Další zrychlování UPC v roce 2008 je asi tu....

Poskytovatelé a technologie, dial-up, ADSL, kabel, optika, bezdrátové připojení

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod XXTeens 27. 3. 2007 18:57

Dnes mi přišlo od UPC e-mailem. Mám easy

Vyšší rychlost za stejnou cenu
Vážení klienti,

rádi bychom vás informovali, že od 1.4. 2007 připravujeme navýšení rychlosti vašeho stávajícího internetového připojení…a to až čtyřnásobně.

Mnohem rychlejší internet získáte při zachování stejné ceny.

O průběhu navyšování rychlosti vás budeme informovat v následujícím dopise.

Vaše UPC
Naposledy upravil XXTeens dne 25. 3. 2008 19:53, celkově upraveno 3
XXTeens - Simply closer...
XXTeens
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod sprajt 27. 3. 2007 19:03

Ty jo to je dobry, skoda ze se to netyka me :-)
Btw hezky vybrali datum, mohli by to udelat jako for a tim nastvat behem chvilky spoustu lidi ;-)
sprajt
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Oops! 27. 3. 2007 19:15

Spíš by mohli něco udělat s uploadem ..... mám light 2,5M/256 :roll:
Oops!
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod X123 27. 3. 2007 19:17

Tj, s uploadem by se fakt mohlo pohnout... Mám 1M/128 a ten up je jediný, co mi na tom připojení vadí... :|
X123
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod TrustNo1 27. 3. 2007 21:22

jo jo, taky mi to dneska přišlo e-mailem. zajímaly by mě ale přesné parametry, ale nikde je nemůžu najít.
TrustNo1
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod technek 27. 3. 2007 22:18

další info ;-)

Kód: Vybrat vše
http://www.ceskenoviny.cz/vyhledavani/index_view.php?id=243733


doufám, že to teda april nebude :lol:
technek
Junior

Odeslat příspěvekod Oops! 28. 3. 2007 06:03

TrustNo1 píše:jo jo, taky mi to dneska přišlo e-mailem. zajímaly by mě ale přesné parametry, ale nikde je nemůžu najít.u/quote]
Nevím proč, ale UPC se nikdy s ničím moc nechlubí. Třeba když naposled skoro v tichosti navýšovali objem stahovaných dat. To třeba u O2 by byla reklama na každem kroku.
Oops!
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod neveceral 28. 3. 2007 07:24

a není to nějaký vtip, když 1. dubna? Navíc na UPC jsem nic nenašel a na ceskenoviny.cz píší že stávajícím zákazníkům zrychlý v průběhu 3 měsíců... :-/
neveceral
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod fatman 28. 3. 2007 08:41

Jo, to zas bude jako loni, novým se zvedala rychlost 1. dubna a stávajícím "v průběhu tří měsíců", tj. na konci června.

Což jsme ostatně už řešili vloni: http://forum.zive.cz/viewtopic.php?t=25321&highlight=

A hlavně ať zvednou upload!
"Věřím v reinkarnaci, jakožto nutnou likvidaci materialisace lidské idealisace, bez vyloučení sensace!"
(J. Váchal, Krvavý román)
fatman
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod XXTeens 28. 3. 2007 09:13

Tak nějak mě trochu mrzí, že dřívě (tak před 6 a více lety, kdy od Telecomu byl jedině dial up a ISDN), když jsem někde řekl, že mám doma Internet od UPC 128 kb/s za 998 Kč bez omezení, taxe každej posadil na zadek, a každej mi záviděl, každej se na to chtěl jít ke mně domů podívat. Teď už druhým rokem se, bohužel, a to mě mrzí, stává tahounem v navyšování rychlostí O2/Telecom, UPc už jen dotahuje konkurenci. Pravdou jedině zůstává, že parametry připojení a FUP jsou ve stejné ceně od UPC prozatím vždy o něco lepší. Ale už UPC není tahoun..
XXTeens - Simply closer...
XXTeens
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod neveceral 28. 3. 2007 09:20

mám takový osobní názor, dle pozorování po známých, že tahouni jsou už jenom místní lokální ISP, bohužel osobně nemám možnost přejít, ale známý má za 350,- Kč garatované 3M/1M zcela bez FUP, ale trvale mu to dává 5M/1M :-)). To pak u UPC 0,5M Starter brečím :-/
neveceral
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod lilleek 28. 3. 2007 09:23

Já mám karneval a teda když se už ty 2 společnosti spojily, tak doufám, že mi to taky zvednou. Zatím mám 3000/300 a blbej limit jen 10GB, takže snad i ten zčtyřnásobí :)
První auto: Fabia 1 Combi 1,4 16W 59KW (2006) 2012/2015 -
Druhé auto: Kia Ceed SW 1,6 CRDI 85kW (2012) 2015-2017-
Třetí auto: Škoda Octavia III FL Combi (2017)
lilleek
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Milan Š. 28. 3. 2007 09:26

X123 píše:Tj, s uploadem by se fakt mohlo pohnout... Mám 1M/128 a ten up je jediný, co mi na tom připojení vadí... :||/quote]

Tak si připlať upload booster na dvojnásobný upload. Milan Š.
Milan Š.
Junior

Odeslat příspěvekod neveceral 28. 3. 2007 09:30

neveceral
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kkozi 28. 3. 2007 10:08

Hehe...to se mi hodí, od te doby, co jsem se prestehoval do Prahy, tak jedu taky na UPC, takze jsem rad,ze to navysej. Nicmene, stejne to byl skok, stehovat se od nas z obce, kde jeden chlapik rozjel poskytovani internetu za lidovy ceny. Aktualne tam bratr svisti na 20mbit/10mbit, zadnej limit + verejna ip adresa...400Kč/měsíc...stýská se mi:-)
(Je jasny,ze to neni garantovana rychlost, ze ji vyuziva vic lidi,ale osobne se mi nestalo,ze bych stahoval data pod 1megabajt/s..
Kkozi
Junior
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků