Zamrzávání firefoxu 3

Online komunikátory, VoIP, webové prohlížeče, e-mailové klienty

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod marz 2. 10. 2008 17:53

Firefox 3 mám nainstalovaný už dlouho a taky jsem jen postupem času aktualizoval na vyšší verze. Ale včera mi začal nějak z neznámého důvodu blbnout. Když napíši jako URL adresu něco, to nezná, tak se sekne. To samé mi udělá při internetovém bankovnictví u KB. Zkoušel jsem se vrátit k dřívějším verzím, ale nic nepomáhá.
Když zamrzne, tak se dá naštěstí v pohodě vypnout a zapnout znova. Ale stejně nevím, jak to opravit.
Nenapadá někoho něco?
I blbci letí vzhůru!!!
Je lépe bojovat holýma rukama, než být poražen při nabíjení pušky. - Kulhánek (Cesta krve)
marz
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Gtbiker 4. 10. 2008 20:33

V současné době byly vydání nové aktualizační balíky a tyto problémy by měli být minimalizováni.Z firefoxu 3 sem sám přešel na google chrom který ma podporu webkit 3.0 a absolutní spokojenost zkus vyzkoušet
.
Gtbiker
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod wizpal 4. 10. 2008 20:39

Gtbiker píše:V současné době byly vydání nové aktualizační balíky a tyto problémy by měli být minimalizováni.Z firefoxu 3 sem sám přešel na google chrom který ma podporu webkit 3.0 a absolutní spokojenost zkus vyzkoušet

neraď hovadiny, které navíc nemáš podložené.

2marz: zkoušel si pročistit např. CCleanerem (záložka cleaner)?
Keep It Simple, Stupid!
wizpal
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mungo 4. 10. 2008 20:45

Nebo zkusit nový (čistý) profil ?
mungo
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ukomir 14. 10. 2008 14:59

Mne to tiež robí podobné hlúposti od tej novej verzie 3.0.3 Nejde späť,ani napr. záložky nejde otvoriť,ani zavrieť Firefox.Iba cez správcu ho zruším.Zatial si aspoň vyskúšam Google Chrome,ale Firefoxu sa vzdať nechcem.Dúfam,že ďalšie verzie už budú v pohode.
Ukomir
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kejki3 14. 10. 2008 17:35

Když blbne, první promažte cache a cookies.
kejki3
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod marz 20. 10. 2008 15:18

No tak jsem přišel na to, čím to bylo. Měl jsem nastavené automatické zjišťování proxyny, a to nějak nemohl přežvýkat. Díky.
I blbci letí vzhůru!!!
Je lépe bojovat holýma rukama, než být poražen při nabíjení pušky. - Kulhánek (Cesta krve)
marz
Junior
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků