Aka bola naj hra na ZX Spectre?

Diskuse na témata, která se netýkají výše uvedených témat

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod bugi 25. 6. 2005 09:50

Dizzy byl fakt skvělej, ale bez návodu se asi nedal vůbec dohrát.
Musíme si pomáhat. Czech National Team
bugi
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Eross 25. 6. 2005 20:08

prave sa mi podarilo najst 80 hier pre Atari :-) to je sila ze este nieco take je aj na nete....
Tempus Maxcars - Kurz bezpecnej jazdy - Skola smyku -absolvovane :)
Eross
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Texlive 30. 4. 2020 17:14

V roce 1988 mi rodiče pořídili Didaktik M. Později jsem vyměnil magnetofon a kazety za disketovou jednotku a 5,25´ diskety. Na nich se časem objevila spousta úchvatných her. Kdybych měl vytvořit nějaký žebříček tak by to bylo:
1. MultiPlayer soccer Manager (1989)
2. Elite (1985)
3. Stunt Cars (Super závody na stěně)
4. Sim City (Simulátor města - stavba)
5. Sito Pons (simulátor motociklových závodů)
6. F-19 Stealth Fighter (Project Stealth Fighter)
7. Ironman
8. Lemings
9. Kenny Dalglish footbal Mager
10.ATP Simulátor , Renegate, Jetpac, Dizzy, Matchday 1 + 2, Navy Seals 1,2, R-type, Elevator (1984), Paperboy 1,2, Spitfire40, ATV, atd.

V současnosti mám funkční Emulátor ZX Spektrum na Win.10 a asi cca. 3000 her. Do dnes hraju MultiPlayer soccer a Stunt Cars (dokonce jak Elite, tak Stunt Cars byly převedeny do PC verze a funkční na Win.10 - mám a hraju).
Rád bych si sehnal emulátor na Atari. Dodnes mám v paměti několik her. Basket a jednu na jejíž jméno si nevspomenu. Jednalo se o létání nad povrchem planety a zbýrání ztroskotaných kosmonautů, kdy vás lákali zlý ufoni.
Už jsem děda, ale věřte, že do dnes si rád zahraju. Dvojčata, kluci (6) koukají, jako by to byli hry z jinné planety, ale některé hry si i oni rádi zahrají.
Texlive
Kolemjdoucí

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků