Lepší kancelářský PC + monitor do 25k s DPH

Rady a tipy pro výběr počítačové sestavy (konfigurace, nekompatibilita)

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod Ridder 18. 11. 2020 20:10

Ahoj,

chtěl bych poprosit o radu s výběrem PC + monitoru do 25k s DPH. Pokud to bude za míň, tak je to jenom lepší. PC bude sloužit z 80-90% výhradně na práci (zbytek hraní, který je fakt hodně málo), která zahrnuje: cca 30 oken v prohlížeči, Excel, Word, Outlook, OneNote, Teams, účetní soft, vzdálený plochy a podobně. Většinou hodně z toho puštěnýho naráz.

Na PC bych pak rád aspoň 5 let nesahal. Jen pro představu, teď mám Pentium G2130 a 4GB RAM DDR3 :D Ze současnýho PC chci použít jen periferie, starej PC najde uplatnění jako takovej NAS k TV. U novýho PC chci používat dva monitory. Monitor mám Philips 233V.

Co se týká nového monitoru, tak bych rád rozlišení 1920x1200.

Co se týká PC, tak tady dodám asi jen to, že mi bude naprosto bohatě stačit 0,5-1 TB SSD disk. 1TB vyloženě jen kvůli poměru cena/prostor a kvůli budoucnosti. Na současným 500 GB mám permanentně 250-350 GB volných.
OS mám W10 Pro, hlučnost neřeším (současný PC je hlučný jen při hraní her a to mám zase nahlas zvuk :-) ), PC si sestavím sám, nebudu taktovat.

Moc díky.
Ridder
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Ridder 20. 11. 2020 21:38

Tady je to tak mrtvý? Zkusím to teda jinak. Změnili byste něco na téhle sestavě?

https://www.czc.cz/1tfe7fh1pghlmafnr668653uve/seznam
Ridder
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod cardillaVILLA 21. 11. 2020 02:14

Dá se říct, že skoro všecko.

Malý, rychlý, tichý - 24 731,- Kč
cardillaVILLA
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod KineCZek 22. 11. 2020 12:41

24.927,- Kc

  • 27" DELL IPS LCD panel ... oci mas jen jedny
  • GTX 1660 Super 6GB pro vyssi herni vykon
  • i5 10400f s dvanacti vlakny
  • Deska umoznujici (narozdil od ITX z kolegova vyberu) nonstop beh na boost frekvenci (cti: vyssi procesorovy vykon)
  • 16GB RAM
  • 500GB NVME SSD od Samsungu ... patri k tem rychlejsim
  • Cenove stale pod 25k
Don't think you are. Know you are. (Morpheus)

| PC sestavy hracum i profesionalum na miru | Kontakt zde tlacitkem SZ, nebo na Facebooku |
KineCZek
Odborník PC sestav a ULN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ridder 24. 11. 2020 19:10

Chlapi, díky moc.

Grafika Gainward není a nebude jen tak dostupná podle infa v TS/Alfě odkud to chci kupovat. Prohodil jsem ji za MSI. Je to doufám to stejný? Disk vezmu nakonec 1TB. Větráky jsem odstranil a dokoupím jen pokud nebudou stíhat ty v case.

Košík

Je to takhle teda v pořádku?
Ridder
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod cardillaVILLA 24. 11. 2020 22:29

RG4 se nelíbí?
cardillaVILLA
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ridder 24. 11. 2020 22:44

Dal jsem to do košíku v TS a zároveň v CZC. V CZC stojí ta Focus G v akci teď 999 Kč. Vždy do TS posílám takový to - našel jsem lepší cenu, prosím dorovnat. TS preferuji kvůli super řešení reklamací.

To je víceméně jedinej důvod, proč tato bedna :) kdyby bylo po mým, tak vezmu nějakou do 500, ale to mi všichni rozmlouvají. Každopádně jednu takovou levnou používám už asi 6-7 let a jsem spokojenej :)

Pokud bys věděl o levnější, tak dej vědět. Bedna je pod stolem a nejde vidět, takže pokud nebude růžová, tak je mi to jedno :D

Edit: dokonce jsem jí dohledal. Netvrdím, že je kvalitní, ale mě dostačuje. https://www.zbozi.cz/vyrobek/logic-pc-s ... oje-cerna/
Ridder
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod cardillaVILLA 24. 11. 2020 23:36

Ale jo, za 1000,- na kancl dobrý. Cenově ale kdyby byla stejně jako RG4, tak RG4 je vítěz.
Zrovna včera právě ta Focus G na czc za litr nebyla skladem.
Větráky zahoď, a vem ty P12 Silent. 2x dopředu, 1x nahoru a 1x dozadu.
cardillaVILLA
Junior
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků