MS-7529 jaký systém

Vše o základních deskách

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod aurum 22. 1. 2020 20:38

Díky. ME, myslíš tím asi ten Microsoft Security Essentials (Defense-nevím, co je to). Ten Essentials je nainstalovaný, ale při každém stahování databáze hlásí, že je špatné připojení k internetu nebo síti (Definice virů a spywaru se nepodařilo aktualizovat), přestože internet běží. A když nemá definici, stav PC je ohrožen - píše. Furt nějaká negativa :-).
aurum
Junior

Odeslat příspěvekod polda 22. 1. 2020 20:40

Windows Defender.

Možná máš špatný ME,nechtělo by to jinou verzi
polda
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod aurum 28. 1. 2020 08:27

Ještě poprosím o názor. Starý počítač jsem doplnil o další dva GB ramky DDR2, tudíž na konečných 4 GB. Taky o nový 120GB SSD disk Kingston (obyčejný za 619 Kč). Budu tam dávat Win7, ale pro legraci, možná ze zvědavosti jsem tam nejdřív natáhl Win10 Pro 64bit, který tam byl původně. Vidím, že se to moc nezlepšilo, je to pořád trochu trhavé, při pohybu okna myší apod. Takže tam půjdou sedmičky, které jsem vyzkoušel ještě na původním HDD a šlo to svižně. A na co se chci zeptat? Jelikož mám dneska dostatek času, co kdybych ze zvědavosti zkusil nainstalovat Win 10, ale 32 bitovou verzi? Mohlo by být nějaké zlepšení? Navíc taky přejít na nižší Win10 Home z
Win10 Pro (pokud mě pustí sériové číslo)? Raději se ptám, ať to nedělám úplně zbytečně. (Tu momentální lenost počítače bych přisuzoval hlavně procesoru Intel Celeron E3300, je tam deska MSI G31TM-P21 (MS7521) - pro upřesnění). Děkuji
aurum
Junior

Odeslat příspěvekod polda 28. 1. 2020 10:55

Zkus tu 7,pokud to půjde nechtoi tak být.
polda
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod aurum 28. 1. 2020 11:26

Už jsem neexperimentoval, rovnou jsem dal Win7 64bit a šlape krásně pružně. Ještě uvidím, jak to bude s antivirem, esencials dělal při zkušebním provozu ještě na HDD problémy. Přinejhorším tam půjde Avast. Nevím o žádném jiném bezplatném, jednoduchém.
edit: Security Essentials už nelze na Win7 stáhnout, ani nainstalovat, přestože instalačku mám.
aurum
Junior

Odeslat příspěvekod polda 28. 1. 2020 13:39

Na windowsech píšou že jde.


Koukni na aukro občas je tam něco za 100kc
polda
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod aurum 28. 1. 2020 15:14

Pripada mi to, ze ten S.Essential funguje, kdyz byly ty sedmicky na pocitaci pred datem ukonceni podpory. Nova instalace po tomto datu ma asi problem. Dal jsem tam Avast, ale chova se nejak divne.
aurum
Junior

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků