Outlook expres

Programy pro práci s textem, tabulkami, prezentacemi

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod kchrz 7. 1. 2010 14:55

Dobrý den,
potřeboval bych nainstalovat email klienta pod windows7, nejraději outlook expres. Uznávám, že je kapku zastaralý, ale žena si na něj zvykla. Konkrétně na funkci automatického zmenšení obrázků při odesílání. Umí tuto funkci i jiný klient než outlook expres? MS outlook 2007 to neumí, Mozilla Thunderbird také ne ...
Díky
kchrz
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod mouze 7. 1. 2010 15:28

Co windows mail který je ve W7? Je to nastupce outlook express, tak to sand zvladne. Zkuste.
mouze
Junior

Odeslat příspěvekod Milanr1 7. 1. 2010 15:36

Windows Mail je součástí OS Vista.
Z W7 MS vyhodil mj. i tento skvělý program :-/
Milan
Milanr1
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Bari007 7. 1. 2010 20:14

Pro Windows 7 je Windows Live Mail, který je součástí balíku Live Essentials.
Bari007
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod kchrz 7. 1. 2010 22:34

Windows Live Mail jsem si nainstaloval, designově se mi líbí a asi bych ho doma i prosadil, ale chybí ta stěžejní funkce, tedy aby se přiložené fotky v rámci přílohy samy zmenšily, tedy aby nebylo nutno používat jiný externí grafický editor pro jejich zmenšení. tohle outlook expres uměl a o jiném podobném nevím.
kchrz
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod petrfilipi 11. 1. 2010 10:04

Já používám MS Outlook 2007 (12.0.6514.5000) SP2 MSO (12.0.6425.1000) a když jsem do hledání v nápovědě vložil "Zmenšení velikosti obrázků a příloh", tak jako 8. odkaz mi to nabídlo nastavení právě pro automatické zmenšení obrázků v příloze. Zkuste to, třeba to bude ono.
Jinak např. Picture resizer je velmi jednoduchý program na změnu velikosti obrázku, ovládání je přímo triviální.

Petr Filipi
petrfilipi
Junior