třeba se něco přiučim :o
jen radim
Piškot
Junior

Odeslat příspěvekod lukynSX1 8. 11. 2005 22:24

no tak napr popraskane plasty je dobre odzkouset funkcnost vseho co muzes to znamena DVD nekterejch portu. manualy zaruku je toho urcite jeste vice ted me jeste napada jestli neni moc vadnych pixelu (na fotce je to jedno ve photoshopu se to zamazne a nic nepoznas. nebo taky hardware jestli odpovida inzerci. by jsi se divil co se prodava pod pojmem supernotebook. pak zjistis ze tam mas misto treba inzerovane 512 jen 128 nebo 256
lukynSX1
Junior

Odeslat příspěvekod Piškot 8. 11. 2005 22:57

S těma ramkama to musí být ale extrém přeci - to snad není možný! :o

Co se týče vadného displeje(pixeliky), tak pokud se na nej nevztahuje zaruka a ty nekdě v běžném obchodě řekneš, že ho takhle nechceš, tak se na tebe asi příště vykašlou, což je sice špatný, ale je to tak, ptž jim ten notas zbyde na krámě a ne každý krámek bez problémů cokoliv prodá...

Je-li něco s plasty (pravděpodobně při přepravě), tak to je jiná no...

Tak hodně štěstí ;)
jen radim
Piškot
Junior

Odeslat příspěvekod lukynSX1 8. 11. 2005 22:59

jj az budes mit nejake info ozvi se klidne sem nebo na ICQ nebo na mail je to jedno
lukynSX1
Junior

Odeslat příspěvekod aisicek 9. 11. 2005 12:22

Najlacnejsie ma notebooky ALDI. Je to sice nieco ako Lidl ale obcas tam maju notebook za excelentu cenu s perfektnou vybavou. To iste ma aj Plus.
Ak si z Usti tak sleduj http://www.aldi-essen.de/
a hned hore Aldi aktuell a poslednu akciu. Momentalne notebooky nemaju ale akcie sa menia kazdy tyzden.

Plus je http://www.plus.de a menu Filialangebote online

Priklad:
http://www.medion.de/flash/md95500/html/index.html
ALDI ho predaval za 1100 Eur!
aisicek
Junior

Další stránka