E-mail Seznam.cz bývalá jednička na trhu..

Freemaily, internetové služby a jiná témata

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod frodlas 3. 12. 2006 10:28

Jo seznam je tedka uzasny. Nejaky ten cas uz mam gmail. To zpozdovani mailu o nekolik hodin me dozralo. A ty vypadky vubec. Uz ani nepocitam, kolikaty tohle je...
frodlas
Junior

Odeslat příspěvekod .ParadoX. 3. 12. 2006 10:29

a stejne mam seznam.cz docela rad 8)
<? echo "hello world"; ?>
.ParadoX.
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod JVIC 3. 12. 2006 10:48

Jenom mě napadá taková drobnost... Seznam nemam rád. Ani jako "vyhledávač" ani jako freemail... Ale píšete tu, že Vám ze seznamu chodí pozdě maily na Gmail... Všichni to dáváte za vinu seznamu, jenže já mám zkušenosti, jestli za to nemůže spíš gmail. Protože ze seznamu chodí na gmail dlouho nebo vůbec, ale to samé i z centrumu a taky i z mého vlastního SMTP serveru a z vlastní domény mi chodí (respektive skoro nechodí) maily na gmail. Ani mému ISP se občas nepodaří mi doručit mail na Gmail. Nevim jak u seznamu. Ale u centra sem nikdy tento problém neměl.
JVIC
Junior

Odeslat příspěvekod LeClair 3. 12. 2006 19:46

Konečně.. to jim to trvalo.. a jak na Novinkach pisou jako o nekom jinem :D pritom je to jedna group :D

http://www.novinky.cz/internet/poruchov ... beig7.html

:arrow: A zálohy budujeme až se něco stane :roll:
LeClair

Odeslat příspěvekod wojta 4. 12. 2006 12:32

Poslední 2 dny se mi neustále objevuje:
Obrázek
wojta
Pokročilý

Odeslat příspěvekod malcolmX 4. 12. 2006 13:09

Napada mne otazka, jak muze nekdo pro dulezitou a citlivou e-mailovou komunikaci (treba pracovni) pouzivat server/sluzbu jako seznam.cz?
malcolmX
Junior

Odeslat příspěvekod LeClair 29. 12. 2006 17:09

Zase e-mail Seznam.cz :( čas: 16.05
NĚKTERÁ Z KOMPONENT SYSTÉMU NEBĚŽÍ
a pop3 na všech účtech hlásí chybu..
LeClair

Odeslat příspěvekod Ementál 30. 12. 2006 08:30

Vážení, oznamuji Vám, že po spoustě let se Seznamem jsem s ním definitivně skončil. Co se tam děje tento podzim i poslední dny je na mně prostě moc (pop3 začne načítat celou schránku znova, maily chodí s mnohahodinovým zpožděním, jedním slovem nespolehlivost). Proto jsem využil svého webhostingu a mám konečně kvalitní, placený, spolehlivý email... je to nádherný pocit, zase vědět, že mi email skutečně přijde nebo odejde! To už jsem bohužel u Seznamu sakra dlouho nezažil a přitom ten mail býval v pohodě.

Tenhle pocit za ty peníze stojí, mnohokrát. Takže, sbohem Sezname, "jedničko" na trhu!
Mobil znamená Nokia.
Ementál
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Niky 30. 12. 2006 08:42

[quote="Ementál";Vážení, oznamuji Vám, že po spoustě let se Seznamem jsem s ním definitivně skončil. Co se tam děje tento podzim i poslední dny je na mně prostě moc (pop3 začne načítat celou schránku znova, maily chodí s mnohahodinovým zpožděním, jedním slovem nespolehlivost). Proto jsem využil svého webhostingu a mám konečně kvalitní, placený, spolehlivý email... je to nádherný pocit, zase vědět, že mi email skutečně přijde nebo odejde! To už jsem bohužel u Seznamu sakra dlouho nezažil a přitom ten mail býval v pohodě.
e/quote]

Jsme radi, ze jste nam to sdelil.
Niky
Junior

Odeslat příspěvekod x-father 30. 12. 2006 09:41

Ja se stal jeho uzvatelem nedobrovolne, protoze kopuli post. Do te doby jsem mel mail bez problemu. Vzpominam, ze pred mnoha lety mel post take potize, ale to je fakt davno. Co to schramst seznam, tak to vecne nejde. Vzdat se te schranky ae nechci, protoze takovy email si uz dnes nikde nezalozim (jmeno.primeni@post.cz).

Jinak e seznam tezi z toho ze si 90 procent uzvatelu mysli, ze je to nejake centrum internetu je pravda. Znam lidi co neumi vubec hledat a vzdy kdyz neco potebuju, tak otevrou seznam a tam se snaz proklikat k tomu co potrebuji.

Uz je o delsi dobu, kdy jse delal na technicke podpore jednoho ISP a kdyz vypad seznam, ta to byla pro nas katastrofa, protoze se strhla smrst telefonatu lam. ktery volali ze jim vypad interet. Proste jim nesel seznam a oni neznali jiny zpusob jak zjistit ze internet jde. Clovek jim pomalu nemoh vysvetlit, ze seznam neni zacatek internetu.
x-father
Pokročilý

Odeslat příspěvekod LeClair 17. 2. 2007 22:59

Dnes zase Seznam.cz

V důsledku výpadku hardwaru došlo k poškození některých emailových schránek. Data v nich uložená postupně obnovujeme ze zálohy, obnova dat potrvá do neděle 18. února.
LeClair

Odeslat příspěvekod rockair 17. 2. 2007 23:14

Nevím, proč si každý vybíjí zlost na adresu Seznamu, Seznam poskytuje freemail pro každého, ze slova free je patrné, že tento email je zdarma a to znamená že není nějaká garance funkčnosti, ano pokud chcete garantované emailové služby, plaťte za ně a budete určitě spokojení. Ono udržet 5mil. emailových schránek není jen tak.. a ještě defakto to dělat zadarmo..
rockair
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod ppetr 17. 2. 2007 23:15

se nedivte po tech bezpecnostnich chybach co tam za poslednich nekolik dnu byli objeveny maj hoodne prace.
ppetr
Junior

Odeslat příspěvekod Ertefol 17. 2. 2007 23:19

Gmail je taky free a funguje mnohem lépe a radostněji.
PC, Wii U, 3DS
"Slabé pohlaví je silnějším pohlavím z důvodu slabosti silnějšího pohlaví k slabšímu pohlaví." - Přísloví
Jakub Kovář, externí redaktor Games, LEVELu, Pevnosti
Ertefol
Junior

Odeslat příspěvekod LeClair 18. 2. 2007 12:14

rockair píše:Nevím, proč si každý vybíjí zlost na adresu Seznamu, Seznam poskytuje freemail pro každého, ze slova free je patrné, že tento email je zdarma a to znamená že není nějaká garance funkčnosti, ano pokud chcete garantované emailové služby, plaťte za ně a budete určitě spokojení. Ono udržet 5mil. emailových schránek není jen tak.. a ještě defakto to dělat zadarmo..t/quote]

Nikdo si nic nevybiji.. toto byla pouze informace. U sveho hostingu mam i placeny e-mail. Navic pokud neco nabizim i kdyz to je free ma to fungovat.
LeClair

Předchozí stránkaDalší stránka