ATI RADEON X 1950 GT

Zkušenosti s grafickými kartami

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod ivankap 18. 11. 2008 10:15

Mám problém, ona výše uvedená GK mi přestala dodávat digitální signál, analog jede. V kabelu to není. Ovladače mám aktuální. PC nic nehlásí, ani testovací program od ATI.
Co s tím? Než to půjdu reklamovat.
Dík 8-)
ivankap
Junior

Odeslat příspěvekod Bubľo 18. 11. 2008 11:10

No a analóg ti zatím nestačí, než to pújdeš reklamovat?
Bubľo
Junior

Odeslat příspěvekod x_pavel 18. 11. 2008 14:47

jdi ji reklamovat... me svyho casu na stejny karte od Saphire nejel digital (analog jsem nemel protoze monitor ma jen digi vstup).... a vymenili ji mi ... takze mam pocit, ze to u tyhle karty neni uplne nestandardni chyba....
x_pavel
Junior

Odeslat příspěvekod dnv 20. 11. 2008 18:15

akým spôsobom prestala dodávať digitálny signál,keď analogový ide ? Pokial používaš redukciu dvi-vga,tak si karta prehadzuje primary-secondary automaticky podla aktívneho vga výstupu,pokial používaš len dvi,musíš dať kábel na primary výstup,pokial ho dáš na secondary a v ovládačoch nenastavíš ,ktorý je primary[dá sa prehodiť v ovládačoch,nemusí sa prehadzovať kábel],pri štarte pc karta nezdeteguje na primary výstupe žiadny pripojený monitor a na druhom výstupe zostane tma.
dnv
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod ivankap 27. 11. 2008 14:23

Dík už ji reklamuji, ale nic jsem s ní nedělal. Najednou PC jelo, bez signálu, stejně tak na druhém PC kam jsem ji přehodil. Jiná tam jede na plný pecky. Tak uvidíme.
ivankap
Junior