Změnili mi přezdívku! To snad není možné!

Rady, náměty, připomínky...

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod Anonymous 5. 12. 2006 12:15

To, co se odehrálo z dnešní noci na ráno mě absolutně pobouřilo! Moje přezdívka Jersey, byla za jedinou noc cizím zásahem změněna na Jersey (novy). Computer Pras, a.s. mi oznámila, že moji přezdívku používá ještě někdo jiný, a tak se rozhodli, že mně ji změní. Prosím Vás všechny, viděli jste snad ještě někde nějakého Jersey? Já tedy ne a kdyby taková přezdívka na diskuzním fóru již existovala, tak ji předpokládám nemohu zaregistrovat. Prosím poraďte na koho se mám obrátit, toto si nehodlám nechat líbit.
Anonymous

Odeslat příspěvekod JSSK 5. 12. 2006 12:19

To spravili aj mne.
SDA T-Mobile
JSSK
Junior

Odeslat příspěvekod Anonymous 5. 12. 2006 12:25

Nechápu důvod jejich počínání. Toto je zásah do mých osobních údajů, za chvíli mi snad budou měnit i mé pravé jméno, ne? Poslal jsem jim žádost o změnu mé stávající přezdívky za starou.
Anonymous

Odeslat příspěvekod Ivo M. 5. 12. 2006 12:25

Ivo M.
Junior

Odeslat příspěvekod vladimir 5. 12. 2006 12:30

Jersey (novy) píše: Prosím Vás všechny, viděli jste snad ještě někde nějakého Jersey? .J/quote]

Třeba měl jiný Jersey fotogalerii, nebo registraci na jiném fóru/poradně + měl předplatné časopisu a tak měl přednost
vladimir
Expert

Odeslat příspěvekod Marek Lutonský 5. 12. 2006 12:34

Prosím, pochopte naše záměry a situaci. Přezdívka Jersey existuje v Klubu čtenářů a předplatitelů od 27. června 2005. Vy jste se registroval 28. prosince 2005. Už z tohoto ohledu má při sloučení databází na přezdívku nárok ten dříve registrovaný. Je to také předplatitel tištěného časopisu a této skupině jsme dali prioritu.

Omlouvám se, uvědomuji si, že ztráta přezdívky není příjemná. Při sloučení databází jsme ale konflikty museli nějakým způsobem vyřešit. Přezdívku Jersey (novy) si můžete změnit na jakékoli jiné volné jméno na stránce http://klub.cpress.cz/prejmenovat .
Marek Lutonský
Hlavní administrátor

Odeslat příspěvekod Anonymous 5. 12. 2006 12:37

Ano, tak to je tedy opravdu zajímavé. Nechápu, proč Computer press, a.s. neinformovalo o tomto kroku předem a udělalo to ze dne na den. Já jsem si zvolil přezdívku, prošla registrací, tak nevidím jediný důvod pro její změnu.
Anonymous

Odeslat příspěvekod Anonymous 5. 12. 2006 12:40

Marek L. píše:Prosím, pochopte naše záměry a situaci. Přezdívka Jersey existuje v Klubu čtenářů a předplatitelů od 27. června 2005. Vy jste se registroval 28. prosince 2005. Už z tohoto ohledu má při sloučení databází na přezdívku nárok ten dříve registrovaný. Je to také předplatitel tištěného časopisu a této skupině jsme dali prioritu.

Omlouvám se, uvědomuji si, že ztráta přezdívky není příjemná. Při sloučení databází jsme ale konflikty museli nějakým způsobem vyřešit. Přezdívku Jersey (novy) si můžete změnit na jakékoli jiné volné jméno na stránce http://klub.cpress.cz/prejmenovat .
Anonymous

Odeslat příspěvekod Mraaazo 5. 12. 2006 12:41

V tom ma pravdu. Aj tak nechapem, preco ste sa ozvali az teraz, po roku. Asi tam mate riadny bordel, ze?
Mraaazo
Junior

Odeslat příspěvekod Czulibrk 5. 12. 2006 12:46

Na počtu prispevku samozrejme nezalezi :) Jestli ti na tom tak zalezi, zkus se se starsim majitelem domluvit, muze pak byt treba "Jersey (stary)" ;)

Mno, ja se smeju, ale taky by me to pekne nastvalo. Kazdopadne hodne stesti.
Olé!
Czulibrk
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Marek Lutonský 5. 12. 2006 12:46

Prosím, přečtěte si článek na Živě.

Měli jsme dvě úplně oddělené databáze, do kterých se registrovalo zvlášť. Tento stav nebyl únosný, byly s tím velké komplikace, hlavně při vysvětlování, proč přezdívka z fóra nefunguje na webu, proč se po registraci na webu nedá přihlásit do fóra, do galerie.

Tyto dvě databáze jsme potřebovali sloučit. Proto jsme v červenci rozeslali e-maily s žádostí o potvrzení aktivity ve fóru. Zároveň jsme o záměrech informovali na odkazu, který byl v tomto e-mailu uveden. Konkrétně tady. V další fázi jsme v září odeslali podobné e-maily lidem registrovaným v Klubu.

Konkrétně Jersey z Klubu nám svoji aktivitu v září potvrdil. Nejde jen o starší účet - daný uživatel svoji přezdívku používá.

Omlouvám se, ale cesta zpět už nevede. Nabízíme vám možnost změnit si přezdívku na jakoukoli volnou.
Marek Lutonský
Hlavní administrátor

Odeslat příspěvekod cyber kaktus 5. 12. 2006 12:51

nj otazka casu kdy si bude nekdo stezovat, ale velice by me zajimalo jak by to dotycny co si stezuje resil kdyby byl na strane redakce.
cyber kaktus
Junior

Odeslat příspěvekod Anonymous 5. 12. 2006 12:52

Czulibrk píše:Na počtu prispevku samozrejme nezalezi :) Jestli ti na tom tak zalezi, zkus se se starsim majitelem domluvit, muze pak byt treba "Jersey (stary)" ;)

Mno, ja se smeju, ale taky by me to pekne nastvalo. Kazdopadne hodne stesti../quote]
Máš pravdu, mé první rozhořčení již opadlo a nezbývá mi než se také smát :)
Anonymous

Odeslat příspěvekod šarik 5. 12. 2006 12:54

Jen se dívám, jestli šarik je šarik.
// je! tak je to v okeju!
Blbý můžeš být, ale musíš si umět poradit...
šarik
Junior

Odeslat příspěvekod Anonymous 5. 12. 2006 12:55

cyber kaktus píše:nj otazka casu kdy si bude nekdo stezovat, ale velice by me zajimalo jak by to dotycny co si stezuje resil kdyby byl na strane redakce.

Řešil by to tak, že bych napřed obou pánům Jersey napsal, sdělil jim, jak se věci mají, požádal je o to, zdali by jeden z nich nebyl ochotný svoji přezdívku změnit, ani jeden by samozřejmě nesouhlasil a pak až bych teprve použil tu metodu, která byla aplikovaná nyní. Nejde mi o to, že mi ji změnili, spíš o styl, jaký to provedli. Trochu slušnosti by neškodilo. Jinak se ale Computer press, a.s. upřímně omlouvám, nechtěl jsem jim působit problémy.
Anonymous

Odeslat příspěvekod eso 5. 12. 2006 12:59

Jersey (novy) píše:proč Computer press, a.s. neinformovalo o tomto kroku předem a udělalo to ze dne na den. Já jsem si zvolil přezdívku, prošla registrací, tak nevidím jediný důvod pro její změnu.j/quote]

No, o tom sloučení přezdívek se tu mluví už docela dlouho.
eso
Junior

Odeslat příspěvekod Marek Lutonský 5. 12. 2006 13:00

Tady je trochu problém v tom, že jsme pracovali s více než sto tisíci registracemi. U takového množství, byť konfliktů z toho bylo jen několik tisíc, jsme nemohli postupovat individuálně.

Samozřejmě, mohli jsme, ale celou už tak velmi náročnou operaci bychom tím hodně zkomplikovali. A ve výsledku bychom stejně někomu museli přezdívku změnit. Však najde o život ani o peníze, zkuste to prosím překousnout.

Po pravdě jsem očekával, že to schytáme víc. A dnešního dne jsem se bál už půl roku dopředu.
Marek Lutonský
Hlavní administrátor

Odeslat příspěvekod Anonymous 5. 12. 2006 13:02

:-) Hehe, už jsem to překousl, pracuji na změně mé přezdívky. Neberte to prosím tak, že bych chtěl působit nějaké problémy, to v žádném případě. Spíš mě jen rozhorčilo, že se probudím a moje přezdívka je Jersey (z novy) :-D
Anonymous

Odeslat příspěvekod Anonymous 5. 12. 2006 13:03

eso píše:No, o tom sloučení přezdívek se tu mluví už docela dlouho.l/quote]

To mi zřejmě ušlo, omlouvám se již potřetí a sypu si na hlavu popel :(
Anonymous

Odeslat příspěvekod Anonymous 5. 12. 2006 13:11

Abych projevil také trochu taktu a neházel kolem sebe jen špínu, prosím moderátora o smazání celého tématu, nechci, abych vrhnul na Computer press, a.s. temný stín. Děkuji
Anonymous

Odeslat příspěvekod Mraaazo 5. 12. 2006 13:14

Bojuj :) Lebo s tym "novym" vyzeras cudne :D
Mraaazo
Junior

Odeslat příspěvekod Mira 5. 12. 2006 13:35

Taky to musím změnit.
Já jsem registrovaný skoro na začátku založení fóra a toto se mi teda zatraceně nelíbí hergot!!!
Mě by zajímalo který ko.... to vymyslel. Fakt někoho nakopat do..... :evil: :evil: :twisted: :twisted: :twisted: :x :x :x :x :x :x!!!!!!!!!!
Mira
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Marek Lutonský 5. 12. 2006 13:38

Mira: Pokud se správně dívám, tak nic měnit nemusíte. Přezdívka Mira vám ve fóru zůstala. Měnit ji musí člověk, co ji používal v diskuzích pod články (resp. nepoužíval, protože se registroval před dvěma lety a nenapsal ani příspěvek).

Když si v další odpovědi odpustíte vulgarismy, možná dojdeme k řešení rychleji. V každém případě bude komunikace příjemnější. Děkuji.

Jersey: Mazat to nemá cenu, podobné téma by se tady brzy objevilo. A my si to musíme trochu odskákat :)
Marek Lutonský
Hlavní administrátor

Odeslat příspěvekod Mira 5. 12. 2006 13:42

Marek L.: To by mě zajímalo, proč mi teda došel email z Computer Press:

Bohužel vám musíme sdělit, že vaši přezdívku Mira jsme kvůli konfliktu s jiným uživatelským účtem museli přejmenovat. Nyní se do diskuze pod články můžete přihlásit pod novou přezdívkou:
Mira (novy)
:idea: :?: :?: :?: :?:

Jak to mám teda chápat?
Mira
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Marek Lutonský 5. 12. 2006 13:47

Přečtěte si ten e-mail pozorně. Píšeme tam přece o diskuzích pod články, nikoli o fóru.

Zjevně jste si přezdívku Mira před těmi dvěma lety zaregistroval přímo na webu Živě, ale nijak ji nepoužíval. V takovém případě na Mira (novy) úplně zapomeňte. Do fóra, galerie, do diskuze pod články nebo do poradny se nyní přihlašujte jako Mira s heslem, které používáte do fóra.

Tohle je mimochodem důkaz, proč jsme potřebovali uživatelské databáze sloučit. Bylo velmi obtížné vysvětlit lidem, že se musí pro diskuze pod články registrovat zvlášť a pro fórum taky zvlášť.
Marek Lutonský
Hlavní administrátor

Odeslat příspěvekod cyber kaktus 5. 12. 2006 13:59

a ja si myslim ze to az tak spatny krok nebyl, taky mi to vyhovuje. A myslim si ze ty problemy se zmenama se brzo uklidni, jak zde jiz bylo receno skoro o nic nejde.
cyber kaktus
Junior

Odeslat příspěvekod THeBaNDiT 5. 12. 2006 14:47

chapem, kolko problemov to zlucenie databaz vyvolalo, ale na druhu stranu chapem aj Jersey-ho (toho nasho ;) :mrgreen: ), pretoze sa nejedna o nejakeho Kolemjdouciho ci Juniora, ale o Mierne pokrocileho... nedalo sa uprednostnovat uzivatela s vyssim poctom prispevkov resp. s vyssou hodnostou?

teraz je uz neskoro, a nechcem vyvolat flame, kedze tu (uz) vladne pokojna atmosfera :)

EDIT: teraz pozeram do toho clanku, ze vraj sa prihliadalo aj na pocet prispevkov... tak beriem spat, co som napisal :)
zive: Lenovo Z570 (i5 2430M, RAM 8GB, GF GT540M 2GB)
digiarena: Nikon D5000 + 18-55mm DX VR + 55-300 DX VRII + SB-700
avmania: Panasonic TX-P46ST30E + VU+uno + Nvidia Shield TV 2017 + ONKYO TX-NR414 + Jamo S426 HCS3
mobilmania: Samsung Galaxy S7 Edge
THeBaNDiT
Junior

Odeslat příspěvekod christian 5. 12. 2006 14:49

Jersey (novy) píše:Abych projevil také trochu taktu a neházel kolem sebe jen špínu, prosím moderátora o smazání celého tématu, nechci, abych vrhnul na Computer press, a.s. temný stín. Děkujit/quote]

zatim to tu nechame pokud se to nezvrhne v nadavky apod (coz doufam,ze ne). Jinak urcite na nejakou prezdivku prijdes,ale zase se mi docela nelibi ta libovolnost zmeny prezdivky takhle aspon mam jakztakz prehled o vetsine uzivatelu.
die('Hacking attempt');

Kdo se chce zapojit do alpha testu nové verze aplikace SuperFórum pro Android, napište mi soukromou zprávu.
christian
Hlavní administrátor

Odeslat příspěvekod Fuck8r 5. 12. 2006 15:09

Jersey (novy) ? ... proč ne třeba Jersey. ? co bude minimálně vidět ???
A7R4 + 20/40/135 art a FE85.
Fuck8r
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Anonymous 5. 12. 2006 15:31

Milí paní moderátoři, bylo by možné sdělit mi, kolik má Jersey (tedy ten "opravdový") poslaných příspěvků? Já jsem totiž nikde nikoho takového nezaregistroval, děkuji za zavážení mé žádosti. Navíc se pokouším změnit svoji přezdívku na Jersey II., ale z nějakého důvodu se mi to nedaří, zřejmě jsem zapomněl heslo, nechal jsem si tedy zaslat nové, ale nic nepřišlo.

edit.. Už ano :D
Anonymous

Odeslat příspěvekod christian 5. 12. 2006 15:39

No tady na foru ti to nereknem pac prezdivka je v phpBB unikatni.
die('Hacking attempt');

Kdo se chce zapojit do alpha testu nové verze aplikace SuperFórum pro Android, napište mi soukromou zprávu.
christian
Hlavní administrátor

Odeslat příspěvekod Anonymous 5. 12. 2006 15:43

Aha, takže on působil někde jinde v rámci Computer press, a.s. Chápu to správně? Tak mám takový pocit, že všechno to, co tam uvadí za kritéria, podle kterých bylo rozhodnuto, je jen omalovánka pro lidi. Nechci nikoho křivě obviňovat, ale myslím si, že prostě vzali toho, kdo má předplatné, popříadě datum registrace a bylo to.. Jak už zde Marek L. řekl bylo by velmi obtížné postupovat ke každé rozepři z několika tisíců individuálně. Ale nevadí, má nová přezdívka se mi dokonce líbí víc, než ta první.
Anonymous

Odeslat příspěvekod christian 5. 12. 2006 15:46

Jersey II. píše:Aha, takže on působil někde jinde v rámci Computer press, a.s. Chápu to správně?
die('Hacking attempt');

christian
Hlavní administrátor

Odeslat příspěvekod Mek 5. 12. 2006 15:52

Jersey II. píše:To, co se odehrálo z dnešní noci na ráno mě absolutně pobouřilo! Moje přezdívka Jersey, byla za jedinou noc cizím zásahem změněna na Jersey (novy). Prosím poraďte na koho se mám obrátit, toto si nehodlám nechat líbit.l/quote]

Hochu hochu - tvoje starosti bych chtěl mít...! :roll:
Mek
Junior

Odeslat příspěvekod Anonymous 5. 12. 2006 15:54

Mek
V tom Ti ale nikdo nebrání, klidně je měj.
Anonymous

Odeslat příspěvekod Marek Lutonský 5. 12. 2006 16:01

Už jsem vám to přece psal. Je to předplatitel tištěného časopisu, který v září potvrdil svoji aktivitu. Tohle pro nás mělo prioritu, na počtu příspěvků záleželo až v dalších kolech rozhodování.

Ještě pro jistotu kopíruji, co jsem napsal do článku na Živě:

„Pro zachování přezdívky měli prioritu předplatitelé tištěných časopisů. Hodně bodů přidala vlastní uživatelská recenze mobilního telefonu na MobilManii, důležité byly vlastní fotografie v některé z galerií. K tomu bylo samozřejmě důležité i potvrzení aktivity – viz e-maily, které jsme v minulých měsících odesílali všem zaregistrovaným čtenářům.

Brali jsme v úvahu také počet příspěvků na fórech a v diskuzích pod články, sledovali jsme aktivitu v galerii, počítali jsme i s datem posledního přihlášení. Svoji přezdívku v takovém sporu potom vyhrál ten, kdo byl aktivnější.“
Marek Lutonský
Hlavní administrátor

Odeslat příspěvekod Anonymous 5. 12. 2006 16:10

Děkuji, asi jsem to přehlédl.
Anonymous

Odeslat příspěvekod THeBaNDiT 5. 12. 2006 21:37

teraz som pozrel do schranky a bol tam mail, kde aj mne pisu, ze mi premenovali moj nick na THeBaNDiT (novy), pretoze tam kdesi (ani neviem, kde) uz je zaregistrovany mail THeBaNDiT@(z dovodu spamu nekonkretizujem).sk (mimochodom, som to ja, kedze je to MOJ mail). Takze kvoli MNE "kdesi inde" mi premenovali "kdesi tu" moj nick (v tomto fore mam nastastie povodny). Nedalo by sa to asi nejako zlucit, ze?
zive: Lenovo Z570 (i5 2430M, RAM 8GB, GF GT540M 2GB)
digiarena: Nikon D5000 + 18-55mm DX VR + 55-300 DX VRII + SB-700
avmania: Panasonic TX-P46ST30E + VU+uno + Nvidia Shield TV 2017 + ONKYO TX-NR414 + Jamo S426 HCS3
mobilmania: Samsung Galaxy S7 Edge
THeBaNDiT
Junior

Odeslat příspěvekod metla23 5. 12. 2006 21:58

THeBaNDiT píše: Takze kvoli MNE "kdesi inde" mi premenovali "kdesi tu" moj nick

Ano je to presne tak .Mne to nevadí ,konečne som sa zbavil toho sprostého nicku.
Obrázek
X2 4000+,Asus M2A VM HDMI,2x1GB Ram, X1650PRO,BFG PhysX Ageia,Asus Xonar D2,M-Audio Jamlab, Amplitube 2,dualboot XP/PClinuxos
metla23
Junior

Odeslat příspěvekod Konik 5. 12. 2006 22:01

hm tak pod clanky si uz ja musim zmenit nick, no chvalabohu tu nemusim :roll:

btw. zaujimalo by ma ako by si zmenil nick (keby musel) uzivatel "a" :lol:
wikipedia - volna internetova encyklopedia
Konik
Junior

Odeslat příspěvekod Tučňák 5. 12. 2006 23:20

christian píše:...ale zase se mi docela nelibi ta libovolnost zmeny prezdivky takhle aspon mam jakztakz prehled o vetsine uzivatelu.

To jako si přezdívku můžou změnit všichni? Jestli ano tak to se mi taky moc nelíbí..nějaký přehled o lidech tady už sem taky získal..
The choises we make, not the chances we take, determine our destiny
Tučňák
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod borsuk (novy) 8. 12. 2006 02:25

Heureka, funguje mi puvodni, ale taky (novy), toz sem se taky zbytecne plasil. 8)
borsuk (novy)
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod borsuk 8. 12. 2006 02:29

No ale taky psali ze puvodni prispevky a hodnoceni zustanou zachovany, tak asi ne, jako (novy) zacinam zcela od piky!!A to se mi sakra nelibi. :cry:
Chceš-li poznat charakter člověka, dej mu moc. A.L.
borsuk
Junior

Odeslat příspěvekod Cwb 8. 12. 2006 02:37

borsuk píše:No ale taky psali ze puvodni prispevky a hodnoceni zustanou zachovany, tak asi ne, jako (novy) zacinam zcela od piky!!A to se mi sakra nelibi. :cry:

hehe..same falesne nicky teda sobi :lol:
Dokonaly telefon neexistuje..
Cwb
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod borsuk 8. 12. 2006 02:45

Marek L. napsal:
Ve fóru vám po přejmenování samozřejmě zůstalo vaše nastavení, podpis, obrázek, získaná hodnost, soukromé zprávy. V galerii najdete své fotografie a komentáře, v poradně své diskuze, v bazaru inzeráty a neztratily se ani vaše uživatelské recenze.e/quote]

No a nic...blbost :(
Chceš-li poznat charakter člověka, dej mu moc. A.L.
borsuk
Junior

Odeslat příspěvekod cIIII 8. 12. 2006 03:52

Jersey II. píše:
Czulibrk píše:Na počtu prispevku samozrejme nezalezi :) Jestli ti na tom tak zalezi, zkus se se starsim majitelem domluvit, muze pak byt treba "Jersey (stary)" ;)

Mno, ja se smeju, ale taky by me to pekne nastvalo. Kazdopadne hodne stesti../quote] Máš pravdu, mé první rozhořčení již opadlo a nezbývá mi než se také smát :)>/quote]

tak teď jsi mě opravdu rozesmál :) Během jedný jediný hodiny změna z nesmiřitelnýho vykonavatele zkázy na pokojnýho beránka :-D Podle mě ses chtěl jen vykecat.. což je pochopitelný ;-) (no flame)
cIIII
Junior

Odeslat příspěvekod Ares952 8. 12. 2006 07:09

me prezdivku ares na webu prejmenovali na ares952 a jsem rad, ze to mam konecne jednotne 8)
Naděje je motorem duše
Ares952
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Marek Lutonský 8. 12. 2006 09:47

Profil vám přece zůstal zachován. Ve fóru na MM máte 764 příspěvků, na Živě 81 příspěvků.
Marek Lutonský
Hlavní administrátor

Odeslat příspěvekod Anonymous 8. 12. 2006 13:34

cIIII píše:tak teď jsi mě opravdu rozesmál :) Během jedný jediný hodiny změna z nesmiřitelnýho vykonavatele zkázy na pokojnýho beránka :-D Podle mě ses chtěl jen vykecat.. což je pochopitelný ;-) (no flame))/quote]

Ne, musím oponovat. Jen tak vykecat jsem se nechtěl, opravdu mě to naštvalo, ale jak šel čas, tak mé rozzlobení upadalo a já se zklidnil :D Teď už jsem spokojen se svojí novou přezdívkou, hehe.
Anonymous

Odeslat příspěvekod goodoldalex 9. 12. 2006 15:02

Marek L. alebo iny admin - dotaz. Na forach som registrovany ako goodoldalex, na klube citatelov ako goodoldalex, a to s *rovnakou* e-mailovou adresou. Ovsem podla vas som dvaja rozdielni pouzivatelia a tak ten 'druhy' musel byt premenovany.

Podla coho ste akoze zistovali ci sa jedna o rovnaku osobu alebo nie, ked nie podla registracneho e-mailu?

Teda ono je to vlastne celkom jedno ale sa mi zda akoby ste pri tom zlucovani databazi na nieco zabudli :)
goodoldalex
Junior

Odeslat příspěvekod Marek Lutonský 9. 12. 2006 15:13

Ne, na fóru byla u této přezdívky jiná e-mailová adresa než v klubu. Konkrétně na fóru šlo o adresu ...@goodoldalex.net, v klubu ...@hotmail.com.
Marek Lutonský
Hlavní administrátor

Odeslat příspěvekod goodoldalex 9. 12. 2006 15:26

Hm, mate pravdu, teraz sa pozeram do svojho uctu v klube a mam tam registrovany hotmail (asi kvoli spamu). Potom ale neviem preco mi notifikacia o zmene prezyvky prisla na tu mailovu adresu ktoru mam registrovanu na fore, a nie na Hotmail. A v maili sa tiez pise ze ta ista adresa je registrovana v klube.

Kazdopadne tie ucty mozte zlucit (pod touto adresou), som ta ista osoba ...
The worst creator will always be better than the best critic.
goodoldalex
Junior

Odeslat příspěvekod hari2 (novy) 22. 12. 2006 20:25

čest práci, tim že mi změnily přezdívku na "hari (novy)" mě celkem nas*ali, než jsem zjistil, že přezdívka "hary" je volná, to mi zase udělalo radost a tak sem neváhal a na stránce Computer Press jsem si ji změnil, změna sice proběhla, moje veškeré příspěvky a nastavení se přesunuly pod nick "hary", akorát heslo se z nepochopitelných důvodů změnilo, no přistoupil jsem tedy k tradiční metodě a nechal jsem si poslat nové heslo na e-mail, opět vše proběhlo na první pohled výborně, přišlo mi nové heslo a já jsem ho hned zkusil použít, ale heslo bylo opět chybné, tento postup jsem opakoval několikrát a pokaždé se stejným výsledkem, zkusil jsem proto vyplnit formulář na stránkách Computer Press a s nadějí čekal, že oni, majitelé fóra, mi obratem pomohou, i když je to zhruba dva týdny moje prosba zůstala nevyslyšena a bez povšimnutí, zůstala mi přezdívka "hari (novy)" s kompletně vymazaným nastavením, příspěvky a vůbec vším ostatním, samozřejmě nechci na nikoho tlačit, ale už by se mi "hodilo" aby všechno bylo v pořádku, předem děkuji za rady, děkuji všem co dočetli můj příspěvek až do konce, PEACE
hari2 (novy)
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Horst_ 22. 12. 2006 20:36

Vyřešil jsem to jednoduše z Horst na Horst_ a hotovo.
Horst_
Junior

Odeslat příspěvekod miho 22. 12. 2006 23:58

hari (novy) píše:...

To je nejake divne. Prezdivka Hary neni volna takze to nemohlo povolit prejmenovani...
miho
Hlavní administrátor

Odeslat příspěvekod Jurajda 23. 12. 2006 16:07

Tak ja som zase starý jurajda a pozrite, čo to s mojím nickom urobilo...

Tak som na ten odkaz, kde si môžem zmeniť nick poklepal a pokúsil sa ho zmeniť na "jurajdáš" (aj keď sa mi to teda veľmi nepáči).

To prebehlo v poriadku, ale na druhú stranu sa mi nezobrazuje história príspevkov.

Teraz už iba v tichosti očakávam, kedy budem obvinený a zabanovaný za viacnásobnú registráciu.

Vedel by mi voľakto pomôcť ako z daného stavu vykorčuľovať k obojstrannej spokojnosti?

vopred d.

PS: ešte by ma zaujímalo, keby mi niekto sem vedel vložiť link, kde by som sa mohol stretnúť s príspevkom veľacteného uprednostneného jurajdu.
Jurajda
Junior

Odeslat příspěvekod MichaelJackie.S 27. 12. 2006 22:36

[quote="šarik";Jen se dívám, jestli šarik je šarik.
// je! tak je to v okeju!e/quote]
LOL :mrgreen:
MichaelJackie.S
Junior

Odeslat příspěvekod Jurajda 17. 9. 2007 00:25

[quote="Jurajdáš"uTak ja som zase starý jurajda a pozrite, čo to s mojím nickom urobilo...

Tak som na ten odkaz, kde si môžem zmeniť nick poklepal a pokúsil sa ho zmeniť na "jurajdáš" (aj keď sa mi to teda veľmi nepáči).

To prebehlo v poriadku, ale na druhú stranu sa mi nezobrazuje história príspevkov.

Teraz už iba v tichosti očakávam, kedy budem obvinený a zabanovaný za viacnásobnú registráciu.

Vedel by mi voľakto pomôcť ako z daného stavu vykorčuľovať k obojstrannej spokojnosti?

vopred d.

PS: ešte by ma zaujímalo, keby mi niekto sem vedel vložiť link, kde by som sa mohol stretnúť s príspevkom veľacteného uprednostneného jurajdu.o/quote]

Tak pomaly tomuto tu bude rok a ešte nik nevydumal nejakú pomoc. Nuž čo, máte asi pravdu, nestojí to za to... Možno ešte do konca roka si niekto spomenie a nie je každému putna aj takáto hovadina.
Jurajda
Junior

Odeslat příspěvekod Anonymous 20. 9. 2007 11:53

A co takhle kontaktovat administrátora přes SZ se žádostí o pomoc?
Anonymous

Odeslat příspěvekod Jurajda 3. 1. 2008 19:16

Tak to je nejaké nedorozumenie predpokladám... Ono ja si tu vypisujem v sekcii "spätná väzba" medzi užívateľmi a administrátorstvom a ono sa mi dostane rady kontaktovať niekoho cez SZ. To má znamenať, že sa to tu nečíta? Netreba náhodou vyplniť naviac nejaký formulár? Nuž čo, podotýkam, že nič súkromného na jazyku nenosím.

Ono, vediem "abuse crew" (skupina na dohliadanie dodržiavania pravidiel v hre) na takom internetovom portály s názvom "The Crims". Ako už názov vypovedá, je to tam o dosť horšie nielen v hre, ale aj na fóre. Roboti, keyloggery, kolovanie hesiel, kradnutie hráčmi za peniaze zakúpených kreditov, to tam je na bežnom poriadku. Naviac sú povolené multiúčty, nielen v hre samotnej, ale aj na fóre, ktoré je zosynchované s hrou. V hre a teda potažmo na fóre je vysoko využívaná možnosť zmeny nicku.

Vravím to všetko však preto, že aj napriek skoro každodennej praxe zabanovania aj 300 účtov na šupu, nikdy, opakujem nikdy si žiaden administrátor/moderátor nedovolí siahnuť na meno užívateľa, nedajbože ho premenovať.

Na tomto fóre sa tu kdesi vraví o netiquette, na tomto fóre sa dbá na dobré mravy, na kultúrnu a pokojnú atmosféru. Tento postup vzhľadom k prístupu k menám považujem za hrubé porušenie nielen týchto predsavzatí, ale vôbec základných práv.

Môže mi tu prosím niekto konečne uviesť link, ktorý by mi odokryl nejaký príspevok/stopu prítomnosti užívateľa Jurajdu, údajne kvôli ktorému ste mi zmenili prezývku?
Jurajda
Junior

Odeslat příspěvekod Mývalice 3. 1. 2008 19:39

Stačí ti todle? Sice je nepřihlášený, ale je možný, že je registrovaný.

http://www.zive.cz/Poradna/sc-20/defaul ... ion=298556
Naposledy upravil Mývalice dne 3. 1. 2008 19:52, celkově upraveno 1
Selhaly-li všechny pokusy, je načase si přečíst návod.
Mývalice
VIP uživatelka

Odeslat příspěvekod Jurajda 3. 1. 2008 19:51

Tak, link na moje príspevky, to som skutočne nečakal...

Pekný pokus. Každopádne vďaka, za snahu. Bol by však ešte nejaký?
Naposledy upravil Jurajda dne 3. 1. 2008 19:53, celkově upraveno 1
Jurajda
Junior

Odeslat příspěvekod Mývalice 3. 1. 2008 19:53

Jo tak pardon, to jsem z toho nepoznala. :-)

V tom případě ten druhý musí být tady na foru. Heleď, a neregistroval jsi se na foru s jiným mejlem, než na Živě?
Mývalice
VIP uživatelka

Odeslat příspěvekod Jurajda 3. 1. 2008 19:58

Ťažko povedať. Pravdepodobne však nie. Pokiaľ viem, som registrovaný len na fóre, na tie príspevky myslím vtedy ešte v starej poradni, na to registráciu nebolo treba.

Pravdu povediac miestne synchovania nepoznám, neviem čo je s čím previazané.

Myslím, že som vtedy bol vlastníkom len jednej emailovej adresy. Multiúčtovníctvo som nepestoval.
Jurajda
Junior

Odeslat příspěvekod Mývalice 3. 1. 2008 20:15

Do poradnys mohl klidně psát bez registrace, i teď je možno tam psát bez přihlášení ... a pod jménem Jurajda je tam zaregistrovaný někdo jiný a bohužel při slučování databázi dostal přednost ten druhý - ze Živě.

Edit: Mmnt počkej, já zjistím, jaký je současný stav. Už je to přeci jen dost dávno, co se tu řešil tvůj problém.
Mývalice
VIP uživatelka

Odeslat příspěvekod Mývalice 3. 1. 2008 20:45

Podle Miha, kterémus odmítl psát SZ :-) , žádný Jurajda na foru není. Jde ti se přihlásit do Klubu čtenářů?
Mývalice
VIP uživatelka

Odeslat příspěvekod Jurajda 4. 1. 2008 01:44

Nie, nikdy som záujem o klub čitateľov neprejavil. Tam jedine môže byť ten jurajda zakopaný. Ono to je postava vo Švejkovi, že áno... Kuchár Jurajda Okultista, obávaný filozof...
Jurajda
Junior

Odeslat příspěvekod mattiash_king 4. 1. 2008 10:48

žádný Jurajda na foru neníe/quote]

Tak sa prihlás

http://klub.cpress.cz/passport/UserLogin.aspx

nastavenia :arrow: Jméno (přezdívka) zmeň si to na jurajda :arrow: Odeslat

:idea:
LG Optimus Sol E730
mattiash_king
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Jurajda 5. 1. 2008 03:45

matyáš:

Vďaka, ale kašlem na to, nepotrebujem sa zbytočne prihlasovať, tam, kde nemám záujem prispievať.

Pokiaľ to je na fórum zive.sk, tak tam som už raz takto prihlásený bol. Netreba to robiť dvakrát, myslím....
Jurajda
Junior

Odeslat příspěvekod Deleted user 5. 1. 2008 12:13

@ Jurajdáš>
Veškeré weby a diskuzní fóra společnosti CPress mají už delší čas jednu společnou databázi uživatelů, která se spravuje přes Klub předplatitelů.

Tvá jediná registrace je pouze v této společné databázi, nikde jinde. Buď se tam tedy pokusíš pod stejným loginem, jaký používáš na fóru Živě, přihlásit, nebo bohužel nemůžeme v případném řešení problému nijak posloužit.

Odeslat příspěvekod Jurajda 10. 2. 2008 00:22

Nejde sa mi tam prihlásiť... Pokúsil som sa tam prihlásiť všemožne a hocjako, nešlo to. Tak si ale vravím, že pokiaľ predplatné neplatím/ som neplatil, asi ťažko by mi šlo sa prihlásiť do klubu predplatiteľov, nemyslíte?
Jurajda
Junior

Odeslat příspěvekod kejki3 10. 2. 2008 00:54

To je klub čtenářů, ne jen předplatitelů. Ber to, že stránka pro registraci má takový extravagantní název Klub čtenářů. Prostě máš možnost po přihlášení jako JurajdA L změnit nick. :idea:
kejki3
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Deleted user 10. 2. 2008 01:00

Nemá, v klubu si nikdo sám nick upravit nemůže.

Chyba byla v poškození nicku na diskuzních fórech - spravil jsem to přes administraci fóra, problém by tímto měl být vyřešen.

Odeslat příspěvekod Jurajda 10. 2. 2008 23:05

Juj, trochu to trvalo, ale nakoniec chvála. Všetko zlé sa na dobré obrátilo a dobrá vec sa podarila.
Bravo a vďaka.
Jurajda
Junior